Новини
Час жити і час помирати /Еріх Марія Ремарк/
462 грн.
1944-й. Війна добігає кінця. Рядовий Ернст Гребер повертається зі Східного фронту додому у відпустку. Але рідне місто зруйноване бомбардуванням. Розшукуючи батьків, Ернст зустрічає Елізабет... У них обмаль часу. Але ці кілька днів, що вони провели разом, здатні вмістити в себе все життя. Все їхнє коротке життя і велике кохання, у якого немає майбутнього... Коли весь світ руйнується, коли хтось за тебе вирішує, що тепер — час помирати, так хочеться жити...
Час жити і час помирати
Сторінок: 400
Про автора: Еріх Марія Ремарк - один з найвідоміших письменників ХХ століття. Його антивоєнні романи "На Західному фронті без змін", "Три товариші", "Тріумфальна арка" є справжніми світовими сенсаціями, що не втрачають актуальності й донині. Поруч із Гемінґвеєм та Олдінґтоном Ремарк - одна з культових постатей літературної течії "втраченого покоління".
Мистецтво жити / Андре Моруа / (Видання 2023 року)
250 грн.
Глибокий філософський погляд на мистецтво життя від визначного французького письменника і мислителя XX ст.
У своєму есе Андре Моруа, член Французької академії, розкриває п'ять ключових аспектів людського життя: мистецтво думати, кохати, працювати, керувати та старіти. Автор, спираючись на багатий життєвий досвід та глибокі знання людської природи, пропонує читачеві мудрі роздуми про те, як досягти гармонії в різних сферах життя. Особлива цінність цього видання полягає в тому, що воно доповнене добіркою афоризмів та цитат Моруа, які допомагають краще зрозуміти його філософію життя. Книга залишається актуальною для сучасного читача, пропонуючи практичну мудрість для повсякденного життя.
Студії з української етнографії та антропології : нова редакція (Федір Вовк)
930 грн.
Студії з української етнографії та антропології : нова редакція
автор Федір Вовк
Класичні праці відомого українського етнографа та антрополога Федора Кіндратовича Вовка (1847–1918).
Праці науковця супроводжені примітками сучасних фахівців. Оригінальні ілюстрації збережено, бібліографію вивірено та уточнено. Для зручності користування книгою укладено іменний та предметний покажчики.
Основні розділи
- Антропологічні особливості українського народу;
- Етнографічні особливості українського народу;
- Шлюбний ритуал та обряди в Україні;
- Сани в похоронному ритуалі в Україні;
Казки Чарівного лісу / Валько / (Видання 2024 року)
400 грн.
Добра казкова книжка з чарівними пригодами Маленького Зайчика та Бузинового Ведмедя.
У цій збірці казкових повістей читачі познайомляться з двома незвичайними друзями - Маленьким Зайчиком та Бузиновим Ведмедем, які живуть у Чарівному лісі. Герої книги - сміливі та чуйні тварини, котрі завжди готові прийти на допомогу своїм друзям. На кожній сторінці на маленьких читачів чекають захопливі пригоди, які навчають дружби, взаємодопомоги та доброти. Книга чудово проілюстрована самим автором.
Ревізія Полтавського полку 1732 року /упорядник Мокляк В.О./ (2025)
ПОПЕРЕДНІЙ ПРОДАЖ
Довгоочікуваний четвертий том серії "Джерела з історії Полтавського полку" від найкращого дослідника Полтавщини Козацької доби - Володимира Мокляка.
Книга містить один з найповніших переписів Полтавського полку за 1732 рік, що включає списки імен-прізвищ козаків, старшини, міщан, посполитих селян та ін. станів тогочасної Гетьманщини.
На той час Полтавський полк займав територію сходу сучасної Полтавської області та окремі прилеглі території Дніпропетровської (м. Царичанка, м. Китайгород тощо) областей.
Матеріал книги - цінне джерело для дослідників родоводу, краєзнавців та загалом істориків Козаччини.
Книга містить в якості додатку графічні реконструкції вигляду жителів Полтавщини першої половини XVIII ст.
Оди. Еподи. Сатири. Послання / Квінт Горацій Флакк / (Видання 2021 року)
350 грн.
Перше повне українське видання творів видатного римського поета.
Книга представляє всю поетичну спадщину Горація - від ліричних од до філософських послань. Поет, що жив у I столітті до н.е., створив унікальну поетичну мозаїку, яка поєднує витончену лірику, гостру сатиру та глибокі філософські роздуми. У майстерному перекладі Андрія Содомори, доповненому розлогими коментарями, твори Горація розкривають свою актуальність для сучасного читача, демонструючи вічні теми людського буття через призму античної мудрості.
Усна історія степової України. Том 8 (Наукове видання 2010 року)
900 грн.
Колекційне історичне видання. Восьмий том "Усної історії степової України" репрезентує матеріали експедиції до села Сурсько-Михайлівка Дніпропетровської області здійснену Запорізьким науковим товариством ім.Я.Новицького, Міжнародною громадською організацією "Інститут україніки", Інститутом української археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського НАН України та Інститутом усної історії Запорізького національного університету в червні 2009 року. Важливість і унікальність видання полягає в тому, що, по-перше, старовинне козацьке село було засновано легендарним запорожцем М.Коржем, а по-друге, усна історія є вагомим чинником історичного буття, значущим елементом відносин – побутових, економічних, суспільних і, що головне, – визначальним механізмом передачі історичної пам’яті і, як наслідок, – елементом ідентичності тієї чи іншої суспільної, соціальної, етнічної групи.
Видання розраховане на істориків, філологів, фольклористів, краєзнавців, усіх, хто цікавиться історичною традицією, віруваннями, уявленнями
Назва: Усна історія степової України. Том 8.
Автор: Павло Степанович Сохань (1926–2013) - український історик-славіст, джерелознавець, археограф.
Анатолій Васильович Бойко (1960–2010) - український історик, дослідник історичних джерел.
Валерій Кирилович Козирєв (нар. 1952) - український історик, краєзнавець.
Валерій Андрійович Смолій (нар. 1950) – український громадський та політичний діяч, історик, директор Інституту історії України НАН України, доктор історичних наук, академік НАН України, заслужений діяч науки і техніки України.
Віктор Анатолійович Брехуненко (нар. 1965) - український історик, джерелознавець.
Олександр Олександрович Маврін (нар. 1963) — український історик, джерелознавець, археограф, доктор історичних наук.
Юрій Андрійович Мицик (нар. 1949) — український історик, джерелознавець, археограф, дослідник історії України козацької доби, церковної історії, збирач усних свідчень про Голодомор в Україні 1932—1933 років, публіцист, україніст, священник, доктор історичних наук, професор.
Володимир Іванович Мільчев (нар. 1972) - український історик.
Віктор Григорович Ткаченко (1954–2014) - український історик.
Надія Анатоліївна Бєлік (нар. 1961) - український історик.
Надія Іванівна Швайба (нар. 1980) - український історик.
Рік: 2010
Сторінок: 360
довжина 24,5
ширина 17,5
товщина 2,2
Вага: 0,700 кг
Літописні міста Південної Сіверщини. (Осадчий Є. М.)
900 грн.
Автор: Осадчий Євген Миколайович
Рік: 2023
Кількість сторінок: 260
Обкладинка тверда
Ґрунтовна робота з історії міських поселень середньовічної Сумщини.
Книга присвячена локалізації літописних міст Південної Сіверщини (переважно, сучасна Сумська область України) . Переважна більшість з них відомі за документами литовського походження, складених в ті часи, коли поселення вже припинили своє існування. Довгий час вони вважались втраченими через брак інформації щодо їх розташування.
Завдяки порівняльному аналізу даних археології, писемних джерел та методів реконструкції волостей Путивльського повіту 16 — 17 століть є можливість запропонувати варіант розташування тринадцяти поселень давньоруського часу — невеликих літописних міст.
В книзі також вміщено топографічні плани городищ, карти з межами волостей та археологічними артефактами давньоруського та золотоординського часу.
Звід пам’яток історії та культури України: Полтавська область. Котелевський район.
960 грн.
Звід пам'яток історії та культури України: Полтавська область. Котелевський район.
Випуск присвячений пам'яткам природи, археології, історії, архітектури та техніки, що розташовані на території Котелевського району Полтавської області.
Містить короткий екскурс в історію Котелевського району.
Для краєзнавців, істориків, туристів та всіх, хто хоче більше дізнатись про рідну Полтавщину.
Кількість сторінок: 984
Клуб «Мефісто» /Тесс Ґеррітсен/ The Mephisto club
420 грн.
Від авторки «Хірурга» та «Смертниці»
Ріццолі та Айлс знову у вирі моторошних подій
Це Різдво мало стати дивом. А перетворилося на кошмар. На очах Джейн Ріццолі руйнується багаторічний шлюб її батьків, а подруга Мора зізнається у гріховних стосунках зі священником. Одне за одним відбуваються моторошні вбивства, схожі на ритуальні жертвоприношення. Шокована детектив Ріццолі починає свою звичну роботу: пошук убивці. Розслідування виводить Джейн на таємничий фонд «Мефісто», члени якого переконані: ці вбивства — справа рук демона, що ходить поміж людей. Що в їхніх словах правда, а що — вигадка? Що приховує директор фонду, Ентоні Сансоне? І чи справді його організація прагне допомогти, чи лишень зводить поліцію на манівці? Запитань так багато. А тим часом убивця вже готовий завдати нового удару...
Інші книги серії:
- «Хірург»
- «Асистент»
- «Грішна»
- «Двійник»
- «Смертниці»
- «Клуб «Мефісто»
- «Хранителі смерті»
- «Убивчий холод»
- «Дівчина, яка мовчить»
- «Останній, хто помре»
- «Померти знову»
Клуб «Мефісто»
Авторка Т. Ґеррітсен
Мова українська
Сторінок 384
Формат 135х205 мм
Переклад О. В. Оксенич
Серія Ріццолі та Айлз
Рік видання2021
Вага: 0,340 кг
Книги про загадковий і незнаний Всесвіт
2150 грн.
Комплект науково-популярних видань відомих любителів космосу та науки Макса Кідрука, Джона Вілліса та Майка Маллейна. Автори книг майстерно поєднали наукову інформацію з захоплюючими наративами. Усі, хто цікавиться загадковими глибинами Всесвіту, технічними аспектами космічних місій, а також цікавинками із життя на Землі, цей комплект книг - для вас.
- Теорія неймовірності /Макс Кідрук/
Чому люди старіють? Чи правда, що більшість бактерій не є шкідливими? Яка користь із мертвого восьминога у нічному клубі? Макс Кідрук відповідає на ці та інші питання у своїй книзі "Теорія неймовірності".
"Теорія неймовірності" створена на основі сценаріїв однойменного науково-популярного радіоблогу, випуски якого виходили в ефірі «Українського Радіо» у другій половині 2021-го. У книзі є сімдесят історій, які розвінчують розповсюджені міфи, а також пояснюють різні технології, події та явища з погляду науки. Якими насправді були тиранозаври, чому не доцільно будувати сонячні електростанції в Сахарі, чи існують додаткові просторові виміри тощо. Усі ці історії прості та лаконічні, й водночас — вони вражають. Кожна відкриває щось нове — дивовижне та захопливе. Щось таке, чим можна похизуватися на побаченні або ж обговорити з друзями.
- Усі ці світи ваші. Наукові пошуки позаземного життя /Джон Вілліс/
Чи існують іншопланетяни? Майже напевно, так. Більше того — населених світів цілком може бути багато, адже Всесвіт безкінечний, а в безкінечному Всесвіті абсолютно все, зокрема й життя, не лише можливе, але й неминуче. Джон Вілліс розмірковує про те, де може ховатися позаземне життя і як його шукати. Спираючись на класичні роботи з астробіології, аналізуючи новітні відкриття, зроблені телескопом «Кеплер», марсоходом «К’юріосіті» та зондом «Нові горизонти», Вілліс досліджує перспективи виявлення життя у нашій галактиці.
- Верхи на шатлі. Обурливі історії астронавта космічного човника /Майк Маллейн/
У 1978 році першу групу астронавтів космічного шатла — двадцять дев’ять чоловіків і шість жінок, які проведуть в НАСА найбурхливіші роки програми космічних шатлів — представили публіці. Серед них був полковник ВПС США Майк Маллейн, який у своїх мемуарах «Верхи на шатлі» розвіює героїчний ореол навколо корпусу астронавтів і зображує їх такими, якими вони є — звичайними людьми.
Вага: 1,300 кг
Леся Українка – дітям / (Видання 2016 року)
200 грн.
Поетичний світ Лесі Українки у творах, адаптованих для дитячого читання.
Збірка представляє найкращі дитячі твори видатної української поетеси - вірші, казки та вибрані уривки з поем і драматичних творів. Усі тексти підібрані з урахуванням особливостей сприйняття дітей молодшого та середнього шкільного віку. Книга допоможе юним читачам відкрити для себе багатий творчий спадок Лесі Українки та познайомитися з її неповторним поетичним світом.