Новини
Таємнича пригода в Стайлзі (Художнє детективне видання)
350 грн.
Перший детектив Агати Крісті! У розкішному маєтку Стайлз-Корт несподівано помирає його заможна господиня — Емілі Інглтроп. Хтось підсипав жінці смертельну дозу стрихніну. Головним підозрюваним оголошено чоловіка загиблої, який у разі смерті Емілі має успадкувати все майно. Але це було б занадто очевидно… І, звісно, відомий детектив Еркюль Пуаро не зацікавився би простою справою. Таємниці, які приховують кімнати маєтку, до снаги розгадати лише йому.
Назва: Таємнича пригода в Стайлзі
Автор: Агата Крісті (1890 - 1976) - англійська письменниця, яку знають у всьому світі як королеву детективу. Продано близько мільярда примірників її творів англійською мовою, ще один мільярд - у перекладі ста іноземними мовами. Вона - найпопулярніший автор усіх часів. За кількістю перевидань її книжки поступаються лише Біблії та творам Шекспіра.
Сторінок: 282
Розміри,см.:
довжина 17
ширина 12
товщина 1,8
Вага: 0,210 кг
Техаський рейнджер. Наполеон Огастус Дженнінгс (Спогади техаського рейнджера про свою службу у легендарному підрозділі).
160 грн.
Добровольці, що бережуть кордон і підтримують порядок. Стрільці, які ніколи не тікають від перестрілки і покладаються лише на власний револьвер та плече побратима. Шаленці, об’єднані спільним прагненням оберігати співгромадян та нести закон у найвіддаленіші закутки свого штату. Усе це про техаських рейнджерів – легендарний підрозділ, що завдяки власній хоробрості та відчайдушності увійшов у легенди.
Ця книга є споминами одного із таких хлопців, що в пошуках кращої долі втік з батьківського дому до техаського прикордоння і знайшов себе у рейнджерському загоні.
Про автора
Автор брав участь у захисті кордону між Мексикою і США у 1870–1880-х роках. Розповідає про боротьбу зі злочинними угрупованнями.
Техаський рейнджер.
Автор: Наполеон Огастус Дженнінгс
Рік: 2021
Сторінок: 192
Книги схожої тематики:
1. Як я опинився на ста доларах (Бенджамін Франклін)
2. Щоденник піхотинця Гарріса (Бенджамін Ренделл Гарріс)
3. Щоденник легіонера (Джордж Менінгтон)
4. Як я воював за незалежність (Джозеф Плам Мартін)
5. Історія Громадянської війни в США. 1861—1865 (Джеймс Форд Роудс)
Останній, хто помре /Тесс Ґеррітсен/ Last to Die
420 грн.
Троє підлітків опиняються в одній школі. Жахлива трагедія зруйнувала життя кожного з них.
Сім’ю Тедді було вбито на борту власної яхти під час навколосвітньої подорожі. Батьків Клер застрелили в автомобілі. Родина Віла загинула в авіатрощі. Кожен із цих дітей — єдиний, хто вцілів зі всієї родини. Але чи надовго?
Коли Джейн Ріццолі бачить закривавлених ляльок на дереві біля школи, де переховуються діти, серце її пропускає удар. Хижак повідомляє, що підлітки — його здобич, і він не відступить. Разом із судмедексперткою Морою Айлс детектив Ріццолі робить перший крок по сліду вбивці…
Інші книги серії:
- «Хірург»
- «Асистент»
- «Грішна»
- «Двійник»
- «Смертниці»
- «Клуб «Мефісто»
- «Хранителі смерті»
- «Убивчий холод»
- «Дівчина, яка мовчить»
- «Останній, хто помре»
- «Померти знову»
Останній, хто помре
Авторка Ґеррітсен Т.
Мова українська
Оригінальна назва Last to Die
Сторінок 384
Формат 135х205 мм
Переклад Саженюк А.
Серія Ріццолі та Айлз
Рік видання 2023
Вага: 0,335 кг
Дерев’яна монументальна архітектура Лівобережної України (Стефан Таранушенко)
1900 грн.
Дерев’яна монументальна архітектура Лівобережної України
Автор: Стефан Андрійович Таранушенко
Рік: 2017
Кількість сторінок: 896 ст. з іл.
Обкладинка тверда
Публікація повного рукопису класичної праці Таранушенка Стефана Андрійовича, присвяченого дерев’яній сакральній архітектурі Лівобережної України.
До упорядкування книги долучилися відомі українські фахівці: доктор історичних наук Сергій Білокінь та кандидат архітектури Віктор Вечерський. В книзі подано більше 1000 унікальних світлин та креслень дерев’яних церков Чернігівщини, Полтавщини, Харківщини, Сумщини та Дніпропетровщини. Нерідко серед ілюстративного матеріалу – світлини іконостасів, різьблення, творів сакрального мистецтва церковних інтер’єрів. Той факт, що з 180 шедеврів української дерев’яної церковної архітектури на сьогодні збереглося 15, лише підвищує цінність мистецтвознавчого матеріалу, зібраного у 1920-30-х роках Стефаном Таранушенком.
Більшість цитат тексту книги вивірено й уточнено. Опрацьовано бібліографію з історії дослідження української дерев’яної сакральної архітектури. До нової верстки розроблено предметно-географічний покажчик, що значно полегшує пошук тієї чи іншої церкви в прив’язці до населеного пункту. Креслення знищених дерев’яних церков створено за оригіналами, але вже у векторному вигляді. У 13 додатках подано ілюстрований реєстр збережених дерев’яних церков Лівобережної України (п. Віктора Вечерського), а також листування С. А. Таранушенка з М. П. Бажаном, П. М. Жолтовським тощо.
Видання стане в нагоді не лише професійним архітекторам, а й усім шанувальникам українського народного мистецтва.
Багряний рейд /Андрій Кокотюха/
550 грн.
Максим Коломієць, колишній радянський міліціонер, потім — в’язень ГУЛАГу та диверсант, волею долі потрапляє у волинські ліси та приєднується до українських повстанців. У цьому романі Коломієць — уже командир відділу УПА на псевдо Східняк. А східнякам в УПА не дуже довіряють. Проте ніхто, крім Коломійця, не може очолити бойову групу, яка вирушає в небезпечний рейд з Волині на Київщину. Тут, у радянському тилу, повстанці мають вести агітацію й готувати диверсії. Не всі дійдуть до місця живими. Не всі виживуть у сутичці з загонами НКВС. А ті, хто вижив, помстяться за смерть побратимів.
Серія історичних детективів про УПА
- Червоний
- Червоний. Без лінії фронту
- Чорний ліс
- Багряний рейд
- Біла ніч
Назва товару Багряний рейд
Автор А. Кокотюха
Сторінок 288
Формат 135х205 мм
Серія Червоний
Рік видання 2019
Вага: 0,270 кг
23 Детективи /Агата Крісті/ (Художні детективні видання)
8050 грн.
Англійську письменницю Агату Крісті знають у всьому світі як королеву детективу. Продано близько мільярда примірників її творів англійською мовою, ще один мільярд — у перекладі ста іноземними мовами. Вона — найпопулярніший автор усіх часів. За кількістю перевидань її книжки поступаються лише Біблії та творам Шекспіра. Створені Крісті персонажі — детектив-професіонал Еркюль Пуаро та наділена дивовижною інтуїцією та спостережливістю Джейн Марпл — завоювали якнайширшу популярність, посівши чільне місце поряд із такими героями, як Шерлок Холмс англійця А. Конан Дойла та Метре француза Ж. Сіменона.
В збірку входять 23 найкращих детективи Агати Крісті:
– Убивство Роджера Екройда
– Наприкінці приходить смерть
– І не лишилось жодного
– Останній сеанс
– Убивство в будинку вікарія
– Свідок обвинувачення та інші історії
– Забуте вбивство
– Кишеня, повна жита
– Чому не Еванс?
– Вбивство у «Східному експресі»
– Вечірка на Гелловін / Halloween Party (Haunting in Venice)
– Гра дзеркал
– Карибська таємниця
– Чалий кінь
– Таємничий суперник
– Оголошено вбивство
– Убивства за абеткою
– Випробування невинуватістю
– Поїзд о 4:50 з Педдінґтона
– Перст провидіння
- Таємнича пригода в Стайлзі
- Кривий будиночок
- Смерть на Нілі
Довга Хода /Стівен Кінг/ The Long Walk
518 грн.
Тоталітарне майбутнє. У щорічному змаганні для хлопців під назвою «Довга Хода» переможець лише один і він отримає все. На решту учасників чекає смерть. Шістнадцятирічний Рей наважується взяти участь у «Довгій Ході». Його суперники — 99 підлітків. Кожен з них прагне перемогти і вижити. Для цього потрібно весь час іти заздалегідь визначеним маршрутом зі швидкістю не менше ніж чотири милі на годину. Кожен непослух карається попередженням.За годину їх можна отримати не більше трьох. Замість четвертого — розстріл. Рей і 99 хлопців починають змагатися зі смертю. Але до кінця дійде лише один.
Про автора:
Стівен Кінг — шалено популярний американський письменник, який може похизуватися тим, що майже кожен його твір стає літературною сенсацією та стовідсотковим бестселером. За майже 50 років творчої діяльності Кінга світ побачило безліч романів, наклади яких давно перетнули межу в третину мільярда примірників. Він володар численних престижних літературних нагород і має чималу армію шанувальників, яка щодня поповнюється.
Довга Хода
Автор: Стівен Кінг під псевдонімом Річард Бакмен
Переклад: Куч В.І.
сторінок: 288
вага 0,322 кг
Бота-фікс. Невидима нитка життя / Юрій Николишин / (Видання 2017 року)
250 грн.
Філософський роман-есей про духовні пошуки та невидимі зв'язки між поколіннями українських мислителів.
Автор створює унікальне переплетіння філософських роздумів та художньої оповіді, досліджуючи поняття "Бота-фікс" - духовної частки, що єднає людину з Творцем. Через історію головного героя Олеся Заковича розкривається духовний зв'язок між визначними постатями української історії - від Григорія Сковороди до Митрополита Андрея Шептицького. Книга розмірковує про шляхи досягнення внутрішньої гармонії, перетворення духовних скарбів на життєвий успіх та подолання життєвих викликів.
Усна історія степової України. Том 3 (Наукове видання 2008 року)
900 грн.
Колекційне історичне видання. Третій том "Усної історії степової України" репрезентує матеріали з усної історії, які були записані в 2001 році під час археографічної експедиції Запорізького наукового товариства ім. Я. П. Новицького та Запорізького відділення Інституту української археографії ім. М. С. Грушевського до села Мала Білозірка Василівського району Запорізької області. До матеріалів включено розшифровані аудіозаписи, які були здійснені місцевим краєзнавцем Володимиром Комовим впродовж 2001 - 2006 років. У додатках представлено мемуари Олександра Замрії, уродженця села Мала Білозірка. Читач зможе дізнатися про традиційне життя степового села початку XX століття з його інтересами і цінностями доки зовнішній фактор - призов на службу, а потім події Першої Світової війни докорінним чином не змінили внутрішній уклад.
Це видання - безцінне, адже, на сьогоднішній день, село Мала Білозірка знаходиться під тимчасовою окупацією російських загарбників.
Видання розраховане на істориків, філологів, фольклористів, краєзнавців, усіх, хто цікавиться історичною традицією, віруваннями, уявленнями населення степового краю.
Назва: Усна історія степової України. Том 3.
Автор: Павло Степанович Сохань (1926–2013) - український історик-славіст, джерелознавець, археограф.
Анатолій Васильович Бойко (1960–2010) - український історик, дослідник історичних джерел.
Валерій Кирилович Козирєв (нар. 1952) - український історик, краєзнавець.
Валерій Андрійович Смолій (нар. 1950) – український громадський та політичний діяч, історик, директор Інституту історії України НАН України, доктор історичних наук, академік НАН України, заслужений діяч науки і техніки України.
Віктор Анатолійович Брехуненко (нар. 1965) - український історик, джерелознавець.
Олександр Олександрович Маврін (нар. 1963) — український історик, джерелознавець, археограф, доктор історичних наук.
Юрій Андрійович Мицик (нар. 1949) — український історик, джерелознавець, археограф, дослідник історії України козацької доби, церковної історії, збирач усних свідчень про Голодомор в Україні 1932—1933 років, публіцист, україніст, священник, доктор історичних наук, професор.
Володимир Іванович Мільчев (нар. 1972) - український історик.
Віктор Григорович Ткаченко (1954–2014) - український історик.
Надія Анатоліївна Бєлік (нар. 1961) - український історик.
Надія Іванівна Швайба (нар. 1980) - український історик.
Рік: 2008
Сторінок: 490
довжина 24,5
ширина 17,5
товщина 3
Вага: 0,810 кг
Ревізія Полтавського полку 1732 року /упорядник Мокляк В.О./ (2025)
ПОПЕРЕДНІЙ ПРОДАЖ
Довгоочікуваний четвертий том серії "Джерела з історії Полтавського полку" від найкращого дослідника Полтавщини Козацької доби - Володимира Мокляка.
Книга містить один з найповніших переписів Полтавського полку за 1732 рік, що включає списки імен-прізвищ козаків, старшини, міщан, посполитих селян та ін. станів тогочасної Гетьманщини.
На той час Полтавський полк займав територію сходу сучасної Полтавської області та окремі прилеглі території Дніпропетровської (м. Царичанка, м. Китайгород тощо) областей.
Матеріал книги - цінне джерело для дослідників родоводу, краєзнавців та загалом істориків Козаччини.
Книга містить в якості додатку графічні реконструкції вигляду жителів Полтавщини першої половини XVIII ст.
Літописні міста Південної Сіверщини. (Осадчий Є. М.)
900 грн.
Автор: Осадчий Євген Миколайович
Рік: 2023
Кількість сторінок: 260
Обкладинка тверда
Ґрунтовна робота з історії міських поселень середньовічної Сумщини.
Книга присвячена локалізації літописних міст Південної Сіверщини (переважно, сучасна Сумська область України) . Переважна більшість з них відомі за документами литовського походження, складених в ті часи, коли поселення вже припинили своє існування. Довгий час вони вважались втраченими через брак інформації щодо їх розташування.
Завдяки порівняльному аналізу даних археології, писемних джерел та методів реконструкції волостей Путивльського повіту 16 — 17 століть є можливість запропонувати варіант розташування тринадцяти поселень давньоруського часу — невеликих літописних міст.
В книзі також вміщено топографічні плани городищ, карти з межами волостей та археологічними артефактами давньоруського та золотоординського часу.
Усна історія степової України. Том 5 (Наукове видання 2009 року)
900 грн.
Колекційне історичне видання. Матеріали, представлені в п'ятому томі "Усної історії степової України" були зібрані в результаті експедиції до села Біленького Запорізького району Запорізької області у червні 2002 року. Команда на чолі з професором А. В. Бойком торувала сільськими вулицями дорогу усноісторичного та етнографічного поля. Членами експедиції було зібрано надзвичайно цікаві історії мешканців Степової України, у яких відобразився історичний досвід кількох поколінь. Зміст спогадів, зафіксованих у Біленькому, кількість людей, яку вдалось охопити за відносно короткий час, виявлені документальні джерела, чисельні фото, етнографічні пам'ятки перетворили цю експедицію для її учасників на знакову.
Видання розраховане на істориків, філологів, фольклористів, краєзнавців, усіх, хто цікавиться історичною традицією, віруваннями, уявленнями населення степового краю.
Назва: Усна історія степової України. Том 5.
Автор: Павло Степанович Сохань (1926–2013) - український історик-славіст, джерелознавець, археограф.
Анатолій Васильович Бойко (1960–2010) - український історик, дослідник історичних джерел.
Валерій Кирилович Козирєв (нар. 1952) - український історик, краєзнавець.
Валерій Андрійович Смолій (нар. 1950) – український громадський та політичний діяч, історик, директор Інституту історії України НАН України, доктор історичних наук, академік НАН України, заслужений діяч науки і техніки України.
Віктор Анатолійович Брехуненко (нар. 1965) - український історик, джерелознавець.
Олександр Олександрович Маврін (нар. 1963) — український історик, джерелознавець, археограф, доктор історичних наук.
Юрій Андрійович Мицик (нар. 1949) — український історик, джерелознавець, археограф, дослідник історії України козацької доби, церковної історії, збирач усних свідчень про Голодомор в Україні 1932—1933 років, публіцист, україніст, священник, доктор історичних наук, професор.
Володимир Іванович Мільчев (нар. 1972) - український історик.
Віктор Григорович Ткаченко (1954–2014) - український історик.
Надія Анатоліївна Бєлік (нар. 1961) - український історик.
Надія Іванівна Швайба (нар. 1980) - український історик.
Рік: 2009