Новини
Усі ці світи ваші /Джон Вілліс/ Наукові пошуки позаземного життя
399 грн.
Чи існують іншопланетяни? Майже напевно, так. Ба більше — населених світів цілком може бути багато, адже Всесвіт нескінченний, а в нескінченному Всесвіті абсолютно все, зокрема й життя, не лише можливе, але й неминуче.
Джон Вілліс, канадський астроном і популяризатор науки, розмірковує про те, де може ховатися позаземне життя і як його шукати. Спираючись на класичні роботи з астробіології, аналізуючи новітні відкриття, зроблені телескопом «Кеплер», марсоходом «К’юріосіті» та зондом «Нові горизонти», Вілліс досліджує перспективи виявлення життя у нашій галактиці. Він пропонує зазирнути під льодяні шапки Марса, запрошує поринути в підповерхневі океани Європи та Енцелада, заохочує уявити альтернативну хімію, що могла би стати основою життя на супутнику Сатурна Титані, а також зважує шанси відшукати «другу Землю» серед мільярдів екзопланет за межами Сонячної системи.
«Усі ці світи ваші» — це ґрунтовна книга, яка охоплює все, що на сьогодні відомо науці про пошуки іншопланетного життя.
Назва: Усі ці світи ваші
Серія: «Corvus»
Автор: Джон Вілліс
Видавництво: Бородатий Тамарин
Переклад: Максим Ларченко
Сторінок: 272
Формат: 135х210
Вага: 300 г
ISBN: 978-617-95267-5-6
Присяга Лубенського полку 1718 року (Подарункове видання)
Публікація присяжних списків жителів Лубенського полку Гетьманщини за 1718 рік. Книга містить поіменні реєстри різних тогочасних станів — козаків, старшини, посполитих селян, міщан, духовенства.
Це один з найраніших переписів Лубенського полку — військово-адміністративної одиниці з центром в м. Лубни, яка займала величезну територію сучасних Полтавської та Сумської областей України.
Назва: «Присяга Лубенського полку 1718 року (Подарункове видання)»
Серія: Джерела до вивчення козацтва
Упорядник: Різніченко О.С.
Рік: 2022
Видавництво: РВВ (м. Запоріжжя)
Сторінок: 340 з ілюстраціями
Обкладинка: тверда, синт. шкіра
Розмір: 175×245 мм
Вага: 700 г
ISBN: 978-617-8221-07-2
Путивльський краєзнавчий збірник. Випуск 5
650 грн.
Путивльський краєзнавчий збірник. Випуск 5
Збірка статей
Рік: 2009
Мова: українська, російська
Кількість сторінок: 320
Увазі читачів пропонується восьмий випуск «Путивльського краєзнавчого збірника». Наукові статті, опубліковані у виданні, висвітлюють історичне минуле Сіверської землі, особливу увагу приділено Путивлю та його окрузі.
Публікації, подані в збірці, стосуються питань археології, давньої, середньовічної, нової і новітньої історії краю. Низку статей присвячено етнографічній, топонімічній, мистецтвознавчій, музеєзнавчій та природничій тематиці.
Життя наше – це подорож / Григорій Сковорода / (Видання 2023 року)
1500 грн.
Повне зібрання художніх творів та афоризмів видатного українського філософа.
Унікальне видання, що вперше представляє повний корпус художніх творів Григорія Сковороди в сучасному українському перекладі Валерія Шевчука. Книга містить не лише поетичні та прозові твори, але й ретельно відібрані афоризми з різних текстів філософа, літературознавчий аналіз творчої спадщини та біографію, написану учнем Сковороди М. Ковалинським. Особливістю видання є збереження оригінальної структури силабічного вірша з цезурами та ілюстративний матеріал, що відображає мистецьке світобачення XVIII ст.
Артилерія XIV–XVIII століть з фондів Львівського історичного музею. Мар’яна Верхотурова
Оцінено в 5.00 з 5
Зазвичай книги про історію - це або нудно, або красиво й легко, але примітивно.
Але не в цьому випадку.
Унікальна книга, що поєднує в собі наукову роботу найкращої в Україні спеціалістки з артилерії 14-18 ст. та фотоальбом з професійно зроблених світлин.
І все це про книгу "Артилерія XIV–XVIII століть з фондів Львівського історичного музею", яка починає нашу нову серію "Музейний ключ".
Назва: «Артилерія XIV–XVIII століть з фондів Львівського історичного музею»
Серія: Музейний ключ
Автор: Мар’яна Верхотурова
Фотограф: Юрій Бащук
Рік: 2023
Видавництво: РВВ (м. Запоріжжя)
Сторінок: 224 з ілюстраціями
Обкладинка: тверда
Розмір: 210×297 мм
Вага: 1340 г
ISBN: 978-617-95356-1-1
Русь «після Русі». Між короною і булавою /В. Горобець, М. Волощук, А. Плахонін, Б. Черкас, К. Галушко/ (Наукове видання 2016 року)
860 грн.
Історичне наукове видання. Чим могла бути "Русь після Русі"? У цьому дивному словосполученні міститься безліч прихованих сюжетів ‒ не лише історичних, але й ідеологічних. Частина з них набула раптом актуальності 2014 року, коли чимало українців знову замислилися про витоки своєї держави та народу, а також про стосунки із давніми сусідами. Тому, для цієї книги серії "Історія без цензури" ця назва є невипадково провокативною. Для істориків та загалу віддавна вразливими є питання закінчення Русі та початку України, а також існування Галицько-Волинської держави. Чи була литовсько-руська доба періодом бездержавності українців і чи була Річ Посполита "польським завоюванням" - на ці та інші питання читач може знайти відповіді у цьому виданні.
Видання написане простою зрозумілою мовою і розраховане на широку аудиторію.
У книзі є багато якісних мап.
Назва: Русь «після Русі». Між короною і булавою
Автор: Віктор Миколайович Горобець (нар. 1964) — український історик, дослідник середньовічної та ранньомодерної історії України, доктор історичних наук, професор.
Мирослав Михайлович Волощук (нар. 1979) - доктор історичних наук, професор, директор Центру медієвістичних студій ПНУ ім. В.Стефаника.
Андрій Гаврилович Плахонін (нар. 1972) – історик, фахівець у галузі історії Давньої Русі, європейського середньовіччя, історичної генеалогії, географії, сфрагістики, хронології.
Борис Володимирович Черкас (нар. 1976) – дослідник історії міжнародних відносин країн Центрально-Східної Європи та геополітичного становища України у XIV – XVII ст.
Кирило Юрійович Галушко (нар. 1973) — український історик, кандидат історичних наук, науковий співробітник Інституту історії України НАН України, соціолог, викладач, публіцист, блогер, літератор.
Рік: 2016
Сторінок: 351
Розміри,см.:
довжина 20,5
ширина 13
товщина 2
Вага: 0,330 кг
Дівчина в Карпатах / Мені Мюріел Дові / (Видання 2020 року)
220 грн.
Незвичайний подорожній щоденник шотландської мандрівниці кінця XIX ст. про її самостійну подорож Карпатами.
Це унікальний погляд іноземки на життя, побут та звичаї гуцулів у 1890 р. Мені Мюріел Дові, молода освічена шотландка, верхи подорожує важкодоступними на той час гірськими територіями Галичини. Вона відвідує Коломию, Делятин, Косів, Космач, Жаб'є (сучасна Верховина) та інші місцевості, долає Чорногірський хребет. Авторка детально описує свої зустрічі з місцевими жителями, їхній побут, звичаї та традиції, роздумує над впливом модернізації на традиційну культуру горян. Книга є цінним етнографічним джерелом про життя Гуцульщини та Покуття наприкінці XIX ст.
Дерев’яна монументальна архітектура Лівобережної України (Стефан Таранушенко)
1900 грн.
Дерев’яна монументальна архітектура Лівобережної України
Автор: Стефан Андрійович Таранушенко
Рік: 2017
Кількість сторінок: 896 ст. з іл.
Обкладинка тверда
Публікація повного рукопису класичної праці Таранушенка Стефана Андрійовича, присвяченого дерев’яній сакральній архітектурі Лівобережної України.
До упорядкування книги долучилися відомі українські фахівці: доктор історичних наук Сергій Білокінь та кандидат архітектури Віктор Вечерський. В книзі подано більше 1000 унікальних світлин та креслень дерев’яних церков Чернігівщини, Полтавщини, Харківщини, Сумщини та Дніпропетровщини. Нерідко серед ілюстративного матеріалу – світлини іконостасів, різьблення, творів сакрального мистецтва церковних інтер’єрів. Той факт, що з 180 шедеврів української дерев’яної церковної архітектури на сьогодні збереглося 15, лише підвищує цінність мистецтвознавчого матеріалу, зібраного у 1920-30-х роках Стефаном Таранушенком.
Більшість цитат тексту книги вивірено й уточнено. Опрацьовано бібліографію з історії дослідження української дерев’яної сакральної архітектури. До нової верстки розроблено предметно-географічний покажчик, що значно полегшує пошук тієї чи іншої церкви в прив’язці до населеного пункту. Креслення знищених дерев’яних церков створено за оригіналами, але вже у векторному вигляді. У 13 додатках подано ілюстрований реєстр збережених дерев’яних церков Лівобережної України (п. Віктора Вечерського), а також листування С. А. Таранушенка з М. П. Бажаном, П. М. Жолтовським тощо.
Видання стане в нагоді не лише професійним архітекторам, а й усім шанувальникам українського народного мистецтва.
03 Присяга Чернігівського полку 1718 року (Подарункова оправа)
В книзі публікуються присяжні списки населення 1718-го року (козаки, старшина, селяни, міщани, духовенство) Чернігівського козацького полку - військово-адміністративної одиниці Гетьманщини, яка займала північну частину сучасної Чернігівської області.
Це один з найраніших списків населення по Чернігівщині.
Також один з найраніших списків духовенства Чернігівської єпархії, що в більшості випадків означає першу письмову згадку існування церкви в селі.
Для дослідників родоводів, істориків, краєзнавців.
Назва: «Присяга Чернігівського полку 1718 року (Подарункова оправа)»
Серія: Джерела до вивчення козацтва
Автори: Ситий І.М. Горобець С.М. Потьомкін А.П.
Рік: 2022
Видавництво: РВВ (м. Запоріжжя)
Сторінок: 404 з ілюстраціями
Обкладинка: тверда
Розмір: 175×245 мм
Вага: 520 г
ISBN: 978-617-8221-03-4
Кладовище домашніх тварин /Стівен Кінг/ Pet Sematary
560 грн.
Усе почалося з того, що улюбленця родини Луїса Кріда, кота Черча, збила вантажівка. Сусід запропонував йому поховати тварину на старому індіанському кладовищі. За легендами, воно має таємничу силу, яка здатна повертати до життя. І Луїс погодився... Уранці кіт прийшов додому живим. Майже живим...
Про автора:
Стівен Кінг — шалено популярний американський письменник, і майже кожний його твір стає світовим бестселером. За понад 40 років його творчої діяльності світ побачили безліч надзвичайно популярних романів, наклади яких давно перетнули межу в третину мільярда примірників. Він володар великої кількості престижних літературних нагород і має численну армію шанувальників.
Кладовище домашніх тварин
Автор: Стівен Кінг
Переклад: Анатолій Пітик, Катерина Грицайчук
сторінок: 397
вага 0,366 кг
Червоний /Андрій Кокотюха/
550 грн.
Їм закидають масові вбивства вчителів. Бандерівцям місце в ГУЛАГу, де вони... можуть бути корисними. Замість скніти в таборах, ватажок повстанців Данило Червоний наводить там лад! І нехай він планує втечу, йому єдиному до снаги підкорити своїй волі ув’язнених. Як це було, розкажуть три свідки, три запеклих вороги Данила: міліціонер, чекіст і в’язень-червоноармієць. Не шукайте Червоного ані серед живих, ані серед мертвих, шукайте серед овіяних легендою!
Серія історичних детективів про УПА
- Червоний
- Червоний. Без лінії фронту
- Чорний ліс
- Багряний рейд
- Біла ніч
Назва товару Червоний
Автор А. Кокотюха
Сторінок 320
Формат 135х205 мм
Рік видання 2022
Вага: 0,300 кг
Документальні джерела
4500 грн.
В комплект входять три книги, які являють собою збірки документів 17-18 ст. та їх описи. Оригінали документів знаходяться, переважно, в російських архівах, а саме:
- документи, що стосуються історії Гетьманщини 1690–1709 рр., зокрема корпус так званого Батуринського архіву, вивезеного О. Д. Меншиковим з гетьманської резиденції під час її знищення в 1708 р. Документи являють собою вхідну канцелярію гетьмана Івана Мазепи — єдиний гетьманський архів кінця XVII — початку XVIII ст., що дійшов до наших днів. Крім того представлені оригінали й копії універсалів І. Мазепи, які не відомі широкому загалу.
- описи "Малоросійського приказу" (спеціальна установа Московської держави, що відало зносинами з Гетьманщиною), що зберігаються в Російському державному архіві давніх актів. Описи, укладені упродовж XVIII–ХХ ст., дають вичерпне уявлення про склад фонду, часові межі й особливості, а також зміст збережених документів.
- описи фонду 124 «Малоросійські справи», що зберігаються в Російському державному архіві давніх актів. До нього увійшли матеріали Посольського приказу, Малоросійського приказу, Посольської канцелярії та Колегії закордонних справ. Описи дають змогу ознайомитися зі складом фонду, окреслюють хронологічні рамки, розкривають специфіку та зміст збережених документів.