- 1. Історія
- 2. Етнографія
- 3. Місце видання
- 4. Книги з автографом чи екслібрисом
- 5. Антикварні книги
- 6. Сучасні видання
- 7. Діаспоріана
- 8. Література для дітей
- 9. Художня література
- 10. Кулінарна історія
- 11. Сільське господарство та промисловість
- 12. Книги Видавництва РВВ
НОВИНКИ КНИГ
Кіровоградщина /І. П. Оліфіренко/ (Антикварне видання 1978 року)
3800 грн.
Мистецьке видання про Кіровоградщину. Раритетний альбом із фотографіями Кіровограда та області було видано у Києві 1978 року. Попри наявність у тексті певної радянської політичної пропаганди, фото, вміщені в книгу, з плином часу отримали самостійну цінність. Адже лампові фотографії та фотознімки, зроблені при теплому сонячному світлі вважаються одними з найякісніших і найгарніших.
Видання містить якісні як кольорові, так і чорно-білі знімки.
Альбом - унікальний, адже містить у собі велику кількість цінних історичних фотографій Кіровоградщини, завдяки яким читач зможе поринути в атмосферу минулих років.
Книга сподобається усім, хто цікавиться фотомистецтвом та історією.
Назва: Кіровоградщина.
Рік: 1978
Київ, "Мистецтво"
Сторінок: -
довжина 28
ширина 22
товщина 1,4
Вага: 0,760 кг
Донеччина /Н. О. Бондар/ (Антикварне видання 1979 року)
3800 грн.
...Донеччино моя, моя ти батьківщино,
тобі любов моя і всі мої чуття...
Володимир Сосюра
Унікальне подарункове видання про Донеччину. Раритетний альбом із фотографіями Донецької області було видано у Києві 1979 року. Попри наявність радянської політичної пропаганди у тексті, фото, які вміщені в книгу, з плином часу отримали самостійну цінність. Адже лампові фотографії та фотознімки, зроблені при теплому сонячному світлі вважаються одними з найякісніших і найгарніших.
Видання містить як кольорові, так і чорно-білі знімки.
У альбомі є велика кількість цінних історичних фотографій Донеччини.
Це видання - безцінне, адже, на сьогоднішній день, частина Донецької області знаходиться під тимчасовою окупацією російських загарбників.
Фотоальбом про Донеччину - гарний подарунок для любителів якісний унікальних історичних фотографій, а також для тих, для кого рідна Донеччина - назавжди в серці.
Назва: Донеччина.
Рік: 1979
Київ, "Мистецтво"
Сторінок: -
довжина 28
ширина 22
товщина 1,5
Вага: 1,030 кг
Житомирщина /О. Є. Опанасюк/ (Антикварне видання 1975 року)
3800 грн.
Мистецьке видання про Житомирщину. Раритетний альбом із фотографіями Житомирщини було видано у Києві 1975 року. Житомирщину вважають батьківщиною космонавтики, адже саме там народився великий конструктор ракетної техніки — Сергій Корольов. Завдяки йому у космос полетіли перший супутник і перша людина, а також були створені перші станції. Попри наявність у тексті видання радянської політичної пропаганди, фото, вміщені в книгу, з плином часу отримали самостійну цінність. Адже лампові фотографії та фотознімки, зроблені при теплому сонячному світлі вважаються одними з найякісніших і найгарніших.
Видання містить як кольорові, так і чорно-білі знімки.
Альбом - унікальний, адже містить у собі велику кількість цінних історичних фотографій Житомирщини. Видання сподобається усім, хто цікавиться фотомистецтвом та історією.
Назва: Житомирщина.
Автор: Олексі́й Євменович Опанасюк (1936 — 2011) — український письменник. За значний внесок у розвиток культури Житомирщини Указом Президента України удостоєний звання «Заслужений працівник культури України».
Рік: 1975
Київ
Видавництво "Мистецтво"
Сторінок: -
довжина 28
ширина 22
товщина 1,4
Вага: 0,900 кг
Кривий Ріг /Г. С. Осадчук/ (Антикварне видання 1976 року)
3800 грн.
Колекційне мистецьке видання про Кривий Ріг. Раритетний альбом із фотографіями Кривого Рогу було видано у Києві 1976 року. Попри наявність радянської політичної пропаганди, фото, вміщені в книгу, з плином часу отримали самостійну цінність. Адже лампові фотографії та фотознімки, зроблені при теплому сонячному світлі вважаються одними з найякісніших і найгарніших.
Видання містить як кольорові, так і чорно-білі знімки.
Альбом - унікальний, адже містить у собі велику кількість цінних фотографій Кривого Рогу. Видання сподобається усім, хто цікавиться фотомистецтвом та історією.
Назва: Кривий Ріг.
Рік: 1976
Київ
Видавництво "Мистецтво"
Сторінок: -
довжина 29
ширина 21
товщина 1,2
Вага: 0,650 кг
Радянська Буковина /І. П. Фостій/ (Антикварне видання 1973 року)
3800 грн.
Мистецьке видання про Буковину. Раритетний альбом із фотографіями Буковини було видано у Києві 1973 року. Попри певну неактуальність тексту про Буковину, зокрема, наявність радянської політичної пропаганди, фото, вміщені в книгу, з плином часу отримали самостійну цінність. Адже лампові фотографії та фотознімки, зроблені при теплому сонячному світлі вважаються одними з найякісніших і найгарніших.
Видання містить як кольорові, так і чорно-білі знімки.
Альбом - унікальний, адже містить у собі велику кількість цінних фотографій Буковини. Видання сподобається усім, хто цікавиться фотомистецтвом та історією.
Назва: Радянська Буковина.
Автор: Іван Петрович Фостій — (1928 — 2021) — український історик, публіцист, літератор. Кандидат історичних наук.
Рік: 1973
Київ
Видавництво "Мистецтво"
Сторінок: -
довжина 28
ширина 23
товщина 1,2
Вага: 0,800 кг
Киевский университет (Антикварне видання 1984 року)
3800 грн.
Унікальний фотоальбом про один із найкращих університетів країни. Ювілейне видання, присвячене 150-літтю Київського унівеситету ім. Т. Шевченка, - одного із найстаріших вишів країни, найбільшого центру просвітництва, науки та культури. У виданні на основі фактичних та архівних матеріалів розповідається про наукову та суспільно-політичну діяльність університету, про його міжнародні та культурні зв'язки.
Попри наявність радянської політичної пропаганди, фотоальбом має унікальні чорно-білі та кольорові фотографії збільшеного формату, а також доповнене цікавими архівними матеріалами.
Видання подарункове, сподобається усім любителям антикваріату.
Назва: Киевский университет.
Рік: 1984
Киев
Издательство при Киевском государственном университете издательского объединения "Вища школа"
Сторінок: -
довжина 29,5
ширина 23
товщина 1,5
Вага: 1,000 кг
Одещина /І. Г. Міщенко/ (Антикварне видання 1977 року)
3800 грн.
Мистецьке видання про Одещину. Раритетний альбом із фотографіями Одеської області було видано у Києві 1977 року. Попри певну неактуальність тексту про Одещину, зокрема, наявність радянської політичної пропаганди, фото, вміщені в книгу, з плином часу отримали самостійну цінність. Адже лампові фотографії та фотознімки, зроблені при теплому сонячному світлі вважаються одними з найякісніших і найгарніших.
Видання містить як кольорові, так і чорно-білі знімки.
Альбом - унікальний, адже містить у собі велику кількість цінних історичних фотографій Одещини. Видання сподобається усім, хто цікавиться фотомистецтвом та історією.
Назва: Одещина.
Рік: 1977
Київ, "Мистецтво"
Сторінок: -
довжина 28
ширина 22
товщина 1,5
Вага: 0,800 кг
Основы ботаники /В. И. Таліевъ/ (Антикварне видання 1917 року)
22000 грн.
Класичне раритетне видання з ботаніки. У своїй праці "Основы ботаники въ общебіологическомъ изложеніи" відомий ботанік Валерій Іванович Талієв розглянув класичні питання з ботаніки. У виданні містяться цікаво викладені матеріали про загальну біологію, клітини, а також про квіткові та сім'яні рослини.
Книга містить ілюстрації.
Видання сподобається усім любителям біології, ботаніки, а також поціновувачам рідкісних і якісних раритетних праць.
Назва: Основы ботаники.
Автор: Валерій Іванович Талієв (1872 — 1932) — український ботанік ерзянського походження. Основні праці В. І. Талієва - з географії рослин, теорії еволюції, біології і морфології рослин. Також він досліджував флору Південної України та рослинність крейдяних відкладів. Підкреслював роль людини і тварин у поширенні рослин на Землі, безлісся степів пояснював діяльністю людини. Автор підручників із ботаніки. Талієв — піонер охорони природи в Україні, керівник Харківського товариства дослідників природи.
Рік: 1917
Харковъ
Типографія М. Х. Сергѣева. - Московская, 10.
Сторінок: 687
довжина 26,5
ширина 19
товщина 3
Вага: 1,300 кг
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек
Вирусы /К. С. Сухов/ (Антикварне видання 1956 року)
4000 грн.
Класичне видання з вірусології. Книга "Віруси" К. С. Сухова, попри давність видання, надзвичайно цінна у наш час, адже знання вірусології необхідне для боротьби із захворюваннями людей, тварин і рослин. К. С. Сухов - видатний дослідник у області рослинних вірусів. Йому вдалося узагальнити важливий матеріал з хімії та біології фітопатогенних вірусів, а також підняти питання патології вірусних захворювань і боротьби з вірусами. Окрім того, автор у своїй книзі дослідив зоопатогенні віруси та бактеріофаги.
У праці Сухова зібрано цінний фактичний матеріал, який може бути корисним для біологів та вірусологів.
Видання містить чорно-білі та кольорові ілюстрації.
Назва: Вирусы.
Рік: 1956
Москва
Издательство Академии наук СССР
Сторінок: 365
довжина 26,5
ширина 18
товщина 2
Вага: 0,860 кг
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек.
Анабиоз /П. Ю. Шмидт/ (Антикварне видання 1948 року)
4000 грн.
Класичне видання з біології. У книзі "Анабіоз" П. Ю. Шмідт дослідив замерзання і висихання рослин та інших живих організмів, виклав нові концепції та погляди провідних науковців. Видання містить цікаву інформацію про дію низьких температур на тваринний та рослинний світ, а також цікаві роздуми автора про повернення до життя організмів.
Що таке життя і яка таємниця смерті - питання, які П. Шмідти розглядає з біологічної точки зору.
Видання буде цінною знахідкою для читачів, які цікавляться біологією, зокрема, анабіозом.
Назва: Анабиоз.
Автор: Петро Юлевич Шмідт (1872 - 1949) - зоолог, іхтіолог. Найбільш популярні роботи П. Ю. Шмідта, у яких він досліджує фауну риб Тихого океану та праці з іхтіології.
П. Ю. Шмідт першим спостерігав анабіоз у дощових черв'яків, що наставав при їх висушуванні.
Рік: 1948
Москва, Ленинград
Издательство Академии наук СССР
Сторінок: 375
довжина 22,5
ширина 15
товщина 2,2
Вага: 0,540 кг
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек.
Агрикультура в памятниках западного Средневековья (Антикварне видання 1936 року)
4000 грн.
Класичне видання з сільського господарства. У книзі "Агрикультура в памятниках западного Средневековья" досліджуються джерела та матеріали історії сільскогосподарської науки та техніки. У цьому томі є джерела з історії агрокультури з VI по XV століття в Західній Європі.
Зміст
- От редакции - с. VII
- І. Века VI - VII. Агро- и зоотехнические фрагменты у Исидора Севильского, в Варварских Правдах, у Григория Турского. О. А. Добиаш-Рождественская и В. В. Бахтин - с. 1
- ІІ. Века VIII - IX. Сельскохозяйственная техника в каролингских текстах. Н. С. Цемш - с. 41
- III. Века X - XII. Из истории сельскохозяйственной техники Англии и Франции. В. М. Кремкова - с. 125
- IV. Век XIII. Поэма о версонских вилланах. Сельское хозяйство северной Франции. Е. Ч. Скржинская - с. 163
- V. Век XIII. Английские сельскохозяйственные трактаты. А. Д. Люблинская - с. 185
- VI. Век XIII. Трактат Альберта Великого "О растениях". Е. Ч. Скржинская - с. 219
- VII. Век XIV. „О выгодах сельского хозяйства“ Петра Кресценция. А. И. Хоментовская - с. 285
- VIII. Века XIV - XV. Техника сельского хозяйства западной Германии. А. А. Константинова - с. 341
- Иллюстрации - с. 361
Видання містить багато ілюстрацій.
Книга підійде усім, хто цікавиться історією сільського господарства та якісними науковими антикварними виданнями.
Назва: Агрикультура в памятниках западного Средневековья.
Автор: редактор: Ольга Антонівна Добіаш-Рождественська (1874 — 1939) — історик, медієвіст, письменниця, палеограф, член-кореспондент АН СРСР.
Мечислав Ілліч Бурський (1903 - 1944) - агротехнік, доктор сільськогосподарських наук, професор.
Рік: 1936
Москва, Ленинград
Издателсьво Академии наук СССР
Сторінок: 364
довжина 25
ширина 18
товщина 2,5
Вага: 0,690 кг
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек.
Путешествие в Уссурийском крае /Н. М. Пржевальский/ (Антикварне видання 1947 року)
3800 грн.
Книга про першу мандрівку М. Пржевальського. Всесвітньовідомий мандрівник і географ М. Пржевальський здійснив експедиції в Центральну Азію. Найменше відомо про його першу експедицію - до Уссурійського краю. Але саме ця мандрівка започаткувала дослідницьку діяльність М. Пржевальського. Мандрівник два роки досліджував Уссурійський край, вивчав флору та фауну краю. Разом із цим у нього були й конкретні доручення зі штабу військ, згідно з якими він повинен був зібрати інформацію про аборигенів, які живуть уздовж річки Уссурі, а також вивчити шляхи, що ведуть до кордонів Кореї і Маньчжурії. Відстань від Хабаровська до поселення Буссе Пржевальський пройшов пішки за двадцать три дні. У своїй праці М. Пржевалський описав басейн Уссурі, озеро Ханка, узбережжя Японського моря. На озері Ханка він стежив за масовими перельотами птахів, цвітінням лотоса та любовними іграми японських журавлів. У ході експедиції він зібрав близько 300 видів рослин і виготовив понад 300 опудал птахів.
Видання містить ілюстрації та мапи.
Книга зацікавить усіх мандрівників, географів, етнографів, любителів історії, природи та культури Азії.
Назва: Путешествие в Уссурийском крае.
Автор: Микола Михайлович Пржевальський (1839 — 1888) — мандрівник, географ, природодослідник, науковець, історик, археолог, знавець семи мов. Рід Пржевальських походив від українських козаків. Микола Пржевальський зробив величезний внесок у наукове пізнання Центральної Азії, створив принципово нові карти Центральної Азії. Його назвали «великим мандрівником всіх часів і народів». Ім'я Миколи Пржевальського посіло гідне місце поруч з іменами Семенова-Тян-Шанського, Лівінгстона, Стенлі, Крузенштерна та Беллінсгаузена.
Рік: 1947
Москва
ОГИЗ Государственное издательство географической литературы
Сторінок: 308
довжина 26,5
ширина 18
товщина 1,5
Вага: 0,600 кг
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек.
Исторія русскаго искусства. Томъ ІІІ /И. Грабарь/ (Антикварне видання)
26000 грн.
Унікальне видання з історії давньруського мистецтва. У виданні "Исторія русскаго искусства. Томъ ІІІ" за редакцією художника та реставратора Ігоря Емануїловича Грабаря міститься опис історії архітектури XVIII - XIX століть. Том починається із опису Москви та Петербурга. У виданні детально описано бароко так званої Петровської епохи. Окремі розділи присвячено опису діяльності архітектора початку XVIII століття Михайла Григоровича Земцова, а також роботам барокового архітектора Варфоломія Варфоломійовича Расстреллі. У виданні також містяться розділи про класицизм і його представників.
Видання містить ілюстрації.
Книга стане в нагоді дослідникам-мистецтвознавцям та цінителям антикварної літератури.
Назва: Исторія русскаго искусства. Томъ ІІI.
Автор: Ігор Емануїлович Грабар (1871 – 1960) — художник, реставратор, мистецтвознавець, історик мистецтва, музейний діяч, педагог, професор русинського походження, ключова фігура у мистецтві. Починав як імпресіоніст, потім став офіційним представником соціалістичного реалізму. Академік АМ СРСР, академік АН СРСР, народний художник СРСР.
Москва
Изданіе І. Кнебель
Сторінок: 580
довжина 30
ширина 24
товщина 5
Вага: 3,280 кг
Исторія русскаго искусства. Томъ І /И. Грабарь/ (Антикварне видання)
26000 грн.
Унікальне видання з історії давньруського мистецтва. У виданні "Исторія русскаго искусства. Томъ І" за редакцією художника та реставратора Ігоря Емануїловича Грабаря міститься опис історії архітектури. Том починається із вступу в історію давньоруського мистецтва. У виданні детально описано архітектуру, живопис, скульптуру та декоративне мистецтво протягом декілької епох. Окремі розділи присвячено опису давньоруської кам'яної архітектури.
Видання містить ілюстрації.
Книга стане в нагоді дослідникам-мистецтвознавцям та цінителям антикварної літератури.
Назва: Исторія русскаго искусства. Томъ I.
Автор: Ігор Емануїлович Грабар (1871 – 1960) — художник, реставратор, мистецтвознавець, історик мистецтва, музейний діяч, педагог, професор русинського походження, ключова фігура у мистецтві. Починав як імпресіоніст, потім став офіційним представником соціалістичного реалізму. Академік АМ СРСР, академік АН СРСР, народний художник СРСР.
Москва
Изданіе І. Кнебель
Сторінок: 507
довжина 30
ширина 24
товщина 4
Вага: 2,680 кг
Исторія русскаго искусства. Томъ ІI /И. Грабарь/ (Антикварне видання)
26000 грн.
Унікальне видання з історії давньруського мистецтва. У виданні "Исторія русскаго искусства. Томъ ІI" за редакцією художника та реставратора Ігоря Емануїловича Грабаря міститься опис історії архітектури. Том починається із характеристики кам'яної архітектури московської області, зокрема опису стовпоподібних, шатрових, соборних і безтовпних храмів. У виданні також детально описано візерунковість храмів XVII століття, їхні вікна, галереї, двері, ворота, дзвіниці. Окремі розділи присвячені опису архітектури старої Москви, а також громадянській та оборонній архітектурі. Найбільшої уваги дослідників потребують розділи, присвячені українському бароко.
Видання містить ілюстрації.
Книга стане в нагоді дослідникам-мистецтвознавцям та цінителям антикварної літератури.
Назва: Исторія русскаго искусства. Томъ ІI.
Автор: Ігор Емануїлович Грабар (1871 – 1960) — художник, реставратор, мистецтвознавець, історик мистецтва, музейний діяч, педагог, професор русинського походження, ключова фігура у мистецтві. Починав як імпресіоніст, потім став офіційним представником соціалістичного реалізму. Академік АМ СРСР, академік АН СРСР, народний художник СРСР.
Москва
Изданіе І. Кнебель
Сторінок: 478
довжина 30
ширина 24
товщина 4
Вага: 2,750 кг
Исторія русскаго искусства. Томъ VI /И. Грабарь/ (Антикварне видання)
26000 грн.
Унікальне видання з історії давньруського мистецтва. У виданні "Исторія русскаго искусства. Томъ VI" за редакцією художника та реставратора Ігоря Емануїловича Грабаря міститься опис історії давньоруського живопису до середини XVII століття. Том починається із нарису письменника та мистецтвознавця П. Муратова, який надав загальну характеристику давньоруському живопису й описав його походження. У виданні міститься опис живопису так званого домонгольського періоду, а також іконопису XIV - XV століть, де окремо описано епоху Рубльова та роботи Діонісія. Окремої критичної уваги дослідників потребує опис іконописних шкіл XVI - XVII століття. У виданні також є нарис українського мистецтвознавця та публіциста Євгена Кузьміна про український живопис XVII століття.
Видання містить чорно-білі та кольорові ілюстрації.
Книга стане в нагоді дослідникам-мистецтвознавцям та цінителям антикварної літератури.
Назва: Исторія русскаго искусства. Томъ VI.
Автор: Ігор Емануїлович Грабар (1871 – 1960) — художник, реставратор, мистецтвознавець, історик мистецтва, музейний діяч, педагог, професор русинського походження, ключова фігура у мистецтві. Починав як імпресіоніст, потім став офіційним представником соціалістичного реалізму. Академік АМ СРСР, академік АН СРСР, народний художник СРСР.
Москва
Изданіе І. Кнебель
Сторінок: 533
довжина 30
ширина 24
товщина 4,5
Вага: 3,150 кг
О Россіи въ царствованіе Алексія Михаиловича /Г. К. Кошихин/ (Антикварне видання 1840 року)
52000 грн.
Унікальне раритетне історичне видання. "О Россіи въ царствованіе Алексія Михаиловича" - рідкісне видання, рукопис якого було знайдено у Стокгольмському державному архіві, і яке містить у собі опис Росії при царі Олексії Михайловичу. Документ бвло написано чиновником російського Посольського наказу, який втік за кордон, і перекладено королівським перекладачем Баркгузеном із російської на шведську мову. Згодом, рукопис було перекладено на російську лінгвістом Спарвенфельдтом. Видання складається із тринадцяти розділів, поділені на тридцять чотири статті, які містять у собі опис державних і громадянських відносин, зокрема, характеристику придворних обрядів, внутрішнього управління державою, дипломатичного та судового діловодства та деяких публічних та приватних звичаїв.
Ознайомившись із цією працею, дослідники історії сусідньої країни зможуть знайти рідкісні відомості про законодавство та державне правління в Московській державі у XVII столітті.
Назва: О Россіи въ царствованіе Алексія Михаиловича.
Автор: Григорій Карпович Котошихін (Кошихін, Йоган Олександр Селецький, близько 1630 - 1667) - письменник, дипломат, чиновник російського Посольського наказу, який перейшов на службу в Швецію та створив на замовлення шведського уряду велике твір з історії Росії XVII століття.
Рік: 1840
Санктпетербургъ
Въ типографіи Эдуарда Праца
Сторінок: 160
довжина 29,5
ширина 24
товщина 1,3
Вага: 0,560 кг
Видання містить печатки.
Извѣстія императорской археологической комиссіи. Выпускъ 40-й (Антикварне видання 1911 року)
10000 грн.
Унікальна раритетне археологічне видання. Імператорська археологічна комісія - державна установа з керівництва археологічними дослідженнями в Російській імперії.
Зміст
М. И. Ростовцевъ. Святилище ѳракійскихъ боговъ и надписи бенефиціаріевъ въ Ай-тодорѣ (съ 8 табл. и 4 рис. въ текстѣ) - с. 1 - 42
Графъ А. А. Бобринской. Отчетъ объ изслѣдованіи кургановъ въ Черкасскомъ и Чигиринскомъ уѣздахъ Кіевской губерніи въ 1909 году (съ 54 рис.) - с. 43 - 61
В. В. Шкорпилъ. Отчетъ о раскопкахъ въ г. Керчи въ 1908 г. (съ 34 рис.) - с. 62-91
В. В. Шкорпилъ. Боспорскія надписи, найденныя въ 1910 году (съ 32 снимками) - с. 92 - 114
В. В. Шкорпилъ. Замѣтки къ изданнымъ боспорскимъ надписямъ (съ 1 сн.) - с. 115 - 117
Б. А. Тураевъ. Скарабеи съ о. Березани (съ 7 рис.) - с. 118 - 120
Л. А. Моисеевъ. «Типосъ» изъ Ольвіи (съ 17 рис.) - с. 121 - 129
С. Д. Руднева. Чернофигурная котила изъ кургана Кіевской губерніи (съ 4 рис.) - с. 130 - 141
Н. А. Энманъ. Навкратійскій кубокъ, найденный на о. Березани (съ 8 рис.) - с. 142 - 158
Э. Э. Ленцъ и Н. И. Веселовскій. По поводу статьи Е. Е. Тевяшова (съ 1 рис.) - с. 159 - 164
Указатель статей, помѣщенныхъ въ вып. 20 - 40 «Извѣстій» - с. 165 - 174
У виданні є чорно-білі ілюстрації та мапи.
Видання сподобається археологам, а також усім читачам, які цікавляться археологічними дослідженнями початку минулого століття та колекціонують антикварні видання.
Назва: Извѣстия императорской археологической комиссіи. Выпускъ 40-й.
Рік: 1911
С.-Петербургъ
Тип. В. Ѳ. Киршбаума (отдѣленіе), Новоисаакіевская 20
Мова: старослов'янська, французька
Сторінок: 174
довжина 28
ширина 19,5
товщина 1
Вага: 0,610 кг
Сочиненія Державина. Часть четвертая /Г. Р. Державін/ (Антикварне видання 1831 року)
7200 грн.
Унікальна раритетна художня література. "Сочиненія Державина" - відомий твір поета епохи Просвітництва та представника класицизму - Гаврила Романовича Державіна.
Зміст
- I. Торжество въ день восшествія на перстолъ Императрицы Екатерины II, отправленные въ Тамбовѣ - с. 5
- II. Прологъ на открытіе въ Тамбове театра и народного училища, представленный Благороднымъ обществомъ въ день тезоименитства Императрицы Екатерины II - с. 11
- III. Описаніе торжества, бывшаго, по случаю взяшія города Измаила, въ домѣ Генералъ-Фельдмаршала Князя Потемкина-Таврического, въ присутствіи Иператрицы Екатерины II - с. 25
- IV. Родственное праздневство, на брачное воспоминаніе Князя Александра Алексѣевича и Княгини Елены Никитишны Вяземскихъ, представленное Алексѣя Ивановича Васильева семействомъ - с. 59
- V. Пролог аллегорическій на рожденіе въ Сѣверѣ Любви - с. 65
- VI. Прологъ на рожденіе въ Сѣверѣ Порфиророднаго Отрока, почерпнутый изъ древняго Варяго-Русскаго баснословія - с. 75
- VII. Добрыня, театральное представленіе, съ музыкою, въ пяти дѣйствіяхъ - с. 91
- VIII. Пожарской, или освобожденіе Москвы, героическое представленіе, въ четырехъ дѣйствіяхъ, съ хорами и речитативами - с. 199
- IX. Кутерьма отъ Кондрашьевъ, дѣтская комедія, въ одномъ дѣйствіи, съ хорами - с. 285
Книга сподобається дослідникам-філологам, любителям поезії та цінителям антикварної літератури.
Назва: Сочиненія Державина. Часть четвертая.
Автор: Гаврило Романович Державін (1743 — 1816) — поет епохи Просвітництва, представник класицизму, державний діяч. Окрмі поезії, писав також прозові та драматичні твори.
Рік: 1831
САНКТПЕТЕРБУРГЪ
Въ типографіи Александра Смирдина
Сторінок: 284
довжина 23
ширина 15
товщина 2
Вага: 0,360 кг
Сочиненія Державина. Часть первая /Г. Р. Державін/ (Антикварне видання 1831 року)
7200 грн.
Унікальна раритетна художня література. "Сочиненія Державина" - відомий твір поета епохи Просвітництва та представника класицизму - Гаврила Романовича Державіна. У першій частині видання містяться поезії на духовну та світську тематику.
Книга сподобається дослідникам-філологам, любителям поезії та цінителям антикварної літератури.
Назва: Сочиненія Державина. Часть первая.
Автор: Гаврило Романович Державін (1743 — 1816) — поет епохи Просвітництва, представник класицизму, державний діяч. Окрмі поезії, писав також прозові та драматичні твори.
Рік: 1831
САНКТПЕТЕРБУРГЪ
Въ типографіи Александра Смирдина
Сторінок: 342
довжина 23
ширина 15
товщина 3
Вага: 0,500 кг
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек.