Антикварні книги на подарунок
Топ продажів
Український археографічний збірник. Том 2. (Оригінальне видання 1927-го року)
Сибірські літописи. (Букіністика)
Радзивиловская летопись. (Букіністика)
Кіевъ съ древнѣйшимъ его училищемъ Академіею. В. Аскоченскій (Антикварна книга 1856 року)
«Почтительно кланяясь всѣмъ просвѣщеннымъ читателямъ моимъ, усерднѣйше прошу сообщать мнѣ всевозможныя свѣдѣнія о лицахъ, когда либо воспитывавшихся въ Кіевской Академіи и стяжавшихъ себѣ вѣчную память дѣлами, касающимися Церкви православной, отечества и просвѣщенія народнаго. Грустно подумать, какъ мало мы знаемъ о людяхъ, ознаменовавшихъ жизнь свою христіанскими, многополезными дѣяніями. Былъ такой-то, умеръ тамъ-то — вотъ и все! Грѣхъ передъ Богомъ и передъ Отечествомъ за такую холодность нашу къ тѣмъ, которые подвигомъ добрымъ подвизались и теченіе свое скончали во св. Вѣрѣ и прекрасной дѣятельности!...»
Псковская лѣтопись. уп. М. Погодинъ (Антикварна книга 1837 року)
Псковський літопис, упорядник Михайло Петрович Погодін
Книга є публікацією літописних текстів, що велись в Псковській республіці до періоду загарбання її Великим князівством московським в 16-му столітті та продовжувались ще століття (до 1648 р.) вже в залежному Пскові. Літописи переказують попередні події, відомі з Повісті минулих літ, а далі ведуть власну оповідь, зосереджуючи увагу на подіях в Псковській, Новгородській та сусідніх земель, освітлюючи події цього регіону з немосковської (а інколи й з антимосковської) позиції. Книга містить новинку того часу — алфавітний географічний та іменний покажчики, що спрощує роботу з літописним текстом. Книга є букіністичною рідкістю.
Книга видана в 1837-му році в м. Москва.
Книга реставрована, комплектна, оправлена в французьку палітурку з італійської шкіри. Ручна робота по технології 18-19 ст., дизайнерський папір на форзацах, індивідуальне оформлення. Додано лясе.
П.Т. Викторовский. Западно-русскія дворянскія фамиліи (Антикварна книга 1912 року)
П.Т. Вікторовський. Західно-руські дворянські роди, які відійшли від православ'я в кінці 16 та в 17 ст.
Публікація дослідження історій родів (переважно князівських), які в 16-17 ст. перейшли з православ'я до католицтва чи інших конфесій. Під західно-руськими автор розумів українські та білоруські землі, тому книга є фактичним генеалогічним нарисом української еліти раннього Нового часу. Книга містить генеалогічні таблиці. Книга є букіністичною рідкістю.
Книга видана в 1912-му році в м. Київ у типографії “Петръ Барскій въ Кіевѣ” на вул.Хрещатик-40.
Книга реставрована, комплектна, оправлена в французьку палітурку з італійської шкіри. Ручна робота по технології 18-19 ст., дизайнерський папір на форзацах, індивідуальне оформлення. Додано лясе.
ЛЮБЕЧЪ Черниговской губерніи Городницкаго уѣзда. Сочиненіе Г.А. Милорадовича (Антикварна книга 1871-го року).
Любеч Чернігівської губернії Городнянського повіту. Г.О. Милорадович.
Історико-краєзнавчий нарис з використанням широкого кола документів за авторством знаного історика і генеалога 19-го століття графа Григорія Олександровича Милорадовича. В нарисі описується історія Любеча (зараз в Чернігівській області) — одного з найдавніших міст України від самого його виникнення до доби, сучасної автору. В якості додатка вміщено життєопис уроженця Любеча преподобного Антонія Печерського, а також актові записи та частину Генерального опису 1767 року.
Книга видана в 1871-му році.
Книга реставрована, комплектна, оправлена в французьку палітурку з італійської шкіри. Ручна робота по технології 18-19 ст., дизайнерський папір на форзацах, індивідуальне оформлення. Додано лясе.
На першій сторінці антикварної книги міститься підпис, що засвічує належність даного примірника до бібліотеки Дмитра Івановича Багалія (1857-1932), відомого дослідника історії України, зокрема Слобожанщини.
Труды Херсонскаго губернскаго статистическаго комитета (Антикварна книга 1863-го року)
Труди Херсонського губернського статистичного комітету.
Фундаментальна статистична збірка в двох томах, що описує всі сторони функціонування Херсонської губернії - адміністративної одиниці, яка займала в середині 19-го століття територію сучасних Херсонської, Миколаївської, Одеської, Кіровоградської областей, а також частину Молдови (Тираспольський повіт). Бібліографічна рідкість.
Книга видана в 1863-му році в Херсоні.
Книга реставрована, комплектна, оправлена в французьку палітурку з італійської шкіри. Ручна робота по технології 18-19 ст., дизайнерський папір на форзацах, індивідуальне оформлення. Додано лясе.
На першій сторінці антикварної книги міститься відбиток екслібриса: Собственная ЕГО ИМПЕРАТ. ВЕЛИЧ. БИБЛИОТЕКА АНИЧКОВА ДВОРЦА. Аничків палац — палацова будівля в Санкт-Петербурзі, яка, на час видання книги, належала імператору Олександру ІІ, після нього Олександру ІІІ, після смерті якого - його вдові імператриці Марії Федорівні.
Сочинения Н.И. Павлищева /Польская анархія при Янѣ Казимирѣ и война за Украину/. (Антикварна книга 1878 року)
Кількатомне видання масштабної, як на той час, роботи історика Миколи Івановича Павліщева про польский період в історії України, починаючи від Люблінської унії 1569 року до Карловицького миру 1699 року. Центральне місце, як видно з назви, займає повстання Богдана Хмельницького, яке припало, головним чином, на правління короля Яна Казимира та доба Руїни другої половини 17 ст. Автор народився в Україні на Поділлі в родині полковника Маріупольского гусарського полку, потім тривалий час проживав в Польщі, мав змогу працювати з тамтешніми джерелами. В якості додатків автор розміщує перепублікації різних цікавих джерел (зокрема фрагменти з “Опису України” Боплана, народні думи), карту та інші матеріали.
Архивъ Юго-Западной Россіи. ч.8, т.IV. “Акты о землевладѣніи въ Юго-Западной Россіи XV-XVIII вв.” (Антикварна книга 1907-го року)
Архів Південно-Західної Росії, ч.8, т.IV. Акти про землеволодіння в Південно-Західній Росії Том містить два великі розділи — наукову статтю про церковні маєтності в Україні 16-го століття та блок з документами, який висвітлює різні аспекти землеволодіння в Україні в 15 та 16 століттях як світського (різноманітні дарчі, купчі, роздільні, мирові акти тощо), так і церковного (зокрема — опублікована велика збірка документів Київського Микільського монастиря). Видання містить географічний та іменний покажчики. Книга є бібліографічною рідкістю.
Архивъ Юго-Западной Россіи. ч.1, т.ІХ. “Лиѳосъ или камень, кинутый съ пращи истинны…” (Антикварна книга 1893-го року)
Архів Південно-Західної Росії, ч.1, т.ІХ. Том містить перевидання видатної пам'ятки української літератури 17-го століття - книги "Ліфос або камінь, кинутий з пращі істини...”, видання 1644-го року Петра Могили, яка є збіркою полемічних текстів доби активного протистояння православної та унійної церков та опонує прокатолицькій праці іншого відомого богослова того часу Касіана Саковича - “Перспектива чи пояснення оман, єресей та забобонів в греко-руській церкві...”. Окрім публікації тексту пам'ятки, том містить велику статтю, що розкриває історичний фон, умови створення та ін. Видання містить географічний та іменний покажчики. Книга є бібліографічною рідкістю.
Архивъ Юго-Западной Россіи. ч.6, т.I. “Акты объ экономическихъ и юридическихъ отношеніяхъ крестьянъ въ XVI-XVIII вѣкѣ” (Антикварна книга 1876-го року)
Архів Південно-Західної Росії, ч.6, т.І. Акти про економічні та юридичні відносини селян в 16-18 ст. Том містить документи, які висвітлюють найрізноманітніші сторони життя українського селянства в 16-18 ст. Окрім іншого, публікація містить такі цікаві документи як інвентар міста Житомира та околиць, опис Брацлавського замка з околицями, Радомишля та інвентарі цілого ряду менш відомих поселень. Видання містить географічний та іменний покажчики. Книга є бібліографічною рідкістю.