Українські військові відзнаки. Ордени, хрести, медалі та нашивки. Ярослав Семотюк. (Репринт “Такі справи” 1991 року)

3000 грн.

“Випускаючи в світ це видання, маю на меті познайомити українського читача, а передовсім нашу молодь, з українськими військовичми традиціями, пов’язаними з боротьбою за вільну Україну. Ця перша спроба такого видання призначена також як інформація для колишніх українських вояків, як рівно ж і для колекціонерів, що цікавляться медалями” (з оригінальної передмови).

Книга є репринтом, видрукованим на зорі незалежності України в 1991 році і історія видання і видавництва не менш захоплююча ніж тема викладена в самій книзі.
Фактично це пам’ятка світанку українського незалежного книгодрукування.

Немає в наявності

Опис

“Випускаючи в світ це видання, маю на меті познайомити українського читача, а передовсім нашу молодь, з українськими військовими традиціями, пов’язаними з боротьбою за вільну Україну. Ця перша спроба такого видання призначена також як інформація для колишніх українських вояків, як рівно ж і для колекціонерів, що цікавляться медалями” (з оригінальної передмови).

Книга є репринтом, видрукованим на зорі незалежності України в 1991 році і історія видання і видавництва не менш захоплююча ніж тема викладена в самій книзі.
Фактично це пам’ятка світанку українського незалежного книгодрукування.

Українські військові відзнаки.
Автор: Семотюк Ярослав (1930-2013)
Редактор – Микола Гавриш, фотографії – Іван Ґеречка
Торонто – 1991 – Канада
Київ – 1991 – Україна
Наукове товариство ім. Шевченка в Канаді. т. XXXIV
Репринтне видання здійснене видавництвом “Такі справи” з люб’язного дозволу автора
Сторінок: 52

Про видавництво й видавця, які випустили репринт:

З некрологу, опублікованого на Телекритицы в 2008 році:

“4 вересня [2008] у російському місті Санкт-Петербург на 49-му році життя передчасно пішов з життя голова українського видавництва «Такі справи» Сергій Данилов.

Він народився 17-го лютого 1959-го року у Києві. Закінчив філологічний факультет Київського державного університету імені Тараса Шевченка. Деякий час працював журналістом у газеті «Комсомольськое знамя». Та головною справою життя Сергія став видавничий і поліграфічний центр «Такі справи», який він очолював протягом 20 років.

У 1988 році Сергій Данилов, що працював журналістом, разом із колегами Олегом Шиканом та Віктором Ціоном і зв’язківцем Володимиром Уманцем заснували приватну (кооперативну) друкарню, в якій вийшла перша в новітній історії України незалежна газета, не узгоджена з Комуністичною Партією. Видання мало назву «Такие дела» і спричинило чималий скандал у партійних колах. Розташована у Литві друкарня випускала численні видання українських борців за незалежність, сприяла розвиткові друкування підпільної преси і першою підтримала діяльність Народного Руху України. За ініціативою Сергій Данилова «Такі справи» випустили у світ чимало видань, які знайомили читачів із досі невідомими або маловідомими сторінками історії України.

На початку 2000-х видавництво зазнало тиску з боку тогочасного керівництва держави, і його литовський засновник – компанія Tokios Tokeles – позивалося проти держави Україна, звинувачуючи владу в навмисному доведенні компанії до банкрутства. Брат Сергія Данилова Олександр був вимушений покинути Україну і три роки жити в Литві. «Телекритика» висвітлювала цей конфлікт, у якому «Таким справам» допомагав наш постійний автор Юрій Луканов.

«Навіть у складні часи, коли «Такі справи» зазнавали гонінь з боку бюрократів від держави, Сергію Данилову вистачило мужності зберігати присутність духу і захистити своє підприємство. Пішла з життя людина, яка мала тверді принципи, яка уміла їх відстоювати, яка зробила багато для розвитку бізнесу, демократії і культури в Україні», – каже про Сергія Юрій Луканов.

«Телекритика» співчуває рідним і близьким Сергія Данилова. Вічна пам’ять…”

Книги, які можуть зацікавити:
1. Трикутник Правобережжя: царат, шляхта і народ. 1793–1914 рр. (Даніель Бовуа)
2. Кульгавець. Історичний роман з 11 століття (Марія Букрій)
3. Артилерія XIV–XVIII століть з фондів Львівського історичного музею. Мар’яна Верхотурова
4. Слов’янська міфологія (оновлене видання) /Александр Гейштор/
5. Переписна книга Сумського полку 1691 року (Алфьоров, Різніченко)
6. Присяга козацьких полків, що були у поході 1718 року /упорядники Алфьоров, Різніченко/
7. Френсіс Дрейк. Життя та неймовірні пригоди королівського корсара. (Віктор Губарев)
8. Відомість про залінійні поселення Полтавського полку 1762 року: збірник документів /Сухомлин О. Д./ (Дніпропетровська обл. часів Гетьманщини)
9. Генрі Морган. Хроніка життя адмірала піратів Карибського моря /Віктор Губарев/
10. Україна та сусідні землі в XVIII ст. Подорожі барона фон Кампенгаузена (переклад Полоза О.Є., наук.ред. Сокирка О.Г.)

Відгуки (0)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Українські військові відзнаки. Ордени, хрести, медалі та нашивки. Ярослав Семотюк. (Репринт “Такі справи” 1991 року)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Оплата / Доставка
Магазин “Р.В.В. Книга” працює і відправляє книги замовникам без вихідних.
Доставка книг здійснюється в межах України до діючого відділення “Нової Пошти”. Можливість відправлення іншими перевізниками обговорюється окремо.

Міжнародна доставка здійснюється через Укрпошту згідно актуальних тарифів (вартість залежіть від віддаленості місця призначення і коливається в межах 20-50 USD).

В РФ та РБ не відправляємо.

Контакти
тел. +38 (095) 846-31-08 ( Viber, Telegram, WhatsApp), e-mail: rvvbooks@gmail.com
Оплата на рахунок за реквізитами.

Повернення книг
При виявленні поліграфічного браку в отриманій книзі (сучасних видань), просимо негайно повідомити книгарню, додавши фото. Ми замінимо книгу за наш рахунок.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”» друковані видання належної якості обміну та поверненню не підлягають