Новини
«Хірург»
420 грн.
Довгоочікуване продовження світового бестселера «Хірург»!
Асистент /Тесс Ґеррітсен/ The apprentice
Літературно-художнє видання.
Убивця вдирається в домівки самотніх жінок. Він не просто їх вбиває. Він виробляє з ними таке, через що здобув прізвисько Хірург... Душогуб ретельно відтворює стиль серійного маніяка, вбитого два роки тому. А головною його ціллю стає остання жертва попередника, якій дивом удалося вціліти. Життя Кетрін Корделл знову під загрозою...
«Хірург».
Автор: Тесс Ґеррітсен
Видавництво: 2016
Мова: українська
Сторінок: 350
Розміри,см.:
довжина 20,5
ширина 13,5
товщина 2
Вага: 0,312 кг
Сатирикон / Петроній Арбітр / (Видання 2024 року)
320 грн.
Перше повне українське видання славнозвісного античного роману - сатиричної панорами побуту та звичаїв Римської імперії часів Нерона.
"Сатирикон" - унікальний зразок античного роману, що поєднує елементи сатири, любовної історії та авантюрної прози. У творі майстерно змальовано життя різних верств римського суспільства, з особливою увагою до побуту вільновідпущеників та міської бідноти. Роман вирізняється відвертими описами повсякденного життя, любовних пригод та бенкетів, найвідомішим з яких є "Бенкет Тримальхіона". Переклад, здійснений відомими українськими філологами-класиками, передає всю колоритність оригіналу та його мовне багатство.
Таємнича пригода в Стайлзі (Художнє детективне видання)
350 грн.
Легендарний детектив із заплутаною справою та небезпечними злочинцями. У розкішному маєтку Стайлз-Корт несподівано помирає його заможна господиня — Емілі Інглторп. Хтось підсипав жінці смертельну дозу стрихніну. Головним підозрюваним оголошено чоловіка загиблої, який у разі смерті Емілі має успадкувати все майно. Але це було б занадто очевидно… І, звісно, відомий детектив Еркюль Пуаро не зацікавився б простою справою. Таємниці, які приховують кімнати маєтку, до снаги розгадати лише йому.
Назва: Таємнича пригода в Стайлзі
Автор: Агата Крісті (1890 - 1976) - англійська письменниця, яку знають у всьому світі як королеву детективу. Продано близько мільярда примірників її творів англійською мовою, ще один мільярд - у перекладі ста іноземними мовами. Вона - найпопулярніший автор усіх часів. За кількістю перевидань її книжки поступаються лише Біблії та творам Шекспіра.
Сторінок: 284
Розміри,см.:
довжина 17
ширина 12
товщина 1,8
Вага: 0,230 кг
Філобіблон: трактат Ричарда де Барі про любов до книг / Ричард де Барі / (Видання 2024 року)
700 грн.
Перший український переклад середньовічного трактату про цінність книг та читання.
"Філобіблон" - унікальна пам'ятка середньовічної літератури, написана одним з найосвіченіших людей XIV ст. У своєму трактаті Ричард де Барі майстерно поєднує біблійну мудрість, античну спадщину та середньовічне богослов'я, щоб розкрити глибоку цінність книг та важливість шанобливого ставлення до писемного слова. Автор детально описує культуру читання, основи бібліотечної справи та особливу насолоду від спілкування з книгами. Це видання стане справжньою знахідкою для всіх, хто цікавиться історією книжної культури та філософією читання.
Проти червоних окупантів / Яків Гальчевський-Войнаровський / (Видання 2023 року)
300 грн.
Мемуари отамана Якова Гальчевського про повстанську боротьбу проти більшовицької окупації на Поділлі в 1920-1925 рр.
Спогади отамана Гальчевського детально описують організацію та тактику партизанської боротьби проти радянської влади в умовах окупації. Видання має особливу цінність як свідчення безпосереднього учасника подій та демонструє приклад незламності духу в боротьбі за незалежність України.
Усна історія степової України. Том 9 (Наукове видання 2010 року)
900 грн.
Колекційне історичне видання. Дев’ятий том "Усної історії Степової України" репрезентує матеріали експедиції до села Скельки Василівського району Запорізької області, здійснену Запорізьким науковим товариством ім. Я. Новицького, Запорізьким відділенням Інституту української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського НАН України та Інститутом усної історії Запорізького національного університету в серпні 2002 року. Важливість і унікальність видання полягaє в тому, що, по-перше, старовинне село було розташоване у Великому Лузі і зберегло пам’ять про унікальну атмосферу плавневої зони, а по-друге, усна історія є вагомим чинником історичного буття, значущим елементом відносин – побутових, економічних, суспільних і, що головне, – визначальним механізмом передачі історичної пам’яті і, як наслідок, – елементом ідентичності тієї чи іншої суспільної, соціальної, етнічної групи.
Це видання - безцінне, адже, на сьогоднішній день, село Скельки знаходиться під тимчасовою окупацією російських загарбників.
Видання зацікавить істориків, філологів, фольклористів, краєзнавців, усіх, хто шанує історичні традиції, вірування й уявлення.
Назва: Усна історія степової України. Том 9.
Автор: Павло Степанович Сохань (1926–2013) - український історик-славіст, джерелознавець, археограф.
Анатолій Васильович Бойко (1960–2010) - український історик, дослідник історичних джерел.
Валерій Кирилович Козирєв (нар. 1952) - український історик, краєзнавець.
Валерій Андрійович Смолій (нар. 1950) – український громадський та політичний діяч, історик, директор Інституту історії України НАН України, доктор історичних наук, академік НАН України, заслужений діяч науки і техніки України.
Віктор Анатолійович Брехуненко (нар. 1965) - український історик, джерелознавець.
Олександр Олександрович Маврін (нар. 1963) — український історик, джерелознавець, археограф, доктор історичних наук.
Юрій Андрійович Мицик (нар. 1949) — український історик, джерелознавець, археограф, дослідник історії України козацької доби, церковної історії, збирач усних свідчень про Голодомор в Україні 1932—1933 років, публіцист, україніст, священник, доктор історичних наук, професор.
Володимир Іванович Мільчев (нар. 1972) - український історик.
Віктор Григорович Ткаченко (1954–2014) - український історик.
Надія Анатоліївна Бєлік (нар. 1961) - український історик.
Надія Іванівна Швайба (нар. 1980) - український історик.
Рік: 2010
Сторінок: 370
довжина 24,5
ширина 17,5
товщина 2,2
Вага: 0,710 кг
Моя найбільша війна: рік 2022 у роздумах і відчуттях / Богдан Смоляк / (Видання 2024 року)
340 грн.
Щоденникові записи українського письменника про перший рік повномасштабної війни: особистий погляд на історичні події та їхній вплив на душу людини.
Книга є унікальним поєднанням документалістики, есеїстики та художньої прози, що день за днем фіксує досвід переживання війни очима цивільної людини. Автор осмислює російсько-українську війну не лише як збройне протистояння, але й як духовну битву за цінності, ідеали та майбутнє. Через призму особистих роздумів та емоцій розкривається тема внутрішньої війни кожної людини – боротьби за збереження людяності, віри та надії в умовах історичного протистояння України з її віковічним ворогом.
Військово-морські сили України 1917-1921 рр. (Ярослав Тинченко)
650 грн.
Книга з серії, присвяченій організації, уніформі та військовим діям збройних сил України доби Визвольної війни. На відміну від інших досліджень, що розглядають історію українського флоту, автор використав низку документів та газетних публікацій того часу, невідомих спеціалістам та широкому загалу.
У книзі також вміщено велику кількість фото, частина з яких публікується вперше.
Розраховане на всіх, хто цікавиться історією України ХХ ст.
Військово-морські сили України 1917-1921 рр.
Автор: Ярослав Тинченко
Ілюстратор: Богдан Піргач
Рік: 2012
Кількість сторінок: 116
Книги схожої тематики:
1. Під зіркою Давида. Єврейські національні формування в Україні в 1917-1920 роках (Ярослав Тинченко)
2. Крила України: військово-повітряні сили України (1917–1920 рр.) Андрій Харук
3. Артилерія Січових Стрільців у боротьбі за Золоті київські ворота. Роман Дашкевич. (Оригінал діаспорного видання 1965 року)
4. Чорні запорожці (Валентин Сім’янцев)
5. ДМИТРО ВІТОВСЬКИЙ. (Біографічний нарис Мирона Заклинського, Ню Йорк 1967 р.)
6. Новітні запорожці. Війська Центральної Ради, березень 1917 – квітень 1918 (Ярослав Тинченко)
7. Символи нескореної держави. Нагороди уряду Української Народної Республіки (Ярослав Тинченко)
Переписи Чернігівщини 1638 та 1713 років (Оновлене друге видання)
Оцінено в 5.00 з 5
КНИГА ВИЙШЛА
Книга містить документи та статті з історії Чернігівщини 17-18 ст.
Перепис посполитих Чернігівського полку 1713 року, матеріали якого дають можливість ознайомитися з кількісним та якісним складом посполитого населення (селян і міщан), їхніми іменами, прізвищами, промислами та ремеслами, а також тогочасною адміністративно-територіальною структурою Чернігівського полку і його сотень.
Подимний реєстр Чернігівського воєводства 1638 року є нині єдиним документом, чий масштаб дозволяє уявити як адміністративний поділ та структуру землеволодіння Чернігівщини того часу, так і виступає орієнтиром з економічної спроможності кожного згаданого в документі поселення.
Для багатьох сіл регіону, це також перша письмова згадка про їх існування. Для другого видання подимний перепис перекладено та зроблена географічна прив'язка до сучасних сіл і міст.
Стаття про планувальну основу сіл Чернігівщини XVII-XVIII ст. робить вступ до теми формування різних топографічних типів поселень.
Назва: «Переписи Чернігівщини 1638 та 1713 років»
Серія: Джерела до вивчення козацтва
Упорядники: І. Ситий, С. Горобець, А. Потьомкін, П. Кулаковський
Ілюстратори: С. Шаменков, О. Бондар
Рік: 2024
Видавництво: РВВ (м. Запоріжжя)
Сторінок: 344 з ілюстраціями
Обкладинка: тверда
Розмір: 175×245 мм
Вага: 480 г
ISBN: 978-617-95356-5-9
ІСТОРІЯ, МОВА, ГЕОГРАФІЯ: топоніми середньовічного Поділля. Віталій Михайловський
900 грн.
ІСТОРІЯ, МОВА, ГЕОГРАФІЯ: топоніми середньовічного Поділля
автор: Віталій Михайловський
Кількість сторінок: 412
Ця книжка розповідає про Поділля, регіон на території України, що виник у другій половині XIV ст. на розлогій території від Теребовлі на заході й до Черкас на сході.
Основою цього дослідження став «Словник топонімів історичного Поділля в пізньому середньовіччі», у якому зібрано інформацію про всі топоніми, пов’язані з цим регіоном, його утворенням, головними містами із замками та сформованими довкола них повітами.
Подібні книги:
1. Документи Брацлавського воєводства 1607-1648 років. З архіву Пісочинських (архівні документи)
2. Трикутник Правобережжя: царат, шляхта і народ. 1793–1914 рр. (Даніель Бовуа)
3. Документи Брацлавського воєводства 1566 – 1606 років (Наукове видання 2008 року)
4. Вінницьке намісництво (деканат) Русько-Католицької Церкви у XVIII ст.: дослідження, публікація актів візитацій. (Зінченко А. Л., Петренко О. С.)
5. РУСЬКА (ВОЛИНСЬКА) МЕТРИКА. КНИГА ЗА 1569-1572, 1574 РОКИ. Упорядники Кулаковський П. М., Святець Ю. А.
Шукачі мушель / Розамунда Пілчер / (Видання 2024 року)
750 грн.
Душевний роман про життєвий шлях жінки крізь призму родинних цінностей, мистецтва та особистісного становлення.
"Шукачі мушель" - це витончена сімейна сага від майстрині британської прози Розамунди Пілчер. У центрі оповіді - Пенелопа Кілінг, донька художника, чиє життя розгортається на тлі мальовничого Корнволлу та богемного Лондона. Роман майстерно переплітає різні часові пласти: від довоєнного дитинства героїні до її зрілих років, розкриваючи теми кохання, материнства, мистецтва та самопізнання. Коли Пенелопа дізнається про неочікувану цінність батькової картини "Шукачі мушель", це відкриття стає каталізатором подій, які змушують її переосмислити свої життєві пріоритети та стосунки з родиною. Авторка з особливою теплотою змальовує атмосферу британського життя, приділяючи увагу найдрібнішим деталям побуту та людських взаємин.
Наодинці з собою / Марк Аврелій / (Видання 2022 року)
250 грн.
Філософський щоденник римського імператора-стоїка.
Унікальний твір, що представляє особисті роздуми імператора Марка Аврелія про сенс життя, людську природу та місце людини у Всесвіті. Книга є зразком стоїчної філософії, де автор, попри своє високе становище правителя Римської імперії, постає як мислитель, що шукає істину та намагається зрозуміти основи буття. У перекладі Ростислава Паранька твір розкриває глибину античної мудрості сучасному читачеві.