- 1. Історія
- 2. Етнографія
- 3. Місце видання
- 4. Книги з автографом чи екслібрисом
- 5. Антикварні книги
- 6. Сучасні видання
- 7. Діаспоріана
- 8. Література для дітей
- 9. Художня література
- 10. Кулінарна історія
- 11. Сільське господарство та промисловість
- 12. Книги Видавництва РВВ
НОВИНКИ КНИГ
Исторични монографіи Миколы Костомарова Том 1(Видання 1886 року)
12000 грн.
Праці видатного українського історика Миколи Костомарова
Видання містить праці видатного українського історика Миколи Костомарова присвячені історії Київської Русі. Видання входило до складу "Руської історично бібліотеки", яка друкувалась під редакцією О. Барвінського.
Зміст:
- Дві Руські Народності;
- Думки про федеративні засновини на стародавный Русі;
- Нариси народної Українсько-російської історії;
- Абетковий показник.
«Исторични монографіи Миколы Костомарова» Том 1.
Автор: Микола Костомаров.
Видавництво: З друк. Іосифа Павловського, Тернопіль, 1886
Мова: українська
Сторінок: 231
Розміри,см.:
довжина 23,5
ширина 15,5
товщина 1,2 см.
Вага: 0,347 кг
Очерки первобытнаго міра / Г.Н.Гетчинсон /(Видання 1899 року)
24000 грн.
Прижиттєвий переклад. Книга Генрі Гетчинсона (Hutchinson, Henry Neville), (1856-1927) - американського палеонтолога, автора книг «Вимерлі чудовиська», «Тварини минулих геологічних епох», «Автобіографія землі» та «Нариси первісного світу». Переклад з англійської З.М.Журавської. З додатком бібліографічного покажчика книг та статей з історії світобудови.
«Книга ця призначається для всіх, а не тільки для фахівців-геологів або археологів. Правда, й останні можуть знайти тут звіт про нові пошуки, але книга написана не для них. Мета її - представити в простому викладі найцікавіші результати, досягнуті за останні роки зусиллями двох армій трудівників, які старанно працювали на теренах досліджень і абстрактного мислення. Автор цих рядків зробив спробу постати перед публікою в якості тлумача, а не браміна, що говорить мовою, невідомою народу.» (З передмови автора).
«Очерки первобытнаго міра».
Автор: Гетчинсон Г.Н.
Видавництво: Изданіе Спб. Акціонерн. Общества печ. дела «Издатель», С.-Петербург, 1899
Мова: дореформена російська
Сторінок: 326
Розміри,см.:
довжина 22,5
ширина 16
товщина 2 см.
Вага: 0,530 кг
Камінна душя / Гнат Хоткевич/ (Видання 1911 року)
22000 грн.
Художня повість.
Перше видання повісті Гната Хоткевича «Камінна душя» було опубліковане 1911 року. «Камінна душя» — це історія про те, як кохання може не просто змінювати, а визначати долі людей. Хтось отримує можливість виправити свої помилки, зроблені під його впливом, а когось воно приводить до фатального кінця; хтось кохає щиро і віддано, а хтось лише грається чужими почуттями; хтось готовий померти заради свого кохання, а хтось — убити.
«Камінна душя» Повість.
Автор: Гнат Хоткевич.
Видавництво: З друкарні «Руска Рада», Чернівці, 1911
Мова: українська
Сторінок: 375
Розміри,см.:
довжина 23,5
ширина 17
товщина 2 см.
Вага: 0,693 кг
Почвоведеніе 2-е издание / Проф. К.Д.Глинка /(Видання 1915 року)
32000 грн.
Раритетна сільськогосподарська книга.
У книзі висвітлено питання ґрунтоутворення та загальні властивості ґрунтів, наводиться характеристика ґрунтових типів та географія ґрунтів. Достатньо повно описуються ґрунтові зони Росії та її окремих областей.
«Почвоведеніе 2-е издание».
Автор: Проф. К.Д.Глінка
Видавництво: Изданіе А.Ф. Девріена, Петроград, 1915
Мова: дореформена російська
Сторінок: 708
Розміри,см.:
довжина 24,5
ширина 17
товщина 4 см.
Вага: 1,297 кг
Мое водолечение / Кнейпп Севастиан /(Видання 1898 року)
8300 грн.
Засоби для лікування захворювань та збереження здоров'я.
У книзі знаменитого німецького народного лікаря, священика, який у молодості вилікувався водою від важкої недуги, описані способи лікування 111 хвороб. Севастіан Кнейпп (1821–1897) – німецький православний священик. У 1848 році хвороба змушує його почати водолаз, який він почав використовувати і для лікування інших хворих і виробив у цій галузі свою систему. Це книга, де автор описує: способи оздоровлення з допомогою води, цілющі властивості рослин, лікування захворювань. Книга написана з метою передати людям пізнання про зцілення, набуті довгим досвідом.
«Мое водолечение» (Моє водолікування).
Автор: Кнейпп Севастіан.
Видавництво: Изданіе книжного склада Н.Аскарханова, С.-Петербург, 1898
Мова: дореформена російська
Сторінок: 296
Розміри,см.:
довжина 20
ширина 14
товщина 1,5 см.
Вага: 0,331 кг
Население Юго-Западной России от половины XIII до половины XVII века /Владимирский-Буданов/ (Видання 1886 року)
18900 грн.
Твори Володимирськоо-Буданова. Книга з історії.
Книга Володимирського-Буданова, російського історика, доктора російської історії, ординарного професора історії російського права у Київському університеті св. Володимира.
Книга містить у собі «акти, що пояснюють історію заселення південно-західного краю з ХV ст. Питання про населення укладає в собі кілька різних приватних питань, а саме: 1) про населеність, тобто густоту населення і географічне розподіл його в різні епохи, тимчасове падіння чисельності населення і відновлення (колонізації); 2) про етнографічний склад населення тобто про те, чи було воно завжди однорідного племінного складу (російське), або під час періодичних припливів і відливів населення внаслідок спустошення і нової колонізації, змінювався і внутрішній племінність? 3) про соціальний склад його, тобто про класи, на які розпадалося населення і які в різні часи в тій чи іншій місцевості мали переважне значення.»
«Население Юго-Западной России от половины XIII до половины XVII века» (Населення Південно-Західної Росії від половини XIII до половини XVII ст.).
Автор: Володимирський-Буданов Михайло Флегонтович.
Видавництво: Типография Г.Т.Корчак-Новицкого, Київ, 1886
Мова: дореформена російська
Сторінок: 85
Розміри,см.:
довжина 23,5
ширина 17
товщина 0,8 см.
Вага: 0,204 кг
Приязнь розмова оповідання /Леся Українка/ (Діаспорне видання)
7900 грн.
Твори Лесі Українки. Діаспорне видання.
Книга містить повість «Приязнь» відомої поетеси, письменниці, перекладачки, драматурга і культурної діячки Лесі. Письменниця визначала свій твір як «оповідання з життя волинського Полісся». За жанрово-змістовними ознаками "Приязнь" можна назвати «повістю виховання». Це твір про шляхи, методи й наслідки виховання двох подруг-ровесниць - селянської дівчини Дарки й панночки Юзі - дочки поміщиків. Повість було видано в 1905 році як окремий відбиток з журналу «Киевская старина». Також, до книги увійшло оповідання «Розмова» – сповідь колишньої примадонни, талановитої актриси, про своє драматичне життя, про велике кохання і велику любов до театру.
«Леся Українка. Приязнь/Розмова (оповідання)».
Автор: Леся Українка (справжнє ім’я - Лариса Косач; 1871-1913) — українська письменниця, перекладач, культурний діяч. Народилася 25 лютого 1871 в місті Новограді-Волинському. (Мати – Олена Пчілка, Батько — високоосвічений поміщик, дядько – Михайло Драгоманов). У будинку Косачів часто збиралися письменники, художники і музиканти, влаштовувалися вечори і домашні концерти. Вчилася у приватних учителів. У 6 років почала вчитися вишивати. 1881 рік став початком захворювання на туберкульоз. Тяжко хвора Леся вивчає класичні мови (грецьку і латинську). Восени 1883 року Лесі зроблено операцію на лівій руці, видалили кістки, уражені туберкульозом. У грудні Леся повертається з Києва до Колодяжного, стан здоров’я поліпшується, з допомогою матері Леся вивчає французьку і німецьку мови. Починаючи з 1884 року Леся активно пише вірші («Конвалія», «Сафо», «Літо краснеє минуло» і ін.) і публікує їх у часописі «Зоря» . Саме цього року з’явився псевдонім «Леся Українка». Про рівень її освіти може свідчити факт, що у 19-літньому віці написала для своїх сестер підручник «Стародавня історія східних народів». 1894 рік — навчання в художній школі М. І. Мурашка в Києві. У травні поетеса вирушає за кордон до дядька М. Драгоманова. Вимушені потребою лікування подорожі до Німеччини, Австро-Угорщини, Італії, Єгипту, кількаразові перебування на Кавказі, в Криму збагатили її враження та сприяли розширенню кругозору письменниці. 7 серпня 1907 р. Леся Українка та Климент Квітка офіційно оформили шлюб у церкві, живуть в Криму. Поетеса завершує драматичну поему «Кассандра». Жандармами вчинено обшук на квартирі Косачів, конфісковано 121 книжку. Л. Українку разом із сестрою Ольгою заарештовано. У 1908 році Леся Українка перебувала в Ялті, Києві, Одесі, Євпаторії, Батумі, Тбілісі. їздила до Берліна на консультацію з професором щодо операції на нирках. Останні роки життя Л. Косач-Квітки пройшли в подорожах на лікування до Єгипту й на Кавказ. Померла 1 серпня 1913 року в Сурамі у віці 42 років.
Видавництво: Українська накладня, Лейпциґ, Німеччина.
Мова: українська
Сторінок: 107
Розміри,см.:
довжина 17,5
ширина 12
товщина 1 см.
Вага: 0,097 кг
Твори. /Гулак-Артемовський/ (Видання 1928 року)
7800 грн.
Твори П.Гулака-Артемовського та матеріали до біографії та історично-літературної оцінки.
Книга вийшла як праці Інституту Тараса Шевченка під редакцією І.Айзенштока.
«Наше видання є перша спроба зібрати всю, досі відому поетичну спадщину П. Гулака-Артемовського - одного з починачів нової української літератури. Отже, тим самим наше видання закінчує цілу низку аналогічних спроб, не завжди вдалих, не завжди доведених до кінця, хоч і цікавих часом широтою задуму та загаданою повнотою відповідних матеріялів.» (З вступної статті).
Зміст:
- І.Айзеншток - Вступна стаття.
- Українські поезії.
- Поезії, що приписується П. Гулакові - Артемовському.
- Російські поезії.
«Гулак-Артемовський. Твори».
Упорядник: І.Айзеншток
Видавництво: Державне видавництво України, Київ, 1928
Мова: українська
Сторінок: 433
Розміри,см.:
довжина 17
ширина 12,5
товщина 2,5 см.
Вага: 0,342 кг
Боротьба за Свободу Сумління на Україні (Діаспорне видання 1930 року)
6200 грн.
Книга релігійної тематики. Релігійний рух на Україні. Діаспорне видання.
«В цій книжочці читачі знайдуть думки про боротьбу за свободу релігії на Україні наших визнатніших людей. Ще перед реформацією появились обурення проти старої православної церкви на Україні, але вони гасли скоро під обухом поліції та уряду. Рух цей виразніше зазначився з появою реформації на Заході. Моєю цілею є дати читачам короткий огляд про цей рух на Україні і що за люди ширили його.» (Від автора).
«Боротьба за Свободу Сумління на Україні».
Автор: ВОБ.
Видавництво: Українське Євангельське Видавниче товариство в Канаді, Вінніпеґ, Канада, 1930
Мова: українська
Сторінок: 63
Розміри,см.:
довжина 14,5
ширина 10,5
товщина 0,5 см.
Вага: 0,245 кг
Коцюбинський. Критично-біографічний нарис. Том І /Єфремов/ (Видання 1922 року)
8000 грн.
Твори М.Коцюбинського під редакцією та переднім словом академіка Сергія Єфремова.
Том перший містить критично-біографічний нарис з додатком автобіографії М.Коцюбинського та вибрані твори письменника.
Зміст І-го тому:
- Гармонійний талант. Стаття акад. С. Єфремова.
- На віру.
- П'ятизлотник.
- Ціпов'яз.
- Помстився.
- Xo.
- На крилах пісні.
«Коцюбинський. Критично-біографічний нарис. Том І».
Упорядник: Акад. С.Єфремов
Видавництво: Державне видавництво, Київ, 1922
Мова: українська
Сторінок: 224
Розміри,см.:
довжина 16,5
ширина 12
товщина 2,5 см.
Вага: 0,245 кг
Спутникъ механика /Бронский и Скалонъ/ (Видання 1883 року)
7600 грн.
Довідник механіка ХІХ сторіччя.
Практична довідкова книжка для механіка самоучки. Збирання та розбирання машин та догляд за ними, виправлення приборів та ін.
«Спутникъ механика. Практическое изложеніе механическихъ и физическихъ силъ в примененіи къ паровымъ, водянымъ, ветренымъ, живымъ, воздушнымъ, электромагнитнымъ и химическимъ пріемникамъ движенія, а также описаніе машин и аппаратовъ разного рода».
Автор: інженери Бронський и Скалон.
Видавництво: «Изданіе книговпродавца С.И.Леухина», Москва, 1883
Мова: дореформена російська
Сторінок: 316
Розміри,см.:
довжина 21,5
ширина 15
товщина 2,5
Вага: 0,410 кг
Мишачі нори /Петро Панч/ (Видання 1929 року)
3600 грн.
Збірка оповідань українського письменника.
До видання ввійшли вибрані твори видатного українського письменника Петра Панча
– «Земля», «Зелена трясовина», «Мишачі нори» та «Реванш».
«Мишачі нори». Збірка оповідань.
Автор: Петро Панч (Панченко) (1891 — 1978), український письменник, член творчих об’єднань "Плуг" і ВАПЛІТЕ. Протягом 1918–1919 років служив сотником у Дієвій Армії УНР. У 1938–1958 Петро Панч жив у будинку письменників Роліт. З 1949–1953 був головою правління Харківської організації Спілки письменників, а в 1966–1969 роках – секретарем правління Спілки письменників України. Писав у жанрах повісті, новели, роману, також був автором оповідань та казок для дітей.
Державне видавництво України, 1929
Мова: українська
Сторінок: 153
Розміри,см.:
довжина 21
ширина 15
товщина 1
Вага: 0,203 кг
Сочинения Златовратского. том 2 (Видання 1887 року)
7600 грн.
Збірник художніх творів М.М.Златовратського. Перше прижиттєве видання.
До тому ІІ творів М.М.Златовратського увійшли «Очерки крестьянской общины (деревенскіе будни)» та роман в 4-х частинах «Устои. Исторія одной деревни», у якому з найбільшою повнотою висловились і художня сила письменника, і неспроможність його народницьких переконань. Роман тісно пов'язаний із суспільно-політичною теорією народництва. Саме в цьому романі Златовратський втілив у художніх образах і картинах свої уявлення про селянську громаду як певну основу російського народного життя, яка протягом багатьох століть зберігала свою життєздатність і в пореформеній Росії.
Книга містить відбиток екслібрису «Из книг Молчанова, Донецк, Херсон».
«Сочинения Златовратского» Том ІІ.
Автор: М.М.Златовратський.
Видавництво: 1884-1887
Мова: дореформена російська
Сторінок: 406
Розміри,см.:
довжина 26
ширина 18
товщина 2
Вага: 0,713 кг
Кієвская академія в первой половине XVIII століття /Вишневский Д.К./(Видання 1903 року)
17800 грн.
Дослідження діяльності Київської Академії. Книга з історії України.
У дослідженні зібрано багатий фактичний матеріал, висвітлено роль Академії в протидії полонізації та окатоличенню України, подано відомості про її організаційну структуру і навчальні програми, проаналізовано окремі курси - поетики, риторики, філософії, богослов’я, вказано викладачів кожної дисципліни із зазначенням рукописних підручників.
«Кієвская академія в первой половине XVIII століття. (Новые данные, относящиеся к истории этой Академии за указ. время)».
Автор: Вишневський Д.К.
Видавництво: «Тип.И.И.Горбунова», Київ, 1903
Мова: дореформена російська
Сторінок: 370
Розміри,см.:
довжина 25
ширина 17
товщина 1,5
Вага: 0,470 кг
Українсько-руський архів, Рукописи Львівських збірок випуск 1 (Видання 1906 року)
7800 грн.
Книга містить описи рукописів з Музею А.С.Петрушевича.
«Сей том містить першу частину систематичного опису рукописів з бібліотеки Народного Дому, з т. зв. «Музея А. С. Петрушевича». «Музей А. С. Петрушевича» становить осібний відділ бібліотеки Народного дому. Властитель збирав його протягом півстолітя 1850-1900 р. Нині містить ся в «Музею» близько 15.700 назв авторів по всесвітній літературі, археології, історії, Філософії. Про мапи, подобизни і рисунки, яких буде коло 1500, не говоримо. Найкращою одначе частиною Музея являється безперечно відділ рукописів і старопечатних видань. Супроти бідности наших галицких бібліотек на старопечатні славянські виданя збірка старих славянських друків (400 назв) каноніка Петрушевича буде належати до богатших. Та найбогатша вона на рукописи, і то не лише числом (усїх славянських рукописів 258), а й якістю.» (З передмови).
«Українсько-руський архів. Рукописи Львівських збірок випуск 1».
Автор: Іларіон Свєнціцький
Видавництво: Накладом наукового товариства імені Шевченка, Львів, 1906
Мова: українська
Сторінок: 242
Розміри,см.:
довжина 22,5
ширина 15
товщина 1,5
Вага: 0,418 кг
Книги схожої тематики:
1. Український архив. Т. XII (Антикварне видання 1924 року)
2. Українсько-руський архив. Том III. (Антикварне видання 1907 року)
3. Українсько-руський архив. Том IX. (Антикварне видання 1913 року)
4. Українсько-руський архів. Том II. (Антикварне видання 1907 року)
5. Українсько-руський архів. Том XI. (Антикварне видання 1925 року)
6. Українсько-руський архів. Т. IV (Антикварне видання 1909 року)
7. Вірші єромонаха Климентія Зиновієва сина. Памятки українсько-руської мови і лїтератури. (Антикварна книга 1912 року)
8. Матеріяли Української етнольоґії. Видає Етноґрафічна комісія Наукового товариства ім. Шевченка у Львові. Том XVIIІ. (Антикварна книга 1918-го року)
9. Материяли Українсько-Руської етнольоґії. Виданнє Етнографичної коммісиї за редакциєю Хв. Вовка. Том І. (Антикварна книга 1899-го року)
10. Матеріяли до української бібліоґрафії. Том І. (Антикварна книга 1909 року)
Второе прибавление к систематическому каталогу русскихъ книгъ. 1870 г. / Межов В.И./ (Видання 1871 року)
12600 грн.
Додаток до каталогу російських книг, що вийшли у світ з часу його появи в 1870 році.
Другий додаток (за 1870-й рік) до Систематичного каталогу російських книг, що продаються в книгарні Олександра Федоровича Базунова із зазначенням перекладів, критичних статей, рецензій та бібліографічних нотаток, що стосуються книг, які вже вміщені в "Систематичному каталозі" та його 1-му додатку, що так і вийшли у світ з часу його появи в 1870 році.
Книги серії
- Систематическій каталог русскимъ книгамъ. 1825-1869 гг.
- Первое прибавленіе къ систематическому каталогу русскихъ книгъ. 1869-1870 гг.
- Второе прибавленіе къ систематическому каталогу русскихъ книгъ. 1870 гг.
- Третье и четвертое прибавленіе къ систематическому каталогу русскихъ книгъ. 1871-1873 гг.
«Второе прибавление к систематическому каталогу русскихъ книгъ».
Автор: Межов В.І.
Видавництво: «Изданіе книгопродавца А.Ф.Базунова», С.-Петербург, 1871
Мова: дореформена російська
Сторінок: 180
Розміри,см.:
довжина 22,5
ширина 16
товщина 1,5
Вага: 0,366 кг
Первое прибавление к систематическому каталогу русскихъ книгъ. 1869-1870 гг. / Межов В.И./ (Видання 1870 року)
12600 грн.
Каталог російських книг, що вийшли друком з 1869 до 1870 року
Перший додаток до Систематичного каталогу російських книг, що продаються в книгарні Олександра Федоровича Базунова із зазначенням 4 600 перекладів, критичних статей, рецензій та бібліографічних нотаток, що стосуються книг, як поміщених вже в "Систематичному каталозі", так і вийшли в світло з часу його появи: переважно за 1869 р., з доповненнями до 1867 та 1868 рр.
Книги серії
- Систематическій каталог русскимъ книгамъ. 1825-1869 гг.
- Первое прибавленіе къ систематическому каталогу русскихъ книгъ. 1869-1870 гг.
- Второе прибавленіе къ систематическому каталогу русскихъ книгъ. 1870 гг.
- Третье и четвертое прибавленіе къ систематическому каталогу русскихъ книгъ. 1871-1873 гг.
«Первое прибавление к систематическому каталогу русскихъ книгъ».
Автор: Межов В.І.
Видавництво: «Изданіе книгопродавца А.Ф.Базунова», С.-Петербург, 1870
Мова: дореформена російська
Сторінок: 200
Розміри,см.:
довжина 21,5
ширина 15
товщина 1,8
Вага: 0,360 кг
Третье и четвертое прибавление к систематическому каталогу русскихъ книгъ. 1871-1873 гг. / Межов В.И./ (Видання 1873 року)
12600 грн.
Додатки до каталогу книг, що вийшли у світ з часу його появи з 1871 по 1873 роки.
Третій і четвертий додатки до систематичного каталогу російських книг, що продаються у книжкові магазині Олександра Федоровича Базунова. Із зазначенням перекладів, критичних статей, рецензій та бібліографічних нотаток. За 1871 та 1873 роки.
Книги серії
- Систематическій каталог русскимъ книгамъ. 1825-1869 гг.
- Первое прибавленіе къ систематическому каталогу русскихъ книгъ. 1869-1870 гг.
- Второе прибавленіе къ систематическому каталогу русскихъ книгъ. 1870 гг.
- Третье и четвертое прибавленіе къ систематическому каталогу русскихъ книгъ. 1871-1873 гг.
«Третье и четвертое прибавление к систематическому каталогу русскихъ книгъ».
Автор: Межов В.І.
Видавництво: «Изданіе книгопродавца А.Ф.Базунова», С.-Петербург, 1873
Мова: дореформена російська
Сторінок: 327
Розміри,см.:
довжина 21
ширина 15
товщина 2
Вага: 0,408 кг
Систематический каталог русскимъ книгамъ. 1825-1869 гг. / Межов В.И./(Видання 1869 року)
15600 грн.
Каталог книг, що вийшли друком з 1825 до 1869 року.
Систематичний каталог російським книгам, що продаються в книгарні Олександра Федоровича Базунова, комісіонера Імператорської академії наук, Морського вченого комітету, Міністерств юстиції та фінансів у С.-Петербурзі, на Невському проспекті, біля Казанського мосту, в будинку Ольхіної, № 30, із зазначенням 20 000 критичних статей, рецензій та бібліографічних нотаток, що стосуються книг, поміщених у каталозі та вилучених із усіх періодичних видань та збірок, що вийшли друком з 1825 аж до 1869 року; а також понад 400 вказівок перекладів російських творів іноземними мовами, що вийшли окремими виданнями.
Книги серії
- Систематическій каталог русскимъ книгамъ. 1825-1869 гг.
- Первое прибавленіе къ систематическому каталогу русскихъ книгъ. 1869-1870 гг.
- Второе прибавленіе къ систематическому каталогу русскихъ книгъ. 1870 гг.
- Третье и четвертое прибавленіе къ систематическому каталогу русскихъ книгъ. 1871-1873 гг.
«Систематический каталог русскимъ книгамъ».
Автор: Межов В.І.
Видавництво: «Изданіе книгопродавца А.Ф.Базунова», С.-Петербург, 1869
Мова: дореформена російська
Сторінок: 995
Розміри,см.:
довжина 21
ширина 14,5
товщина 4
Вага: 0,804 кг
Очерки по исторіи Западно-Европейской литературы /Фриче В.М./ (Видання 1908 року)
8800 грн.
Книга з історії західноєвропейської літератури.
У книзі представлені нариси російського літературознавця та мистецтвознавця В. М. Фріче з історії західноєвропейської літератури, за допомогою яких можна простежити зміну європейських літературних течій від Середньовіччя до кінця XIX ст.
«Очерки по исторіи Западно-Европейской литературы» (Нариси з історії Західноєвропейської літератури).
Автор: Фріче В.М.
Видавництво: «Книгоиздательство «Польза» В. Антик и К°», Москва, 1908
Мова: дореформена російська
Сторінок: 256
Розміри,см.:
довжина 23
ширина 17
товщина 1,5
Вага: 0,486 кг