fbpx

Оцінка і купівля книг

Как продать старинную книгу через Интернет
rvv-kniga.com

Оцінка і купівля книг

Наш магазин купує старі книги, підшивки періодики, фотографії та іншу друковану чи рукописну продукцію різноманітної тематики в будь-якому стані. Гарантуємо справедливу оцінку та високу вартість викупу.
Для оцінки чи пропозиції купівлі просимо надсилати фото на:

Телефон та соцмережі

rvv-kniga.com

Скупка старовинних книг в Україні

Букіністичний магазин на постійній основі купує старовинні антикварні книги — за достойні книги ми платимо достойні гроші.
Для оцінки чи пропозиції купівлі просимо надсилати фото на:

Телефон та соцмережі

Букіністичні видання завжди були цікаві антикварам, історикам, культорологам, а також поціновувачам рідкісних та старовинних книг. Літератори цінять сам твір, а бібліофіли, на відміну від них, носій — власне книгу.
Ціна старих книг завжди залежить від накладу, яким вони були видані, від наявності дарчих підписів та приміток авторів, а також від матеріала, з якого книги були виготовлені. Відповідно, чим незвичніше видання, тим воно цінніше.
Наш букіністичний магазин купить книги з домашньої бібліотеки — рідкісні та антикварні, які мають особливу цінність для бібліофілів.
Безкоштовна оцінка антикваріата
Відправте нам фото своєї антикварної книги на безплатну оцінку. Спеціаліст зв'яжеться з Вами в найкоротший термін, після отримання Вашої заявки
Викуп старовинних книг в Україні
В сучасному світі вже досить небагато книжкових магазинів, які спеціалізуються на продажі книг, так як значний масив продажів проходить через мережу Інтернет, в тому числі в електронному вигляді.
В минулі часи єдиним способом отримати нові знання була книга. І до цього часу існують старовинні видання в домашніх бібліотеках, рідкісні, які більше не перевидавались.
Щоб реалізувати ці цінні букіністичні видання, необхідно знайти покупця, який готовий буде заплатити за них високу ціну. Зробити це буде набагато простіше, якщо Ви звернетесь за допомогою до нашого магазина.

Також ми купуємо рідкісні та цікаві видання, як старовинні карти, атласи, гравюри, фотографії. Звичайно ж, найбільш цінні саме раритетні та антикварні книги. Якщо Ви щасливий власник таких книги та хочете їх продати — сміливо звертайтесь до наших менеджерів, які допоможуть Вам з експертною оцінкою їх вартості.

Де продати старовинну книгу
Якщо Ви вирішили старовинну книгу продати і хочете для себе зрозуміти, скільки може коштувати певна книга, Ви можете використати критерії оцінки, які можна знайти в Інтернеті. Цінителі диковинних старожитностей придбають книги на найрізноманітніші теми, як художні твори, наукові дослідження, життєописи, мемуари, історичні дослідження, так і дитячі казки чи збірки народних пісень, етнографію, через що продати старовинну книгу, якщо вона дійсно має історичну цінність — може бути хоч і довго, але не складно.

Продаж купівля старих книг
В нашому магазині ми пропонуємо для продавців та покупців послугу продажу та покупки старих книг. В нашому асортименті Ви знайдете також різноманітну історичну, юридичну, філософську, етнографічну, генеалогічну, військову, класичну та іншу літературу. Ці ж книги ми купуємо з домашніх бібліотек населення.

Старі книги покупка і ціна
На вартість книги впливає рік видання, автор, кількість екземплярів, зовнішній стан книги, Деякі негативні чинники можуть в значній мірі знизити вартість антикварної книги.
До таких факторів можна віднести:
відсутність сторінок (навіть однієї);
бібліотечні штампи на сторінках
пошкодження обкладинки
невдала реставрація
Якщо це колекційне зібрання творів, то навіть відсутність одного тома може вплинути на вартість всієї колекції. Малу вартість мають зібрання, які були випущені великим тиражем.

Як продати старовинну книгу через Інтернет
Якщо Ви хочете продати антикварні книги нашому магазину, Вам необхідно відправити нам листа на електронну пошту чи на месенджери (viber, telegram) +38 (095) 846-31-08 та розповісти про стан книги, її зовнішній вигляд та наявність пошкоджень. Також рекомендується зробити якісне фото примірника, окремо сфотографувати назву видавництва та рік випуска.
Якщо ми приймемо рішення про купівлю, Вам необхідно буде переслати книгу поштовими службами в водонепроникній упаковці.
Порада: завжди зберігайте книги з домашньої бібліотеки в сухих умовах, щоб виключити виникнення плісняви та комах-шкідників.

Щоб продати антикварні книги, вкажіть наступну інформацію:
- назва книги
- автор
- місце та рік видання
- видавництво
- розмір видання в сантиметрах
- кількість ілюстрацій та сторінок
- тверда чи м'яка обкладинка
- побажання по вартості примірника
Для оцінки чи пропозиції купівлі просимо надсилати фото на:

Телефон та соцмережі

Кошик
Sign in

Ще немає облікового запису?

Facebook Instagram Telegram