Новини
Пуаро веде слідство /Агата Крісті/ Poirot Investigates
350 грн.
Одинадцять оповідань про пригоди найвідомішого детектива усіх часів — Еркюля Пуаро. Історії, що визнані класикою детективного жанру. Всі розповіді з цієї збірки екранізовано.
Якщо скоєно злочин, то десь зачаївся злочинець. Якщо він є — його можна знайти. Для Еркюля Пуаро не існує справи, яку не можливо розкрити. Геніальний детектив здатний відшукати втрачені древні реліквії і розгадати загадкову смерть чоловіка, який напередодні застрахував себе на чималеньку суму. Пограбування на мільйон доларів та крадіжка коштовностей, приголомшливе викрадення прем’єр-міністра й справа про зниклий заповіт — кмітливий детектив приймає кожний виклик і починає чергове захопливе розслідування!
Пуаро веде слідство
Авторка А. Крісті
Мова українська
Сторінок 288
Формат 125x170 мм
Переклад А. К. Ящук
Серія Агата Крісті. Легендарний Пуаро
Рік видання 2019
Гуляйпільський батько / Поліщук Клим / (Видання 2022 року)
300 грн.
Перший в українській літературі роман про Нестора Махна, написаний письменником Розстріляного Відродження на основі особистих спостережень за подіями громадянської війни.
Роман зображує складний період української історії через призму махновського руху. Твір вирізняється високою художньою майстерністю, психологізмом та мовною довершеністю, що відзначали сучасники автора. Видання особливо цінне тим, що базується на особистих спостереженнях автора та є першим художнім твором в українській літературі, присвяченим постаті Нестора Махна та його руху.
Українське народне мистецтво / The peasant art of Ukraine
900 грн.
Українське народне мистецтво / The peasant art of Ukraine
Це видання є першим українським перекладом англомовної праці видатного українського науковця та музейника Миколи Федотовича Біляшівского (1867–1926), що вийшла в Лондоні 1912 року у видавництві часопису «The Studio». Книгу доповнено унікальними світлинами етнографічного характеру кін. XIX – поч. ХХ ст. з колекції Національного художнього музею України (ДАФ НХМУ, ф. 33).
This edition is the first Ukrainian translation of the English study by the famous Ukrainian scientist and museum worker Mykola Biliashivskyi (1867–1926), which was originally published by The Studio art journal in London in 1912. The book is supplemented by exclusive ethnographic photographs of the late 19th and early 20th century from the collection of the National Art Museum of Ukraine (fund no. 33).
Автор: Микола Біляшівський
Рік: 2022
Кількість сторінок: 168
Обкладинка тверда
Оди. Еподи. Сатири. Послання / Квінт Горацій Флакк / (Видання 2021 року)
350 грн.
Перше повне українське видання творів видатного римського поета.
Книга представляє всю поетичну спадщину Горація - від ліричних од до філософських послань. Поет, що жив у I столітті до н.е., створив унікальну поетичну мозаїку, яка поєднує витончену лірику, гостру сатиру та глибокі філософські роздуми. У майстерному перекладі Андрія Содомори, доповненому розлогими коментарями, твори Горація розкривають свою актуальність для сучасного читача, демонструючи вічні теми людського буття через призму античної мудрості.
Сад Гетсиманський. Тигролови / Іван Багряний / (Видання 2022 року)
680 грн.
Збірка двох найвідоміших романів Івана Багряного про боротьбу українців проти тоталітарного режиму.
До видання увійшли романи "Сад Гетсиманський" та "Тигролови", що розкривають злочинну сутність сталінської репресивної системи. Обидва твори, частково автобіографічні, показують незламність людського духу в протистоянні з тоталітарною машиною НКВС. "Сад Гетсиманський" розповідає про випробування головного героя у катівнях НКВС, а "Тигролови" - про драматичну втечу політв'язня на Далекий Схід. Романи об'єднані спільною тематикою боротьби за людську гідність та свободу в умовах терору й насильства.
Усна історія степової України. Том 5 (Наукове видання 2009 року)
900 грн.
Колекційне історичне видання. Матеріали, представлені в п'ятому томі "Усної історії степової України" були зібрані в результаті експедиції до села Біленького Запорізького району Запорізької області у червні 2002 року. Команда на чолі з професором А. В. Бойком торувала сільськими вулицями дорогу усноісторичного та етнографічного поля. Членами експедиції було зібрано надзвичайно цікаві історії мешканців Степової України, у яких відобразився історичний досвід кількох поколінь. Зміст спогадів, зафіксованих у Біленькому, кількість людей, яку вдалось охопити за відносно короткий час, виявлені документальні джерела, чисельні фото, етнографічні пам'ятки перетворили цю експедицію для її учасників на знакову.
Видання розраховане на істориків, філологів, фольклористів, краєзнавців, усіх, хто цікавиться історичною традицією, віруваннями, уявленнями населення степового краю.
Назва: Усна історія степової України. Том 5.
Автор: Павло Степанович Сохань (1926–2013) - український історик-славіст, джерелознавець, археограф.
Анатолій Васильович Бойко (1960–2010) - український історик, дослідник історичних джерел.
Валерій Кирилович Козирєв (нар. 1952) - український історик, краєзнавець.
Валерій Андрійович Смолій (нар. 1950) – український громадський та політичний діяч, історик, директор Інституту історії України НАН України, доктор історичних наук, академік НАН України, заслужений діяч науки і техніки України.
Віктор Анатолійович Брехуненко (нар. 1965) - український історик, джерелознавець.
Олександр Олександрович Маврін (нар. 1963) — український історик, джерелознавець, археограф, доктор історичних наук.
Юрій Андрійович Мицик (нар. 1949) — український історик, джерелознавець, археограф, дослідник історії України козацької доби, церковної історії, збирач усних свідчень про Голодомор в Україні 1932—1933 років, публіцист, україніст, священник, доктор історичних наук, професор.
Володимир Іванович Мільчев (нар. 1972) - український історик.
Віктор Григорович Ткаченко (1954–2014) - український історик.
Надія Анатоліївна Бєлік (нар. 1961) - український історик.
Надія Іванівна Швайба (нар. 1980) - український історик.
Рік: 2009
Пригоди Тома Соєра / Марк Твен / (Видання 2024 року)
500 грн.
Класичний пригодницький роман про життя та пригоди хлопчика з американського містечка XIX ст.
Том Соєр - непосидючий, винахідливий хлопчик, який живе зі своєю тіткою Поллі в невеликому містечку Сент-Пітерсберг на березі Міссісіпі. Його буденне життя наповнене витівками: він хитрує, щоб уникнути роботи та школи, бешкетує з друзями та мріє про пригоди. Разом зі своїм найкращим другом, безпритульним Гекльберрі Фінном, Том переживає низку захопливих подій.
Хлопці стають свідками моторошного вбивства на кладовищі, тікають на безлюдний острів, де їх вважають потонулими, знаходять справжній скарб і викривають небезпечного злочинця. На тлі цих пригод розгортається і перше кохання Тома до чарівної Беккі Тетчер. Історія наповнена іскрометним гумором, романтикою, несподіваними поворотами сюжету та яскравими описами життя американської
Україна та сусідні землі в XVIII ст. Подорожі барона фон Кампенгаузена (переклад Полоза О.Є., наук.ред. Сокирка О.Г.)
Оцінено в 5.00 з 5
Основа цієї книги – «Замітки» остзейського німця барона фон Кампенгаузена, які він зробив під час подорожей 1780-90-х років.
Його нотатки є цінним свідченням не лише краси та багатства природи України та сусідів, але й соціально-політичних реалій того часу. Кампенгаузен подорожував регіонами, які багаті на історичні події та культурну спадщину, зустрічався з місцевими жителями, досліджував їхній побут, звичаї, традиції.
Варто зазначити, що твір Кампенгаузена – це погляд передусім європейця, який хоч і перебував на російській службі, але мав цілком західну освіту й світогляд, незакаламучений комплексом російського месіанізму чи то «вірнопідданства».
Назва: Україна та сусідні землі в XVIII ст. Подорожі барона фон Кампенгаузена
Автор: Лейон Пірс Бальтазар фон Кампенгаузен
Переклад з німецької, коментарі, передмова: Полоз Олег Євгенович
Наукове редагування і передмова: Сокирко Олексій Григорович
Видавництво: РВВ (Запоріжжя)
Обкладинка: тверда
Сторінок: 224
Гетьман Сагайдачний – бич господній московитів /Петро Сас/
900 грн.
Темою книжки є значущі бойові звершення запорозького гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, якими він уславився на морі і на суходолі. Розглянуто очолений ним морський похід запорожців 1616 р., що завершився здобуттям потужної турецької фортеці Кафи. Основну увагу приділено докладному висвітленню бойових дій війська П. Сагайдачного під час польсько-московської війни 1617–1618 рр. Розкрито стратегію і тактику боротьби українських козаків із московитами, зокрема на прикладах масштабних бойових рейдів підрозділів П. Сагайдачного теренами Московського царства, форсування козаками великих водних перешкод, ведення ними облоги ворожих фортець. Простежено перебіг Тугалеськоколоменської операції, а також генеральної битви царських сил із запорожцями під Донським монастирем. Акцентовано на висвітленні подій, пов’язаних із штурмом військами Речі Посполитої столиці Московії.
Гетьман Сагайдачний – бич господній московитів
Автор: Петро Сас
Сторінок:360
Обкладинка тверда
Розміри,см.:
довжина 22
ширина 15
товщина 2
Вага: 0,568 кг
Моя найбільша війна: рік 2022 у роздумах і відчуттях / Богдан Смоляк / (Видання 2024 року)
340 грн.
Щоденникові записи українського письменника про перший рік повномасштабної війни: особистий погляд на історичні події та їхній вплив на душу людини.
Книга є унікальним поєднанням документалістики, есеїстики та художньої прози, що день за днем фіксує досвід переживання війни очима цивільної людини. Автор осмислює російсько-українську війну не лише як збройне протистояння, але й як духовну битву за цінності, ідеали та майбутнє. Через призму особистих роздумів та емоцій розкривається тема внутрішньої війни кожної людини – боротьби за збереження людяності, віри та надії в умовах історичного протистояння України з її віковічним ворогом.
Місіс Мак-Ґінті померла /Агата Крісті/ Mrs McGinty’s Dead
350 грн.
Легендарний детектив, заплутані справи, небезпечні злочинці
Джеймса Бентлі звинувачують у вбивстві літньої прибиральниці місіс Мак-Ґінті. Мотив його злочину начебто очевидний: пограбувати стару, яка зберігала 30 фунтів стерлінгів під дошками підлоги. Джеймса засуджують до страти. Однак інспектор, який вів справу Бентлі, чомусь сумнівається у його провині. Він звертається за допомогою до Еркюля Пуаро. Легендарний детектив виїжджає на місце злочину. Але спілкування з людьми, у яких прибирала місіс Мак-Ґінті, не дає жодної зачіпки. У речах покійної Пуаро виявляє газету, яка вийшла за кілька днів до її вбивства. Одну зі статей, про чотирьох жінок, що мали стосунок до гучних кримінальних справ минулого, хтось вирізав. І Пуаро здогадується, що це не випадково…
Місіс Мак-Ґінті померла
Авторка А. Крісті
Мова українська
Сторінок 320
Формат 125x170 мм
Переклад Т. С. Микитюк
Серія Агата Крісті. Легендарний Пуаро
Рік видання 2023
Вага: 0,240 кг
Усна історія степової України. Том 1 (Наукове видання 2008 року)
900 грн.
Колекційне історичне видання. Перший том великого циклу "Усної історії Степової України" було створено на основі археографічних експедицій Запорізького наукового товариства ім. Я. Новицького, за сприянням Запорізького відділення Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України та Інституту усної історії Запорізького національного університету. Важливість і унікальність видання полягає в тому, що усна історія є вагомим чинником історичного буття, значущим елементом відносин - побутових, економічних, суспільних і, що головне, - визначальним механізмом передачі історичної пам'яті і, як наслідок, - елементом ідентичності тієї чи іншої суспільної, соціальної, етнічної групи.
Видання розраховане на істориків, філологів, фольклористів, краєзнавців, усіх, хто цікавиться історичною традицією, віруваннями, уявленнями населення степового краю.
Назва: Усна історія степової України. Том 1.
Автор: Павло Степанович Сохань (1926–2013) - український історик-славіст, джерелознавець, археограф.
Анатолій Васильович Бойко (1960–2010) - український історик, дослідник історичних джерел.
Валерій Кирилович Козирєв (нар. 1952) - український історик, краєзнавець.
Валерій Андрійович Смолій (нар. 1950) – український громадський та політичний діяч, історик, директор Інституту історії України НАН України, доктор історичних наук, академік НАН України, заслужений діяч науки і техніки України.
Віктор Анатолійович Брехуненко (нар. 1965) - український історик, джерелознавець.
Олександр Олександрович Маврін (нар. 1963) — український історик, джерелознавець, археограф, доктор історичних наук.
Юрій Андрійович Мицик (нар. 1949) — український історик, джерелознавець, археограф, дослідник історії України козацької доби, церковної історії, збирач усних свідчень про Голодомор в Україні 1932—1933 років, публіцист, україніст, священник, доктор історичних наук, професор.
Володимир Іванович Мільчев (нар. 1972) - український історик.
Віктор Григорович Ткаченко (1954–2014) - український історик.
Надія Анатоліївна Бєлік (нар. 1961) - український історик.
Надія Іванівна Швайба (нар. 1980) - український історик.
Рік: 2008
Сторінок: 418
довжина 24,5
ширина 17,5
товщина 3
Вага: 0,900 кг