Новинки
(Передзамовлення)
Пригодник. Таємниці Брамура /Яскр/ Велике ілюстроване видання фентезі
820 грн.
Четверо пригодників за завданням ратуші міста Брамур вирушають у брудну підземну каналізацію, спокушені видимою простотою та вигодою місії – знищити зграї пацюків та заробити грошенят.
Проте, як це часто трапляється з особами, чиє життя минає під владою нещасливих зірок, за видимою частиною місії ховалась невидима, де вхід не дорівнює виходу.
Простий шлях назад із цих зловісних підземель виявився для героїв закритим, а мандрівка перетворилась на безкінечне ірраціональне блукання з наживанням могутніх ворогів – підземних виродят, таємничих некромантів, злочинних гільдій та корумпованих правителів міста. Але й не меншою проблемою герої стали один для одного: виявилось, що кожен із них несе з собою не лише власні тіні минулого, але й власні плани та амбіції, які створюють не менше проблем, ніж будь-які підземні чудовиська.
Які звитяги повинні звершити герої, щоб віднайти себе та загадковий головний трофей, який щоразу змінюється разом із грою?
ПОПЕРЕДНІЙ ПРОДАЖ
Назва: Пригодник. Таємниці Брамура
Автор: Яскр
Сторінок: 268
Ілюстратори: Gurge Feodor, Шаменков С.І., Ангела Бетельгейзе
Видавництво: РВВ (Запоріжжя)
Рік: кінець 2024 року
Україна та сусідні землі в XVIII ст. Подорожі барона фон Кампенгаузена (переклад Полоза О.Є., наук.ред. Сокирка О.Г.)
790 грн.
ПОПЕРЕДНІЙ ПРОДАЖ
Основа цієї книги – «Замітки» остзейського німця барона фон Кампенгаузена, які він зробив під час подорожей 1780-90-х років.
Його нотатки є цінним свідченням не лише краси та багатства природи України та сусідів, але й соціально-політичних реалій того часу. Кампенгаузен подорожував регіонами, які багаті на історичні події та культурну спадщину, зустрічався з місцевими жителями, досліджував їхній побут, звичаї, традиції.
Варто зазначити, що твір Кампенгаузена – це погляд передусім європейця, який хоч і перебував на російській службі, але мав цілком західну освіту й світогляд, незакаламучений комплексом російського месіанізму чи то «вірнопідданства».
Назва: Україна та сусідні землі в XVIII ст. Подорожі барона фон Кампенгаузена
Автор: Лейон Пірс Бальтазар фон Кампенгаузен
Переклад з німецької, коментарі, передмова: Полоз Олег Євгенович
Наукове редагування і передмова: Сокирко Олексій Григорович
Видавництво: РВВ (Запоріжжя)
Обкладинка: тверда
Сторінок: 224
Вінницький ґродський суд. Поточна актова книга за 1768 рік. Подокументний опис /упорядники Петренко О.С., Росовецький О.С./
810 грн.
ПОПЕРЕДНІЙ ПРОДАЖ
Інша книга серії:
Вінницький ґродський суд. Поточна актова книга за 1769 – 1770 роки. Подокументний опис
Науковий бестселлер. Третє видання. Третє видання. В книзі публікуються подокументні описи поточної актової книги Вінницького ґродського суду за 1768 р. Містить інформацію про Коліївщину, соціально-економічну та політичну історію Правобережної України і зокрема Брацлавського воєводства, яке займало територію сучасних Вінницької та, частково, Черкаської, Кіровоградської, Одеської, Миколаївської областей України.
Вінницький ґродський суд (він же ґродський суд Брацлавського воєводства) утворено 1566 р. Початково він був кримінальним судом, якому підлягали справи про злочини шляхти і селян, а також ті, в яких вони фігурували з представниками інших станів. В 18 столітті ґродський суд фактично виконував функції як кримінального, так і цивільного суду. Окрім цього до актових книг ґродського суду вписувались декрети, ухвали і рішення підкоморського суду (який не вів окремих актових книг).
За своїм статусом ґродський суд був третім після підкоморського (межового) та земського (цивільного) судів. В 18 столітті він очолювався вінницьким старостою, до складу суду входили також підстароста (заступник) та суддя і писар. На відміну від підкоморського та земського судів, склад яких обирався шляхтою на сеймику, урядники ґродського суду призначались від імені короля. З огляду на незначну кількість шляхти у Брацлавському воєводстві, для усіх трьох повітів (Брацлавського, Вінницького і Звенигородського) було створено лише по одному ґродському, земському і підкоморському суду. Від 1566 р. суди перебували в Брацлаві, а з перенесенням у 1598 р. адміністративного центру воєводства до Вінниці, сюди ж перебралися й шляхетські суди. Після вибуху козацького повстання Хмельницького та подальших пов’язаних з цим подій шляхетські суди Брацлавського воєводства припинили свою діяльність й відновили її лише через півстоліття в 1700 р.
За часи козацьких повстань 16 ст., Хмельниччини ітп загинула більша частина актових книг судів Брацлавського воєводства 16-17 ст. Книгам за 18 століття пощастило більше, вони пережили буремні часи розпаду Речі Посполитої та, переважно, збереглись до наших днів.
Назва: Вінницький ґродський суд. Поточна актова книга за 1768 рік. Подокументний опис
Автори-упорядники: Петренко О.С., Росовецький О.С.
Ілюстратор: Шаменков С.І.
Видавництво: РВВ (Запоріжжя)
Сторінок: 280
Обкладинка: тверда
Генрі Морган. Хроніка життя адмірала піратів Карибського моря /Віктор Губарев/
900 грн.
ПОПЕРЕДНЄ ЗАМОВЛЕННЯ
Ця книга присвячена найвідомішому ватажку буканірів — Генрі Моргану (1635-1688). Історія справжнього капітана Моргана, який зовсім не схожий на усміхненого хлопця на пляшці рому.
В масовій свідомості «історії піратів» — це історії про грабунок, пиятику і ризиковані пригоди. Але за цим фасадом майже завжди стояла державна гра за перерозподіл територій та сфер впливу. Вмілими управлінськими діями губернатори англійських колоній XVII ст. спрямовували піратську агресію на своїх головних конкурентів — іспанські колонії в Америці, зокрема на узбережжі Карибського моря. Вести війну за допомогою піратів, хоч би й легалізованих на державній службі — завжди ризик і постійне балансування. Не дивно, що більшість їх ватажків для успішної кар’єри мусили мати виняткові організаційні здібності та виняткову жорстокість.
Книга написана на документальній основі, ілюстрована картинами художників-мариністів, стародавніми гравюрами та мапами. Адресована широкому колу читачів.
Назва: Генрі Морган. Хроніка життя адмірала піратів Карибського моря
Автор: Віктор Губарев
Рік: осінь 2024
Сторінок: 416
Ілюстратори: Сергій Шаменков, Артур Орльонов
Найчастіше купують
Френсіс Дрейк. Життя та неймовірні пригоди королівського корсара. (Віктор Губарев)
Оцінено в 5.00 з 5
810 грн.
Трикутник Правобережжя: царат, шляхта і народ. 1793–1914 рр. (Даніель Бовуа)
Оцінено в 5.00 з 5
900 грн.
Антикварні книги на подарунок
Категорії
- 6.5. Класична література
- 6.1. Українські видання
- 6.1.2. серія "Архів Коша Нової Запорозької Січі"
- 6.1.3. серія "Архів ранньомодерної Української Держави"
- 6.1.4. Джерела з історії Полтавщини
- 6.1.5. серія "Звід пам'яток історії та культури України"
- 6.1.7. серія "Краєзнавство. Історія міст і сіл"
- 6.1.8. Історія (букіністика)
- 6.2. Іноземні видання
- 6.3 Подарункові обкладинки
- 12.8. Подорожник
- 12.9. серія "Пугач" /фентезі/
- 12.7. серія "Історичне дослідження"
- 12.1. серія "Джерела до вивчення козацтва"
- 12.2. серія "Архівний ключ"
- 12.3. серія "Музейний ключ"
- 12.4. серія "Археологічний ключ"
- 12.5. серія морської літератури "Мартин"
- 12.6. серія "Гайстер" (Історичні романи)
- 12.99 Лідери продажів
Різне
4
Про нас
“Будинок, в якому немає книг, подібний до тіла, позбавленого душі” Цицерон
Ви на сторінці українського магазину антикварної книги для подарунка. Наша спеціалізація — дорого оправлені антикварні книги історичної тематики, які мають як внутрішній зміст, так і зовнішній вигляд, достойний для знаходження на полицях серед найкращих колекцій.