Новини
Сумний кипарис /Агата Крісті/
350 грн.
Елінор та Родді планували весілля. Вони були сповнені надій на щасливе подружнє життя. До того ж Елінор була єдиною спадкоємицею багатої тітки Лорі, яка тяжко хворіла. Та все перекреслив лист від аноніма, що підписався "Доброзичливцем". Він натякнув Елінор, що тітчина вихованка Мері Джеррард може зазіхнути на спадок. За кілька днів тітку Лорі знаходять мертвою. А незабаром смерть наздоганяє і молоду Мері. Докази вказують на єдину спадкоємницю, що залишилася живою, - Елінор. Ба більше - дівчина раптом сама зізнається у злочині. Але легендарний детектив Еркюль Пуаро підозрює, що все не так очевидно. Він уже знає: до цієї химерної історії причетний ще дехто…
Сумний кипарис
Авторка А. Крісті
Мова українська
Сторінок 304
Формат 125x170 мм
Переклад А. В. Нікіфорова-Вакалюк
Рік видання 2023
Вага: 0,240 кг
Пісня вічних дощів / Е. Дж. Меллов / (Видання 2024 року)
750 грн.
Перший фентезійний роман трилогії про магічне Королівство Злодіїв та небезпечну місію юної чарівниці.
Роман розгортається у фентезійному світі Аадилору, де існує таємниче Королівство Злодіїв під владою могутнього короля та трьох чарівниць Мусаї. Головна героїня - наймолодша з Мусаї Ларкира Басет, чий спів має смертоносну силу. Вона отримує завдання зупинити герцога Лакланського, який викрадає магію королівства. Під час своєї місії дівчина зближується зі спадкоємцем Лаклану Дарієм Мекенною, що має власні плани щодо порятунку краю від тиранії герцога.
Вінницький ґродський суд. Поточна актова книга за 1769 – 1770 роки. Подокументний опис / Укладач Петренко О.С./
Оцінено в 5.00 з 5
КНИГА ВИЙШЛА
Інша книга серії:
Вінницький ґродський суд. Поточна актова книга за 1768 рік. Подокументний опис
В книзі публікуються подокументні описи поточної актової книги Вінницького ґродського суду за 1769-70 рр. Містить інформацію про Коліївщину, соціально-економічну та політичну історію Правобережної України і зокрема Брацлавського воєводства, яке займало територію сучасних Вінницької та, частково, Черкаської, Кіровоградської, Одеської, Миколаївської областей України.
Вінницький ґродський суд (він же ґродський суд Брацлавського воєводства) утворено 1566 р. Початково він був кримінальним судом, якому підлягали справи про злочини шляхти і селян, а також ті, в яких вони фігурували з представниками інших станів. В 18 столітті ґродський суд фактично виконував функції як кримінального, так і цивільного суду. Окрім цього до актових книг ґродського суду вписувались декрети, ухвали і рішення підкоморського суду (який не вів окремих актових книг).
Значна частина документів книги стосується подій Коліївщини. Серед них маніфести власників, державців, уповноважених єврейських кагалів міст та містечок Брацлава, Прилуки, Вінниці і Колюмнова, Красного, Гайсина, Стрижавки і Вороновиці, Стрижавки, Липівця, Лисянки і Чигирина, Немирова, Жорнища, Янова, Тиврова, Погребища, Босівки, Спичинців, Межиріччя, які подають окремі оповіді про події під час селянсько-гайдамацького повстання, розповідають про вторгнення на південь Брацлавщини татарського війська тощо.
Документи книги містять інформацію про перебування російських військ на землях Брацлавського воєводства, які вторглися сюди для боротьби з військом конфедератів і для придушення Коліївщини. Йдеться про велику кількість гарнізонів і окремих підрозділів.
Є в книзі згадки і про вторгнення у південну частину Брацлавщини, зокрема на Побережжя, татарського війська у зв’язку з нападами гайдамаків на турецьку територію, забирання людей у ясир, розграбування
майна і худоби, спалення поселень.
Назва: «Вінницький ґродський суд. Поточна актова книга за 1769 – 1770 роки. Подокументний опис»
Серія: Архівний ключ
Упорядник: Петренко О.С
Рік: 2024
Видавництво: РВВ (м. Запоріжжя)
Сторінок: 572 з ілюстраціями
Обкладинка: тверда
Розмір: 175×245 мм
Вага: 900 г
ISBN: 978-617-8174-00-2
Капітула Дюни /Френк Герберт/ Chapterhouse: Dune
686 грн.
Орден Всечесних Матрон одну за одною нищить планети та трощить долі їхніх мешканців. Матрони мають кількісну перевагу та привезену з Розсіяння нездоланну зброю. Землі Старої Імперії поруйновані. Недосяжною для ненависті Матрон лишається тільки Капітула — головна планета Бене Ґессерит, ордену, що хоробро протистоїть Всечесним. Але так не триватиме вічно. Капітулу можуть захопити та знищити. Орден Бене Ґессерит має встигнути перетворити свою планету на нову Дюну. А для цього їм знадобиться сила їхнього ворога. Принаймні однієї з них…
Список книг серії Хроніки Дюни:
- Дюна
- Месія Дюни
- Діти Дюни
- Бог-Імператор Дюни
- Єретики Дюни
- Капітула Дюни
Про автора:
Френк Герберт — американський письменник-фантаст, найбільше відомий як творець «Дюни» та її продовжень. Хоча Герберт став відомим як автор наукової фантастики, він також був журналістом, фотографом, новелістом, книжковим рецензентом, екологічним консультантом та лектором. Дві екранізації роману «Дюна» вийшли у 1984 та 2000 роках. Готується новий фільм, режисером якого став Дені Вільньов.
Капітула Дюни
Автор: Френк Герберт
Сторінок: 576
Розміри,см.:
Вага: 0,560 кг
02. Присяга Охотницьких полків Гетьманщини 1718 року
Оцінено в 5.00 з 5
Присяга Охотницьких полків Гетьманщини 1718 року
У книзі здійснено публікацію документів, які стосуються приведення до присяги Охотницьких (найманих) полків Гетьманщини у 1718 році.
В військовій системі Гетьманщини наймані полки становили регулярне військо, яке підпорядковувалось безпосередньо Гетьману і були його особистою гвардією.
Публікуються реєстри (списки особового складу) трьох Компанійських полків: Карпа Часника, Василя Чуги, Андрія Ковбаси, Сердюцького полку Гаврила Бурляя, а також сотні Василя Родіоновича, яка на той час була виділена в окремий Компанійський полк, та їхніх підрозділів (Василя Йосифовича, Федора Нестеренка, Павла Неверовського), які квартирувалися окремішньо від своїх полків. У додатках вміщені відомості про службу компанійців полку Василя Чуги від 25 січня та 22 березня 1725 року.
Назва: «Присяга Охотницьких полків 1718 року»
Серія: «Джерела до вивчення козацтва»
Упорядник: Синяк І.Л.
Рік: 2022
Видавництво: РВВ (м. Запоріжжя)
Сторінок: 320 з ілюстраціями
Обкладинка: тверда
Розмір: 175×245 мм
Вага: 600 г
ISBN: 978-617-8221-03-4
Українська ідентичність, писана світлом. Полтавщина другої половини XIX – початку XX ст. (фотоальбом)
3000 грн.
Українська ідентичність, писана світлом.
Полтавщина другої половини XIX – початку XX ст. (фотоальбом)
упорядник Євген Аничин
Унікальне зібрання — комплект альбомів з 500 світлин від кінця 1850-х років до 1917-го року за авторством найкращих фотографів Полтавщини тих часів. Справжній фотозріз епохи, що минула.
Фото відзначаються високою майстерністю, достовірністю і, водночас, художньою передачею місцевості, зовнішності та характеру зображених людей.
Книги схожої тематики:
1. Достопримечательности Полтавы. Павел Бодянский (репринт)
2. Краткий биографический словарь ученых и писателей Полтавской губернии с половины XVIII века (репринт)
3. К истории Полтавской епархии. Исторические и бытовые очерки, заметки и переписка. По архивным данным. Павловский И.Ф. (репринт)
4. К истории полтавского дворянства. Павловский И.Ф. (репринт)
5. Исторический очерк Петровского Полтавского кадетского корпуса (1840-1890). Павловский И.Ф. (репринт)
6. Павловский Битва под Полтавой
7. Полтава. Исторический очерк ее, как губернского города в эпоху управления генерал-губернаторами (1802-1856). Павловский И.Ф. (репринт)
8. Полтавцы: Иерархи, государственные и общественные деятели и благотворители. Опыт краткого биографического словаря Полтавской губернии с половины XVIII в. . Павловский И.Ф. (репринт)
9. Записки о Полтаве. В. Є. Бучневич (репринт)
Оди. Еподи. Сатири. Послання / Квінт Горацій Флакк / (Видання 2021 року)
350 грн.
Перше повне українське видання творів видатного римського поета.
Книга представляє всю поетичну спадщину Горація - від ліричних од до філософських послань. Поет, що жив у I столітті до н.е., створив унікальну поетичну мозаїку, яка поєднує витончену лірику, гостру сатиру та глибокі філософські роздуми. У майстерному перекладі Андрія Содомори, доповненому розлогими коментарями, твори Горація розкривають свою актуальність для сучасного читача, демонструючи вічні теми людського буття через призму античної мудрості.
07. Присяга Гадяцького полку 1718 року (Друге видання)
Оцінено в 5.00 з 5
КНИГА ВИЙШЛА
Публікація писемної пам'ятки першої чверті 18-го століття — присяжних списків Гадяцького полка, створених в 1718-му році. Оригінал документа знаходиться в Російському державному архіві давніх актів (м. Москва). Текст складається з поіменних списків населення (козаки, старшина, духовенство, міщани, посполиті селяни) однієї з військово-адміністративних одиниць Гетьманщини — Гадяцького полка, який, на той час, охоплював територію частин сучасної Полтавської та Сумської областей. Книга містить картосхему Гадяцького полку та оригінальні ілюстрації, іменний та географічний покажчики. Для істориків, краєзнавців, дослідників родоводу.
Назва: «Присяга Гадяцького полку 1718 року» Серія: Джерела до вивчення козацтва Упорядник: Синяк І.Л. Рік: 2023 Видавництво: РВВ (м. Запоріжжя) Сторінок: 568 з ілюстраціями Обкладинка: тверда Розмір: 175×245 мм Вага: 700 г ISBN: 978-617-95356-6-6Цивільний в Берліні / Антоній Собанський / (Видання 2024 року)
300 грн.
Унікальні репортажі польського журналіста з нацистської Німеччини 1930-х рр., що вражають своєю актуальністю для розуміння природи сучасних диктатур.
Книга є збіркою журналістських репортажів очевидця становлення нацистського режиму в Німеччині. Автор, представник польської аристократії Антоній Собанський, здійснив кілька подорожей до Третього Рейху, де став свідком ключових подій: від горезвісного спалення книг до з'їзду нацистської партії у Нюрнберзі. З проникливістю досвідченого спостерігача він описує трансформацію німецького суспільства під впливом тоталітарної ідеології. Особливу цінність цим історичним свідченням надає їхня актуальність для розуміння механізмів формування сучасних авторитарних режимів та небезпеки політики умиротворення диктаторів.
Твори. Том 3. Книга 1 /Д. І. Яворницький/ (Наукове видання 2008 року)
900 грн.
Класичне наукове видання з історії українського козацтва. У першій книзі третього тому, який вийшов у серії “Історія, краєзнавство, археологія”, міститься археографічна публікація Дмитра Яворницького “Джерела до історії запорозьких козаків”.
Зміст
- Від редакційної колегії - с. 7
- Джерела до історії запорозьких козаків - с. 15
- Коментарі - с. 372
- Покажчик легенд документів - с. 439
- Іменний покажчик - с. 447
- Географічний покажчик - с. 467
Книга підійде для науковців, краєзнавців і всіх, хто цікавиться історичним минулим України, зокрема запорізького краю.
На палітурці є золоте тиснення Печатки Славного Війська Запорозького Низового.
Назва: Твори. Том 3. Книга 1
Автор: Дмитро Іванович Яворницький (1855 — 1940) — український історик, археолог, етнограф, фольклорист, лексикограф, письменник, дослідник історії українського козацтва, музеєзнавець, дійсний член НТШ і ВУАН. Автор понад 1500 наукових праць. Один із перших, хто детально вивчив всю історію запорозького козацтва та історію дніпровських порогів.
Рік: 2008
Сторінок: 491
Розміри,см.:
довжина 25
ширина 17,5
товщина 3
Вага: 0,910 кг
Книги схожої тематики:
1. Мазепина книга, перепис маєтностей ясновельможного пана гетьмана 1726 року. (упорядник І.М. Ситий)
2. РУСЬКА (ВОЛИНСЬКА) МЕТРИКА. КНИГА ЗА 1569-1572, 1574 РОКИ. Упорядники Кулаковський П. М., Святець Ю. А.
3. Присяга Лубенського полку 1718 року
4. Архів Коша Нової Запорозької Січі, том 9
5. Артилерія XIV–XVIII століть з фондів Львівського історичного музею. Мар’яна Верхотурова
6. Вінницьке намісництво (деканат) Русько-Католицької Церкви у XVIII ст.: дослідження, публікація актів візитацій. (Зінченко А. Л., Петренко О. С.)
7. Кульгавець. Історичний роман з 11 століття (Марія Букрій)
8. Слов’янська міфологія (оновлене видання) /Александр Гейштор/
9. Френсіс Дрейк. Життя та неймовірні пригоди королівського корсара. (Віктор Губарев)
10. Чорний лебідь /Рафаель Сабатіні/
Чорні морелі / Олег Рибчинський / (Видання 2024 року)
460 грн.
Зворушлива історія кохання на тлі міжвоєнного Львова та долі Української греко-католицької церкви.
Роман "Чорні морелі" розповідає історію чистого та глибокого почуття між семінаристом Йосифом Кладочним, якого опікує сам митрополит Андрей Шептицький, та Аделею Ліщинською, племінницею ректора духовної семінарії. Їхнє кохання, що розгортається в стінах львівської духовної семінарії Святого Духа, проходить через складні випробування, але залишається непорочним і вічним. Друге, перероблене видання роману, що здобув популярність серед читачів, глибоко занурює в атмосферу довоєнного Львова та життя греко-католицького духовенства.
Крила України: військово-повітряні сили України (1917–1920 рр.) Андрій Харук.
600 грн.
Книга присвячена одній з малодосліджених сторінок історії Перших визвольних змагань 1917–1920 рр. — зародженню та розвитку української військової авіації. На підґрунті архівних джерел автор ретельно дослідив стан національних військово-повітряних сил за часів Центральної Ради, Української Держави гетьмана П. Скоропадського, Армій УНР та УГА.
Видання супроводжують численні кольорові реконструкції українських вояків та літаків.
Розраховане на всіх, хто цікавиться історією України ХХ ст.
Крила України: військово-повітряні сили України (1917–1920 рр.)
Автор: Андрій Харук
Ілюстратор: Вадим Заяць, Тарас Штик
Рік: 2008
Кількість сторінок: 98