- 1. Історія
- 2. Етнографія
- 3. Місце видання
- 4. Книги з автографом чи екслібрисом
- 5. Антикварні книги
- 6. Сучасні видання
- 7. Діаспоріана
- 8. Література для дітей
- 9. Художня література
- 10. Кулінарна історія
- 11. Сільське господарство та промисловість
- 12. Книги Видавництва РВВ
Антикварні книги на подарунок
Топ продажів
Книга гродская луцкая записовая, поточная и декретовая 1569 г. Опись (антикварна книга 1887 року)
5000 грн.
Опись актовой книги Кіевскаго центральнаго архива №2043 (оффиціальное изданіе архива)
Книга гродская луцкая записовая, поточная и декретовая 1569 г. Опись
Публікація 1887 року, в якій передано зміст актових записів книги за 1569 р. Луцького ґродського суду, який розглядав кримінальні та цивільні справи.
Чудовий подарунок для тих, хто цікавиться історією України в часи її перебування в складі Речі Посполитої, історією архівної справи та дослідженням власного родоводу, коріння якого походить з Волині.
Опись актовой книги Кіевскаго центральнаго архива №2043 (оффиціальное изданіе архива)
Рік: 1887
Кількість сторінок: 71
Видавництво Університету Св. Володимира
Уклав: Каманін Іван Михайлович
Книга Житомирская гродская, записовая и поточная 1605 и 1606 гг. Опись (антикварна книга 1878 року)
5000 грн.
Опись актовой книги Кіевскаго центральнаго архива №10 (оффиціальное изданіе архива)
Книга Житомирская гродская, записовая и поточная 1605 и 1606 гг. Опись
Публікація 1878 року, в якій передано зміст актових записів книги за 1605-06 рр. Житомирського ґродського суду, який розглядав кримінальні та цивільні справи.
Чудовий подарунок для тих, хто цікавиться історією України в часи її перебування в складі Речі Посполитої, історією архівної справи та дослідженням власного родоводу, коріння якого походить з Правобережної України.
Опись актовой книги Кіевскаго центральнаго архива №10 (оффиціальное изданіе архива)
Рік: 1878
Кількість сторінок: 35
Видавництво Університету Св. Володимира
Уклали: Козловський, Донцов
Кіевская гродская записовая, поточная и декретовая книга 1684 и 1685 годовъ. Опись (антикварна книга 1869 року)
5000 грн.
Опись актовой книги Кіевскаго центральнаго архива №2 (оффиціальное изданіе архива)
Кіевская гродская записовая, поточная и декретовая книга 1684 и 1685 годовъ. Опись
Публікація 1869 року, в якій передано зміст актових записів книги за 1684-1685 рр. Київського ґродського суду, який розглядав кримінальні та цивільні справи.
Чудовий подарунок для тих, хто цікавиться історією України в часи її перебування в складі Речі Посполитої, історією архівної справи та дослідженням власного родоводу, коріння якого походить з Правобережної України.
Опись актовой книги Кіевскаго центральнаго архива №2 (оффиціальное изданіе архива)
Рік: 1869
Кількість сторінок: 24
Видавництво Університету Св. Володимира
Матеріалы къ оцѣнкѣ земель Полтавской губерніи. Выпуск XI. Прилукскій уѣздъ (оригінальна книга 1892 р.)
25000 грн.
Матеріалы къ оцѣнкѣ земель Полтавской губерніи. Естественно-историческая часть. Отчетъ Полтавскому губернскому земству. Работа исполнена подъ непосредственнымъ руководствомъ Проф. Спб. В.В. Докучаева. Выпуск XI. Прилукскій уѣздъ
Изданіе Полтавскаго Губернскаго Земства.
Унікальна книга, свідок зародження вітчизняної агрономії - містить описи земель тодішнього Прилуцького повіту Полтавської губернії (тепер, переважно, в межах Чернігівської області) з землеробської точки зору.
Книга - чудовий подарунок для людей, що цікавляться історією сільского господарства, аргрономії, статистики та загальної економічної історії Полтавщини та Чернігівщини.
Книга є букіністичною рідкістю.
Книга видана в 1892-му році в м. Санкт-Петербурзі
Первое дополненіе къ краткому біографическому словарю ученыхъ и писателей Полтавской губерніи съ половины XVIII вѣка. (Антикварна книга 1913 року)
12000 грн.
Первое дополненіе къ краткому біографическому словарю ученыхъ и писателей Полтавской губерніи съ половины XVIII вѣка. (Антикварна книга 1913 року)
Унікальна книга, видана в Полтаві в липні 1913 року.
Являє собою додаток до словника-каталогу, виданого роком раніше, що був присвячений біографіям вчених та письменників тогочасної Полтавської губернії (займала територію Полтавської, та частин Київської, Чернігівської, Черкаської, Сумської, Харківської, Дніпропетровської областей України).
Книга - подарунок для всіх, хто цікавиться українською культурою 18 - поч. 20 ст.
Опись актовой книги Кіевскаго центральнаго архива, означенной по списку онаго подъ №4 (оффиціальное изданіе архива) (антикварна книга 1869 року)
5000 грн.
Київська гродська записова і поточна книга 1689- 1690 рр. Опис.
Публікація 1869 року, в якій передано зміст актових записів книги за 1689-90 рр. Київського ґродського суду, який розглядав кримінальні та цивільні справи.
На той час суд знаходився в центрі Київського воєводства - місті Житомирі.
Чудовий подарунок для тих, хто цікавиться історією України в часи її перебування в складі Речі Посполитої, історією архівної справи та дослідженням власного родоводу, коріння якого походить з Правобережної України.
Опись актовой книги Кіевскаго центральнаго архива, означенной по списку онаго подъ №4 (оффиціальное изданіе архива)
Рік: 1869
Кількість сторінок: 47
Видавництво Університету Св. Володимира
Василій Ляскоронскій. Исторія Переяславльской земли съ древнѣйшихъ временъ до половины ХІІІ столѣтія. (Антикварна книга 1897-го року)
60000 грн.
Василь Ляскоронський, Історія Переяславської землі від прадавніх часів до половини 13-го століття.
Книга історика Василя Ляскоронського про минуле однієї з головних частини Русі — Переяславської землі. Визначна праця, створена і опублікована в 19-му столітті, про домонгольску історію території, яку зараз займають частини Київської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Сумської, Харківської, Курської областей. Включає глави по географічно-територіальному, торгівельно-промисловому, громадсько-політичному устроям Переяславщини від найдавніших часів до монгольського вторгнення в 13-му столітті.
Русская исторія въ жизнеописаніяхъ ея главнѣйшихъ дѣятелей. Н. Костомаровъ (Оригінальне видання XIX століття)
61000 грн.
Русская исторія въ жизнеописаніяхъ ея главнѣйшихъ дѣятелей. Н. Костомаровъ
Класична праця відомого історика, члена Кирило-Мефодіївського товариства - Миколи Івановича Костомарова.
Присвячена військово-політичним, культурним, церковним діячам, які залишили слід в історії Росії. До них автор включив, як винятково московських діячів, так і діячів України чи українського походження.
Комплект складається з трьох книг, надрукованих в 19 столітті:
том 1 (1896), четверте видання, С-Пб
том 2 (1895), четверте видання, С-Пб
том 2 окончаніе (1899), третє видання, С-Пб
Всі книги в оригінальній оправі 19-го століття.
Кіевъ съ древнѣйшимъ его училищемъ Академіею. В. Аскоченскій (Антикварна книга 1856 року)
89000 грн.
В. Аскоченський. Київ та його древнє училище — Академія.
В двох томах.
Формально, за назвою, цю антикварну збірку присвячено історії Києво-Могилянської академії, освітньому закладу, що існував в Києві в 17-19 ст. і дав Україні цілу плеяду видатних діячів. Проте, за змістом, робота охоплює значно ширші теми — оповідь починається ґрунтовною передісторією — від початку християнства в Києві та учбових закладів княжої доби, продовжується до першої половини 17 ст., даючи фонову панораму доби заснування академії. Одночасно подається історія Київської православної митрополії, що нерозривно пов'язана з виникненням цього учбового закладу. Також описуються католицькі опоненти.
Тобто ці антикварні книги - це подорож в минуле, знайомство з людьми і освітніми практиками в Україні від Середніх віків до Нового часу.
Книги є букіністичною рідкістю і є чудовим подарунком для всіх, хто цікавиться історією української освіти.
П.Т. Викторовский. Западно-русскія дворянскія фамиліи (Антикварна книга 1912 року)
58000 грн.
П.Т. Вікторовський. Західно-руські дворянські роди, які відійшли від православ'я в кінці 16 та в 17 ст.
Публікація дослідження історій родів (переважно князівських), які в 16-17 ст. перейшли з православ'я до католицтва чи інших конфесій. Під західно-руськими автор розумів українські та білоруські землі, тому книга є фактичним генеалогічним нарисом української еліти раннього Нового часу. Книга містить генеалогічні таблиці. Книга є букіністичною рідкістю.
Книга видана в 1912-му році в м. Київ у типографії “Петръ Барскій въ Кіевѣ” на вул.Хрещатик-40.
Книга реставрована, комплектна, оправлена в французьку палітурку з італійської шкіри. Ручна робота по технології 18-19 ст., дизайнерський папір на форзацах, індивідуальне оформлення. Додано лясе.
Архивъ Юго-Западной Россіи. ч.8, т.IV. “Акты о землевладѣніи въ Юго-Западной Россіи XV-XVIII вв.” (Антикварна книга 1907-го року)
92000 грн.
Архів Південно-Західної Росії, ч.8, т.IV. Акти про землеволодіння в Південно-Західній Росії Том містить два великі розділи — наукову статтю про церковні маєтності в Україні 16-го століття та блок з документами, який висвітлює різні аспекти землеволодіння в Україні в 15 та 16 століттях як світського (різноманітні дарчі, купчі, роздільні, мирові акти тощо), так і церковного (зокрема — опублікована велика збірка документів Київського Микільського монастиря). Видання містить географічний та іменний покажчики. Книга є бібліографічною рідкістю.
Архивъ Юго-Западной Россіи. ч.1, т.ІХ. “Лиѳосъ или камень, кинутый съ пращи истинны…” (Антикварна книга 1893-го року)
92000 грн.
Архів Південно-Західної Росії, ч.1, т.ІХ. Том містить перевидання видатної пам'ятки української літератури 17-го століття - книги "Ліфос або камінь, кинутий з пращі істини...”, видання 1644-го року Петра Могили, яка є збіркою полемічних текстів доби активного протистояння православної та унійної церков та опонує прокатолицькій праці іншого відомого богослова того часу Касіана Саковича - “Перспектива чи пояснення оман, єресей та забобонів в греко-руській церкві...”. Окрім публікації тексту пам'ятки, том містить велику статтю, що розкриває історичний фон, умови створення та ін. Видання містить географічний та іменний покажчики. Книга є бібліографічною рідкістю.