Новини
Давній Путивль (Сухобоков, Юренко)
1400 грн.
Давній Путивль
Автор: Сухобоков Олег, Юренко Світлана
Рік видання: 2019
Мова: українська
Кількість сторінок: 344
«Давній Путивль» - це комплексне історико-археологічне дослідження історії середньовічного Путивля, підсумок багаторічного наукового вивчення літописного міста, основою якого є результати дослідження Лівобережної слов’яно-руської експедиції ІА НАНУ в 1979-1983 рр. під керівництвом
О. В. Сухобокова та С. П. Юренко.
Місто Полтава в Румянцевському описі 1765-1769 рр. (упорядник Ю. Волошин)
720 грн.
В книзі надруковано один з найгрунтовніших описів міста Полтави 18 століття — на той час, найпівденнішого полкового центра Гетьманщини.
Перепис містить інформацію про топографію міста, розташування громадських споруд та міських вулиць, кількість дворів, їхні розміри та населеність. Документ дає уявлення про чисельність мешканців Полтави, їхній вік і стан здоров'я, склад та розміри родин, географію походження й соціальну належність, майно, економічну діяльність тощо.
Публікується вперше.
Для всіх, хто цікавиться Козацькою добою в історії України та хоче дослідити документи без посередників.
Місто Полтава в Румянцевському описі 1765-1769 рр.
упорядник Юрій Волошин
Рік: 2012
Сторінок: 576
Обкладинка: м'яка
1. Генеральне слідство про маєтності Полтавського полку 1729-1730 (Документи 18 століття, книга 2007 року)
2. Колекція переписів Полтавщини козацької доби (17-18 ст.)
3. 06. Присяга Лубенського полку 1718 року
4. 07. Присяга Гадяцького полку 1718 року (Друге видання)
5. Реєстри Полтавського полку 1654 року
Чалий кінь /Агата Крісті/ The Pale Horse
350 грн.
За дивних обставин убито католицького священника. Найвагомішу зачіпку знаходять в черевику пастора. Це папірець із кількома прізвищами, без жодних коментарів чи пояснень. Та невдовзі поліція встановлює, що багато імен з цього переліку вже згадані в некрологах. Раптово з’являється свідок, який бачив убивцю священника. Але підозрюваний виявляється калікою. Тим часом серед людей ширяться чутки про трьох спадкових відьом з котеджу «Чалий кінь», що здатні насилати смерть. Та як це стосується вбивства священника? Кримінальному інспекторові Лежену й історикові Марку Істербруку належить з’ясувати, що або хто стоїть за всіма цими химерними подіями.
Про автора:
Агату Крісті знають у всьому світі як королеву детективу. Близько мільярда примірників її творів продано англійською мовою, ще один мільярд — у перекладі 100 іноземними мовами. Вона — найпопулярніший автор усіх часів. За кількістю перевидань її книжки поступаються лише Біблії та творам Шекспіра.
Чалий кінь
Авторка А. Крісті
Мова українська
Сторінок 288
Формат 125x170 мм
Переклад Є. О. Канчура
Рік видання 2020
Вага: 0,220 кг
Документи колекції Олександра Лазаревського (“Архів ранньомодерної Української держави”, том 1)
890 грн.
В першому томі археографічного проекту “Архів ранньомодерної Української держави” вміщено документи з колекції історика Олександра Лазаревського, які зберігаються в Інституті Рукопису НБУ ім. Вернадського. Документи являють собою збірку з судових справ, що розглядались в 1734-1767 роках в Генеральному військовому суді та Генеральній військовій канцелярії Гетьманщини. Основне місце дії в них — Прилуцький, Переяславський та Ніжинський полки, але, в тому чи іншому вигляді, географія охоплює майже всю Гетьманщину.
Остання любов Асури Махараджа. Роман /Любко Дереш/ (Видання 2015 року)
1250 грн.
Книга сучасного українського письменника Любка Дереша - це алегорична історія про демона, який вирішив покинути розкіш ніжних світів заради любові до сліпої дівчини з України, що мешкає в Нью-Йорку. Тут розгортаються напружене протистояння напівбогів і демонів та цікаві демонстрації на Уолл-Стріт, виразно відтворені харизматичні проповідники і смачні історії з пекельних планет. «Це історія про пошук основ, про милосердя і початок. Книга для тих, хто хоче вірити» (Любко Дереш)
Назва: Остання любов Асури Махараджа
Автор: Дереш Любко
Рік і місце видання:2015, Київ
Мова: українська
Сторінок: 221
довжина 20,5
ширина 13
товщина 1,5
Вага: 0,250 кг
Пригоди Олівера Твіста / Чарльз Дікенс / (Видання 2023 року)
450 грн.
Зворушлива історія про долю маленького сироти у вікторіанській Англії, що стала класикою світової літератури.
"Пригоди Олівера Твіста" - один із найвідоміших романів Чарльза Дікенса, який через історію маленького хлопчика-сироти розкриває соціальні проблеми Англії XIX ст. Автор майстерно змальовує контрасти вікторіанського Лондона: від похмурих робітних домів та злодійських кубел до розкішних особняків заможних громадян. Роман поєднує гостру соціальну критику з елементами детективного сюжету, а глибокий психологізм - з типовою для Дікенса мелодраматичністю. Незважаючи на похмурі картини життя лондонських нетрів, твір пронизаний вірою в перемогу добра та справедливості. Особливістю цього видання є нові ілюстрації, які допомагають читачеві краще уявити атмосферу вікторіанської епохи.
Дівчина, яка мовчить /Тесс Ґеррітсен/ The Silent Girl
420 грн.
Помста, страшніша за древнє прокляття
Детектив Джейн Ріццолі менш за все вірила в те, що колись розслідуватиме витівки… потойбічних сил? Утім саме таке пояснення вона отримує, коли прибуває на місце злочину в бостонський Чайна-таун. Привид-убивця, що відрубує жінкам руки та перерізає горлянки, залишаючи поряд із жертвою жмутик чужого волосся. Джейн переконана: містикою тут і не пахне. Хтось цілком живий та реальний розпочав криваву різанину в місті. Розслідування виводить детективів на подію майже двадцятирічної давності: масове вбивство у китайському кварталі Бостона. Хтось вирішив повторити криваву історію з минулого? Чи завершити те, що почав колись?
Інші книги серії:
- «Хірург»
- «Асистент»
- «Грішна»
- «Двійник»
- «Смертниці»
- «Клуб «Мефісто»
- «Хранителі смерті»
- «Убивчий холод»
- «Дівчина, яка мовчить»
- «Останній, хто помре»
- «Померти знову»
Дівчина, яка мовчить
Автор Т. Ґеррітсен
Мова українська
Сторінок 384
Формат 135х205 мм
Серія Ріццолі та Айлз
Рік видання 2022
Вага: 0,340 кг
Війна з саламандрами/Карел Чапек/(Видання 1978 року)
1000 грн.
До збірки чеського фантаста Карела Чапека увійшли сатиричний роман "Війна з саламандрами", п`єса "Мати", оповідання "В замку", "Ворожка", "Експеримент професора Роусса", "Кара Прометеєві" та інші.
Переклад з чеської лауреата премії ім. М. Рильського, Юрія Лісняка, ілюстрації Володимира Василенка.
Дане видання може бути цікаве збирачам серії "Вершини світового письменства" (випуск 28).
Дванадцята ніч, або Що собі хочете / Вільям Шекспір / (Видання 2022 року)
150 грн.
Комедія Шекспіра про любовні пригоди, переплутані особистості та святкові веселощі у переказі для юних читачів.
Ця відома п'єса Вільяма Шекспіра, адаптована Василем Горбатюком, розповідає веселу історію, що розгортається під час різдвяних святкувань. У творі переплітаються теми кохання, дружби та шляхетності, а комічні непорозуміння та переплутані особистості створюють захопливий сюжет, який завершується щасливою розв'язкою. Переказ зберігає дух оригінального твору, роблячи його доступним для молодшої аудиторії.
Земля фіордів. Із варягів у греки. Кн. 1 /Симона Вілар/
600 грн.
Вікінги шанують Веґарда з Горобинового фіорду, очільника багатьох вдалих походів, за непогамовну жагу до життя, сміливість і відвагу, готовність ділити всі труднощі та знегоди з товаришами. Його прозвали Два Сонечка: усмішка чоловіка світліша за ясний день, а мечі в обох руках у битві немов перетворюються на два блискучі сонця. Проте удача, яка супроводжує Веґарда в торгівлі і боях, зрадила йому в особистому житті: він звабив дружину берсерка Г’ятлі Акули, а тоді під час сутички вбив і його самого. Тепер Двом Сонечкам і його рідним загрожує помста.
Назва товару Земля фіордів. Із варягів у греки. Кн. 1
Авторка Вілар С.
Сторінок 416
Формат 135х205 мм
Рік видання 2023
Вага: 0,360 кг
Ревізії Полтавського полку 1723 та 1726 років
Джерела з історії Полтавського полку, том 3
Компути та ревізії Полтавського полку
Ревізії Полтавського полку 1723 та 1726 років
упорядник В.О. Мокляк
Публікація унікальних архівних переписів Полтавського козацького полку за 1720-і роки.
Перший перепис 1723-го року присвячений козакам та їх обліку, в зв'язку з Перською війною 1722-23 років. Також в книзі міститься окрема відомість від 1734-го року про нововписаних 1723-го року козаків та про їх службу за цей (1723-34 рр.) період.
Другий перепис 1726 ширше охоплює стани, окрім козаків в ньому є й міщани та посполиті селяни. Завдяки поглибленій структурі, можна дізнатись про склад цехів містечок Полтавщини, інформацію про наявність шинків тощо.
Для істориків, краєзнавців, дослідників родоводу.
Книга має іменний та географічний покажчики.
Книги схожого змісту:
1. Присяга Лубенського полку 1718 року
2. Присяга Гадяцького полку 1718 року (Друге видання)
3. Відомості полку Полтавського 1734-го року
4. Генеральне слідство про маєтності Полтавського полку 1729-1730 (Документи 18 століття, книга 2007 року)
5. Компут Полтавського полку 1721 року
6. Місто Полтава в Румянцевському описі 1765-1769 рр. (упорядник Ю. Волошин)
7. Полтавська міська книга, 1668-1740 рр. (Документи 18 століття, книга 2015 року)
8. Ревізія Полтавського полку 1733 року
9. Реєстри Полтавського полку 1654 року
10. Компути Полтавського полку 1649 та 1718 років
ІСТОРІЯ, МОВА, ГЕОГРАФІЯ: топоніми середньовічного Поділля. Віталій Михайловський
900 грн.
ІСТОРІЯ, МОВА, ГЕОГРАФІЯ: топоніми середньовічного Поділля
автор: Віталій Михайловський
Кількість сторінок: 412
Ця книжка розповідає про Поділля, регіон на території України, що виник у другій половині XIV ст. на розлогій території від Теребовлі на заході й до Черкас на сході.
Основою цього дослідження став «Словник топонімів історичного Поділля в пізньому середньовіччі», у якому зібрано інформацію про всі топоніми, пов’язані з цим регіоном, його утворенням, головними містами із замками та сформованими довкола них повітами.
Подібні книги:
1. Документи Брацлавського воєводства 1607-1648 років. З архіву Пісочинських (архівні документи)
2. Трикутник Правобережжя: царат, шляхта і народ. 1793–1914 рр. (Даніель Бовуа)
3. Документи Брацлавського воєводства 1566 – 1606 років (Наукове видання 2008 року)
4. Вінницьке намісництво (деканат) Русько-Католицької Церкви у XVIII ст.: дослідження, публікація актів візитацій. (Зінченко А. Л., Петренко О. С.)
5. РУСЬКА (ВОЛИНСЬКА) МЕТРИКА. КНИГА ЗА 1569-1572, 1574 РОКИ. Упорядники Кулаковський П. М., Святець Ю. А.