Новини
Грішна /Тесс Ґеррітсен/ The Sinner
420 грн.
Бостон приголомшує жахлива звістка: у місцевому монастирі жорстоко вбито молоду послушницю. А незабаром стається ще одне вбивство: у закинутому ресторані знайдено понівечене тіло невідомої жінки. Здається, що ці два злочини аж ніяк не пов’язані між собою. Детектив Ріццолі та судмедекспертка Айлз починають складне розслідування. Крок за кроком вони заглиблюються в минуле жертв. Незабаром вони дізнаються, що у священних стінах монастиря коїлося таке, про що черниці воліли б мовчати. Спокуси та страшні секрети, таємниці індійського селища Бара, моторошні події минулого... І тепер прийшов час спокути...
Про авторку:
Тесс Ґеррітсен — успішна американська письменниця, що здобула світову популярність завдяки трилерам «Хірург» та «Асистент». Твори Тесс опубліковані в 40 країнах, а шанувальники із нетерпінням чекають на вихід нового роману.
Інші книги серії:
- «Хірург»
- «Асистент»
- «Грішна»
- «Двійник»
- «Смертниці»
- «Клуб «Мефісто»
- «Хранителі смерті»
- «Убивчий холод»
- «Дівчина, яка мовчить»
- «Останній, хто помре»
- «Померти знову»
Грішна
Авторка Т. Ґеррітсен
Мова українська
Сторінок 336
Формат 135х205 мм
Переклад О. В. Оксенич
Серія Ріццолі та Айлз
Рік видання 2019
Вага: 0,295 кг
Зіткати світанок / Елізабет Лім / (Видання 2024 року)
750 грн.
Фентезійний роман про дівчину, яка під виглядом чоловіка змагається за посаду імператорського кравця.
У світі, де жінкам заборонено займатися кравецтвом, Майя Тамарин приймає ризиковане рішення - видає себе за чоловіка, щоб взяти участь у змаганні за місце імператорського кравця замість хворого батька. Виклик стає ще складнішим, коли їй доручають пошити весільні сукні для нареченої імператора. У подорожі разом із загадковим придворним чародієм дівчина відкриває для себе магію, таємниці та можливості, про які навіть не мріяла.
Сяйво /Стівен Кінг/ The shining
560 грн.
Класична і одна з найвідоміших книг Кінга.
Коли Торранси найнялися доглядати взимку за розкішним готелем, вони й гадки не мали, який невимовний жах чекає на них... Одного разу там скоїлася страшна трагедія: колишній доглядач зарубав сокирою власну родину. Саме тут п’ятирічний Денні дізнався, що він може бачити справжніх мешканців будинку. І це — привиди. Хлопчику, наділеному даром передбачення, відкривається страшна суть речей. Він уже знає, звідки його родині загрожує смерть...
Про автора:
Стівен Кінг — шалено популярний американський письменник, і майже кожний його твір стає світовим бестселером. За понад 40 років його творчої діяльності світ побачили безліч надзвичайно популярних романів, наклади яких давно перетнули межу в третину мільярда примірників. Він володар великої кількості престижних літературних нагород і має численну армію шанувальників.
Сяйво
Автор: Стівен Кінг
Переклад:Олександр Красюк
сторінок: 637
вага 0,528 кг
Продовження історії
Доктор сон
Кульгавець. Історичний роман з 11 століття (Марія Букрій)
Оцінено в 5.00 з 5
Книга отримала премію на конкурсі "Коронація слова"
Світ тісний. Він пов'язує долі князів і ковалів, відьом і лісовиків, християн, юдеїв і язичників, селян і воїнів. Він стирає межу між волинянами, деревлянами й полянами, тиверцями, сіверянами й уличами, білими хорватами й кочовиками Дикого Поля. Він роз'єднує сусідів та з'єднує шлюбними узами володарів далеких держав.
На зорі одинадцятого століття держава Великого князя Київського Володимира Святославича, як і більшість держав Європи, переживає період свого становлення… Владолюбний і жонолюбний володар ламає правічні звичаї племінних князівств, зосереджуючи контроль над величезною територією в стольному Києві, а своїх численних синів садовить по різних її землях – Руській, Верхній, Полоцькій, Мерянській тощо.
З цим не зовсім згідні двоє ровесників: син червенського князя Всеслав, котрий із природженого воїна стає ремісником-гончарем, і нащадок Володимира від нелюбої жони Рогніди, кульгавий Ярослав, який змушений набиратися політичного досвіду в далеких закутках Київської держави, серед неслов’янських племен і гонорових переселенців-словін.
Назва: «Кульгавець»
Серія: Гайстер, Історичні романи
Авторка: Букрій Марія
Ілюстратори: Gurge Feodor та Олександр Рогожинський
Рік: 2023
Видавництво: РВВ (м. Запоріжжя)
Сторінок: 544 з ілюстраціями
Обкладинка: тверда
Розмір: 175×245 мм
Вага: 480 г
ISBN: 978-617-95356-7-3
Печера ідей / Сомоса Хосе Карлос / (Видання 2024 року)
380 грн.
Філософський детектив, що переплітає давньогрецьку історію з сучасністю через паралельні розслідування вбивств у різних часових площинах.
Книга поєднує елементи класичного детективу з філософськими роздумами, занурюючи читача у світ Античної Греції та платонівської Академії, водночас підтримуючи напругу через паралельне розслідування в сучасності. Видання буде цікаве як любителям інтелектуальних детективів, так і шанувальникам історичної прози.
ІСТОРІЯ, МОВА, ГЕОГРАФІЯ: топоніми середньовічного Поділля. Віталій Михайловський
900 грн.
ІСТОРІЯ, МОВА, ГЕОГРАФІЯ: топоніми середньовічного Поділля
автор: Віталій Михайловський
Кількість сторінок: 412
Ця книжка розповідає про Поділля, регіон на території України, що виник у другій половині XIV ст. на розлогій території від Теребовлі на заході й до Черкас на сході.
Основою цього дослідження став «Словник топонімів історичного Поділля в пізньому середньовіччі», у якому зібрано інформацію про всі топоніми, пов’язані з цим регіоном, його утворенням, головними містами із замками та сформованими довкола них повітами.
Подібні книги:
1. Документи Брацлавського воєводства 1607-1648 років. З архіву Пісочинських (архівні документи)
2. Трикутник Правобережжя: царат, шляхта і народ. 1793–1914 рр. (Даніель Бовуа)
3. Документи Брацлавського воєводства 1566 – 1606 років (Наукове видання 2008 року)
4. Вінницьке намісництво (деканат) Русько-Католицької Церкви у XVIII ст.: дослідження, публікація актів візитацій. (Зінченко А. Л., Петренко О. С.)
5. РУСЬКА (ВОЛИНСЬКА) МЕТРИКА. КНИГА ЗА 1569-1572, 1574 РОКИ. Упорядники Кулаковський П. М., Святець Ю. А.
Усна історія степової України. Том 3 (Наукове видання 2008 року)
900 грн.
Колекційне історичне видання. Третій том "Усної історії степової України" репрезентує матеріали з усної історії, які були записані в 2001 році під час археографічної експедиції Запорізького наукового товариства ім. Я. П. Новицького та Запорізького відділення Інституту української археографії ім. М. С. Грушевського до села Мала Білозірка Василівського району Запорізької області. До матеріалів включено розшифровані аудіозаписи, які були здійснені місцевим краєзнавцем Володимиром Комовим впродовж 2001 - 2006 років. У додатках представлено мемуари Олександра Замрії, уродженця села Мала Білозірка. Читач зможе дізнатися про традиційне життя степового села початку XX століття з його інтересами і цінностями доки зовнішній фактор - призов на службу, а потім події Першої Світової війни докорінним чином не змінили внутрішній уклад.
Це видання - безцінне, адже, на сьогоднішній день, село Мала Білозірка знаходиться під тимчасовою окупацією російських загарбників.
Видання розраховане на істориків, філологів, фольклористів, краєзнавців, усіх, хто цікавиться історичною традицією, віруваннями, уявленнями населення степового краю.
Назва: Усна історія степової України. Том 3.
Автор: Павло Степанович Сохань (1926–2013) - український історик-славіст, джерелознавець, археограф.
Анатолій Васильович Бойко (1960–2010) - український історик, дослідник історичних джерел.
Валерій Кирилович Козирєв (нар. 1952) - український історик, краєзнавець.
Валерій Андрійович Смолій (нар. 1950) – український громадський та політичний діяч, історик, директор Інституту історії України НАН України, доктор історичних наук, академік НАН України, заслужений діяч науки і техніки України.
Віктор Анатолійович Брехуненко (нар. 1965) - український історик, джерелознавець.
Олександр Олександрович Маврін (нар. 1963) — український історик, джерелознавець, археограф, доктор історичних наук.
Юрій Андрійович Мицик (нар. 1949) — український історик, джерелознавець, археограф, дослідник історії України козацької доби, церковної історії, збирач усних свідчень про Голодомор в Україні 1932—1933 років, публіцист, україніст, священник, доктор історичних наук, професор.
Володимир Іванович Мільчев (нар. 1972) - український історик.
Віктор Григорович Ткаченко (1954–2014) - український історик.
Надія Анатоліївна Бєлік (нар. 1961) - український історик.
Надія Іванівна Швайба (нар. 1980) - український історик.
Рік: 2008
Сторінок: 490
довжина 24,5
ширина 17,5
товщина 3
Вага: 0,810 кг
04. Чернігівська переписна книга 1666 року (Друге видання)
Оцінено в 5.00 з 5
Публікація пам'ятки 17-го століття — Чернігівської переписної книги 1666-го року. Оригінал документа знаходиться в Російському державному архіві давніх актів (м. Москва). Перепис охопив значну частину сучасної Чернігівської області та прилеглу частину Білорусі. Включає в себе як поіменні згадки людей, так і опис їх тяглового господарства, зазначено розмір оподаткування та інші статистичні дані. Книга містить картосхему та оригінальні зображення міст і жителів Чернігівщини, географічний та іменний покажчики. Перше видання зайняло в 2013-му році третє місце на Чернігівському обласному конкурсі "Найкраща книга року" в категорії "Наукова література"
Назва: «Чернігівська переписна книга 1666 року» Серія: Джерела до вивчення козацтва Упорядники: Ситиий І.М., Горобець С.М Рік: 2022 (друге видання) Видавництво: РВВ (м. Запоріжжя) Сторінок: 236 з ілюстраціями Обкладинка: тверда Розмір: 175×245 мм Вага: 460 г ISBN: 978-617-8221-06-5Провулок Світлячків / Крістін Генна / (Видання 2025 року)
500 грн.
Роман про 30-річну дружбу двох несхожих дівчат на тлі соціальних змін у США між 1974 та 2000-ми рр.
Влітку 1974 р. в передмісті зустрічаються дві чотирнадцятирічні дівчини - сором'язлива, замкнена Кейт Маларкі, яка до восьмого класу розгубила всіх подруг, та її нова сусідка - яскрава й амбітна Таллі Гарт, "найкрутіша дівчина у світі". Попри разючі відмінності в характерах та життєвих пріоритетах, вони стають нерозлучними подругами, обіцяючи одна одній бути разом назавжди.
Їхня дружба проходить через різні випробування протягом трьох десятиліть - від старшої школи через коледж до дорослого життя. На тлі змін в американському суспільстві, культурі та політиці розгортається історія двох жінок, які шукають своє місце у світі. Зміна зачісок та музичних смаків, нові серіали та соціальні тренди, кар'єрні злети й падіння, романтичні стосунки та сімейні драми - все це формує полотно їхнього життя та випробовує на міцність їхню дружбу.
Час жити і час помирати /Еріх Марія Ремарк/
462 грн.
1944-й. Війна добігає кінця. Рядовий Ернст Гребер повертається зі Східного фронту додому у відпустку. Але рідне місто зруйноване бомбардуванням. Розшукуючи батьків, Ернст зустрічає Елізабет... У них обмаль часу. Але ці кілька днів, що вони провели разом, здатні вмістити в себе все життя. Все їхнє коротке життя і велике кохання, у якого немає майбутнього... Коли весь світ руйнується, коли хтось за тебе вирішує, що тепер — час помирати, так хочеться жити...
Час жити і час помирати
Сторінок: 400
Про автора: Еріх Марія Ремарк - один з найвідоміших письменників ХХ століття. Його антивоєнні романи "На Західному фронті без змін", "Три товариші", "Тріумфальна арка" є справжніми світовими сенсаціями, що не втрачають актуальності й донині. Поруч із Гемінґвеєм та Олдінґтоном Ремарк - одна з культових постатей літературної течії "втраченого покоління".
Мова Львова, або коли батяри говорили (Людмила Підкуймуха)
860 грн.
Авторка: Підкуймуха Людмила
Рік: 2020
Кількість сторінок: 328
Обкладинка тверда
Вивчення лексичного складу кожної мови є не тільки цікавим для фахівців та широкого загалу, а й важливим для суспільства, оскільки вказує на здатність мови творити нове, виявляє її потенціал та значущість для народу. Авторка повертає із забуття ще одну частину нашого мовного багатства, описуючи лексику західноукраїнського варіанта літературної мови міжвоєнного періоду, який склався на той час на Галичині та, зокрема у її центрі – місті Львові. Цей діалект був живим, повноцінним та багатофункціональним. У книжці виокремлено соціальні діалекти, що функціонували у Львові міжвоєнного періоду, зокрема жаргони школярів і спортовців. Особливу увагу приділено балаку, що став мовною особливістю субкультури батярів, яка в 20–30-х рр. ХХ ст. набула найбільшого розквіту. Також проілюстровано специфіку радянської політики в мовній сфері, яка була спрямована на обмеження у вжитку західноукраїнської лексики з метою штучного зближення української мови з російською. Показано, як сучасні письменники, прагнучи усунути наслідки політики русифікації, актуалізують західноукраїнську лексику, що збагачує лексичний склад загальнонародної мови. Видання розраховане на широке коло читачів — філологів, істориків, етнографів та всіх тих, хто цікавиться історією формування української літературної мови та її розмаїттям.
Україна: війни, битви, персони / Ярослав Трінчук / (Видання 2020 року)
320 грн.
Переосмислення ключових воєнних подій та визначних постатей української історії крізь призму сучасних історичних концепцій.
Книга пропонує новий погляд на військову історію України, очищений від імперських та радянських історіографічних міфів. Автор детально аналізує мотивації історичних діячів, стратегічні аспекти відомих та маловідомих битв, розкриває замовчувані сторінки української воєнної історії. Особливу увагу приділено подіям, які тривалий час перебували поза увагою офіційної історіографії або подавалися викривлено. Дослідження спирається на сучасні соціологічні та історіософські підходи, пропонуючи читачеві об'єктивний погляд на формування української військової традиції.
Топ-продажів
Френсіс Дрейк. Життя та неймовірні пригоди королівського корсара. (Віктор Губарев)
Оцінено в 5.00 з 5
Архів Коша Нової Запорозької Січі, том 9
Оцінено в 5.00 з 5
03 Присяга Чернігівського полку 1718 року (Подарункова оправа)
07. Присяга Гадяцького полку 1718 року (Друге видання)
Оцінено в 5.00 з 5
Присяга козацьких полків, що були у поході 1718 року /Упорядники Алфьоров, Різніченко/
Оцінено в 5.00 з 5
Кульгавець. Історичний роман з 11 століття (Марія Букрій)
Оцінено в 5.00 з 5
Переписна книга Сумського полку 1691 року (Алфьоров, Різніченко)
Артилерія XIV–XVIII століть з фондів Львівського історичного музею. Мар’яна Верхотурова
Оцінено в 5.00 з 5
05. Присяга Війська Запорозького Низового 1762 року (Друге видання)
01. Мазепина книга, перепис маєтностей ясновельможного пана гетьмана 1726 року. (упорядник І.М. Ситий)
Археологія Сумщини. Пам’ятки селітроварного виробництва Південної Сіверщини XVII ст. /Осадчий Є. М., Коротя О. В./
Оцінено в 5.00 з 5
02. Присяга Охотницьких полків Гетьманщини 1718 року
Оцінено в 5.00 з 5
Вінницьке намісництво (деканат) Русько-Католицької Церкви у XVIII ст.: дослідження, публікація актів візитацій. (Зінченко А. Л., Петренко О. С.)
Оцінено в 5.00 з 5
Чорний лебідь /Рафаель Сабатіні/
Оцінено в 5.00 з 5
Відомість про залінійні поселення Полтавського полку 1762 року: збірник документів /Сухомлин О. Д./ (Дніпропетровська обл. часів Гетьманщини)
Оцінено в 5.00 з 5
Трикутник Правобережжя: царат, шляхта і народ. 1793–1914 рр. (Даніель Бовуа)
Оцінено в 5.00 з 5
Вінницький ґродський суд. Поточна актова книга за 1769 – 1770 роки. Подокументний опис / Укладач Петренко О.С./
Оцінено в 5.00 з 5
06. Присяга Лубенського полку 1718 року
Оцінено в 4.67 з 5
Слов’янська міфологія (оновлене видання) /Александр Гейштор/
Оцінено в 5.00 з 5
04. Чернігівська переписна книга 1666 року (Друге видання)
Оцінено в 5.00 з 5
Сумно ангел зітхнув (Наталія Кавера-Безюк). Історичний роман
Оцінено в 5.00 з 5
Переписи Чернігівщини 1638 та 1713 років (Оновлене друге видання)
Оцінено в 5.00 з 5
01. РУСЬКА (ВОЛИНСЬКА) МЕТРИКА. КНИГА ЗА 1569-1572, 1574 РОКИ. Упорядники Кулаковський П. М., Святець Ю. А.
Оцінено в 5.00 з 5