Послуги з формування бібліотеки

Радість доторкнутися до книжки, яка подарувала світові певні культурні чи суспільні цінності — це, безперечно, найбільша розкіш, яку дарує наше ремесло. Мало є галузей, які пропонували б її так щедро. Тому я щоранку встаю з ліжка не з похмурим передчуттям тяжкої марудної роботи, а в надїї потримати в руках книжку, яка дала людству нові ідеї та змінила хід історії. Заради такого і працюємо.
Шон Байзел “Сповідь книгаря”

     Ця цитата відомого сучасного шотландського книготорговця, власника букіністичної крамниці в Вігтауні (“національному книжковому місті” Шотландії) чи не найточніше передає емоції від спілкування з антикварними книгами.

Приємно мати незмінну можливість потримати видання, за яким стоїть ціла історія, яку живить не тільки поважний вік книги.

А наскільки таке відчуття підсилюється, при найявності не однієї книги, а цілої бібліотеки! Такого ефекту неможливо досягнути маючи лише набір електронних файлів на покетбуці чи кіндлі. Правду кажуть, що бібліотеки — це місця поза часом.

Окрім роздрібної продажі антикварних книг, наша книгарня також надає послугу з формування цільної бібліотеки. Зібрати якісну колекцію книг, яка порадує власника та вразить його гостей не так і просто.

Наша відмінність полягає в тому, що ми не розмінюємся на якості. Так, на ринку багато подібних пропозицій з сучасними репринтами старих видань, оправленими в розцяцькований дизайн, проте для нас це рівносильно як запропонувати підробні діаманти.

Тому все, що ми пропонуємо — це оригінальні антикварні книги, створені відомими колись і тепер авторами, видані 100-200 років тому, реставровані та оправлені найкращими спеціалістами.

Як відбувається співпраця.

Все, що Вам потрібно - це повідомити телефоном, ел.поштою чи месенджерами про те, якою Ви бачите свою майбутню бібліотеку.

Для когось важливо підібрати книги певного часового проміжку, - приміром, книги, які могли б стояти на полицях в маєтку бібліофіла другої половини 19-го століття. Для інших важливо зібрати бібліотеку певної тематики — це може бути як література з певним професійним ухилом (наприклад, юридична література), певною географією (наприклад, книги пов'язані з Волинню чи Харківщиною), певним жанром (наприклад, прижиттєві видання художніх творів вітчизняних чи світових класиків чи колекція подорожніх записок мандрівників минулого) тощо.

Другим важливим моментом є оформлення книг для бібліотеки. В минулому книги з типографій випускались, зазвичай, без палітурки і з нерозрізаними сторінками — в такому ж вигляді читачі могли придбати її в книгарні, щоб потім оправити на свій смак і достаток. Ми пропонуємо як старовинні книги в готових оправах так і можливість підбору книг з подальшою оправою згідно Ваших побажань.

Далі ми надаємо орієнтовний список антикварних книг, які відповідають вказаним параметрам, узгоджуємо ціну і терміни.

Після цього до справи приступають наші спеціалісти по антикварним книгам і за короткий час бібліотека мрії стоятиме на Ваших полицях, радуючи Вас та справляючи враження на Ваших гостей.

Послуги з формування бібліотеки