Новини
Куджо /Стівен Кінг/ Cujo
420 грн.
Маленька безвідповідальність жінки, що необачно обрала коханця... Маленька безвідповідальність чоловіка, що вчасно не відремонтував авто... Маленька безвідповідальність господарів, що не зробили щеплення псу... А Куджо, добрий велетень-сенбернар, лише, граючись, погнався за летючою мишею. Мікроскопічний вірус сказу перетворив гіганта на страшного монстра, що в нестямі буде вбивати всіх, хто опиниться на його шляху. Капканом під палючим сонцем стане поламана машина для Донни Трентон і її маленького сина. Хто переможе у двобої скаженої люті тварини і матері, що рятуватиме від смерті своє дитя?
Про автора:
Стівен Кінг — шалено популярний американський письменник, який може похизуватися тим, що майже кожен його твір стає літературною сенсацією та стовідсотковим бестселером. За понад 40 років творчої діяльності Кінга світ побачило безліч романів, наклади яких давно перетнули межу в третину мільярда примірників. Він володар численних престижних літературних нагород і має чималу армію шанувальників, яка незмінно поповнюється.
Куджо
Автор: Стівен Кінг
Переклад: Софія Берлінець
сторінок: 352
вага 0,330 кг
Відомість про залінійні поселення Полтавського полку 1762 року: збірник документів /Сухомлин О. Д./ (Дніпропетровська обл. часів Гетьманщини)
Оцінено в 5.00 з 5
КНИГА ВИЙШЛА
Унікальний перепис Козацької Доби.
Історія заселення території м. Дніпро та прилеглих до нього лівобережних земель.
У збірнику здійснено археографічну публікацію обліково-статистичних джерел до історії Гетьманщини та Війська Запорозького Низового – відомостей про залінійні поселення, - мережу населених пунктів межиріччя Орілі й Самари та персональний склад їх населення станом на 1761 р. (Старосамарська сотня – 1756 р.).
Документи, що стали об’єктом публікації, детально фіксують розташування і розміри населених пунктів, час оселення у межиріччі Орілі й Самари і походження вихідців з Гетьманщини, Слобожанщини, Правобережної України, Запорожжя та інших регіонів. Описані поселення у 1750-х – 1760-х рр. були переведені під владу Запорозької Січі і в подальшому склали основу Протовчанської, Орільської та Личківської паланок Війська Запорозького Низового (північні райони лівобережної частини сучасної Дніпропетровської області).
Чудовий подарунок для всіх, хто цікавиться історією України Доби Козаччини та дослідженням родоводу.
Книгу супроводжує додаток з художньо-історичними реконструкціями вигляду жителів залінійних поселень Полтавського полку від Сергія Шаменкова.
Назва: «Відомість про залінійні поселення Полтавського полку 1762 року: збірник документів»
Серія: Джерела до вивчення козацтва
Упорядник: Сухомлин О. Д.
Рік: 2023
Видавництво: РВВ (м. Запоріжжя)
Сторінок: 292 з ілюстраціями
Обкладинка: тверда
Розмір: 175×245 мм
Вага: 400 г
ISBN: 978-617-95356-9-7
Билиці Карпатського краю / Роман Береза / (Видання 2025 року)
240 грн.
Збірка художніх оповідань про життя, кохання та містичні пригоди в Карпатському краї.
Книга запрошує читача у захопливу подорож Карпатами, де реальність переплітається з містикою, а буденність насичена дивовижними подіями. Автор майстерно змальовує колоритних персонажів, наділених надзвичайними здібностями, та розкриває драматичні історії їхнього життя. Особливістю збірки є несподівані сюжетні повороти та глибоке занурення в автентичну культуру горян. Твори написані соковитою народною мовою, що додає оповідям особливого charm та достовірності.
Полтавщина козацька: від Люблінської унії до Коломацької ради (1569-1687)
800 грн.
Полтавщина козацька: від Люблінської унії до Коломацької ради
упорядник В.О. Мокляк
Книга, в якій в науково-популярній формі висвітлено події, що відбувались на Полтавщині в добу козацтва — від Люблінської унії 1569 року (створення Речі Посполитої) до Коломацької ради 1687 року (обрання на гетьманство Івана Мазепи). Це період становлення козацтва в Україні, боротьби за національну самоідентичність, за розширення козацьких прав і привілеїв, створення козацької держави Хмельницького та наступної доби Руїни. Полтавщина завжди була в центрі подій, особливо в першій половині 17 століття.
Чому не Еванс? /Агата Крісті/ Why They Didn’t Ask Evans
350 грн.
Небезпека може вигулькнути майже будь-де. Навіть на полі для гольфу. Боббі Джонс саме грав у цю гру зі своїм знайомим, доктором Томасом. І, як це іноді буває, м’ячик стрімко вилетів за межі поля. Шукаючи його, Боббі натрапляє на тяжко пораненого чоловіка. Але врятувати бідолаху не вдається. За мить до смерті незнайомець промовляє дивну фразу: «Чому не Еванс?» У кишені загиблого Боббі знаходить світлину жінки. Хто вона, ким був померлий і де шукати таємничу людину, на ім’я Еванс, що, можливо, знає відповіді на всі інші запитання?
Чому не Еванс?
Авторка А. Крісті
Мова українська
Сторінок 288
Формат 125x170 мм
Переклад Ю. В. Максимейко
Вага: 0,225 кг
Присяга Лубенського полку 1718 року (Подарункове видання)
Публікація присяжних списків жителів Лубенського полку Гетьманщини за 1718 рік. Книга містить поіменні реєстри різних тогочасних станів — козаків, старшини, посполитих селян, міщан, духовенства.
Це один з найраніших переписів Лубенського полку — військово-адміністративної одиниці з центром в м. Лубни, яка займала величезну територію сучасних Полтавської та Сумської областей України.
Назва: «Присяга Лубенського полку 1718 року (Подарункове видання)»
Серія: Джерела до вивчення козацтва
Упорядник: Різніченко О.С.
Рік: 2022
Видавництво: РВВ (м. Запоріжжя)
Сторінок: 340 з ілюстраціями
Обкладинка: тверда, синт. шкіра
Розмір: 175×245 мм
Вага: 700 г
ISBN: 978-617-8221-07-2
Україна: війни, битви, персони / Ярослав Трінчук / (Видання 2020 року)
320 грн.
Переосмислення ключових воєнних подій та визначних постатей української історії крізь призму сучасних історичних концепцій.
Книга пропонує новий погляд на військову історію України, очищений від імперських та радянських історіографічних міфів. Автор детально аналізує мотивації історичних діячів, стратегічні аспекти відомих та маловідомих битв, розкриває замовчувані сторінки української воєнної історії. Особливу увагу приділено подіям, які тривалий час перебували поза увагою офіційної історіографії або подавалися викривлено. Дослідження спирається на сучасні соціологічні та історіософські підходи, пропонуючи читачеві об'єктивний погляд на формування української військової традиції.
Усна історія степової України. Том 5 (Наукове видання 2009 року)
900 грн.
Колекційне історичне видання. Матеріали, представлені в п'ятому томі "Усної історії степової України" були зібрані в результаті експедиції до села Біленького Запорізького району Запорізької області у червні 2002 року. Команда на чолі з професором А. В. Бойком торувала сільськими вулицями дорогу усноісторичного та етнографічного поля. Членами експедиції було зібрано надзвичайно цікаві історії мешканців Степової України, у яких відобразився історичний досвід кількох поколінь. Зміст спогадів, зафіксованих у Біленькому, кількість людей, яку вдалось охопити за відносно короткий час, виявлені документальні джерела, чисельні фото, етнографічні пам'ятки перетворили цю експедицію для її учасників на знакову.
Видання розраховане на істориків, філологів, фольклористів, краєзнавців, усіх, хто цікавиться історичною традицією, віруваннями, уявленнями населення степового краю.
Назва: Усна історія степової України. Том 5.
Автор: Павло Степанович Сохань (1926–2013) - український історик-славіст, джерелознавець, археограф.
Анатолій Васильович Бойко (1960–2010) - український історик, дослідник історичних джерел.
Валерій Кирилович Козирєв (нар. 1952) - український історик, краєзнавець.
Валерій Андрійович Смолій (нар. 1950) – український громадський та політичний діяч, історик, директор Інституту історії України НАН України, доктор історичних наук, академік НАН України, заслужений діяч науки і техніки України.
Віктор Анатолійович Брехуненко (нар. 1965) - український історик, джерелознавець.
Олександр Олександрович Маврін (нар. 1963) — український історик, джерелознавець, археограф, доктор історичних наук.
Юрій Андрійович Мицик (нар. 1949) — український історик, джерелознавець, археограф, дослідник історії України козацької доби, церковної історії, збирач усних свідчень про Голодомор в Україні 1932—1933 років, публіцист, україніст, священник, доктор історичних наук, професор.
Володимир Іванович Мільчев (нар. 1972) - український історик.
Віктор Григорович Ткаченко (1954–2014) - український історик.
Надія Анатоліївна Бєлік (нар. 1961) - український історик.
Надія Іванівна Швайба (нар. 1980) - український історик.
Рік: 2009
Сумний кипарис /Агата Крісті/
350 грн.
Елінор та Родді планували весілля. Вони були сповнені надій на щасливе подружнє життя. До того ж Елінор була єдиною спадкоємицею багатої тітки Лорі, яка тяжко хворіла. Та все перекреслив лист від аноніма, що підписався "Доброзичливцем". Він натякнув Елінор, що тітчина вихованка Мері Джеррард може зазіхнути на спадок. За кілька днів тітку Лорі знаходять мертвою. А незабаром смерть наздоганяє і молоду Мері. Докази вказують на єдину спадкоємницю, що залишилася живою, - Елінор. Ба більше - дівчина раптом сама зізнається у злочині. Але легендарний детектив Еркюль Пуаро підозрює, що все не так очевидно. Він уже знає: до цієї химерної історії причетний ще дехто…
Сумний кипарис
Авторка А. Крісті
Мова українська
Сторінок 304
Формат 125x170 мм
Переклад А. В. Нікіфорова-Вакалюк
Рік видання 2023
Вага: 0,240 кг
Великий Тюркський каганат: кочова імперія євразійських степів. Олеся Жданович
600 грн.
Великий Тюркський каганат: кочова імперія євразійських степів
Книжка присвячена дослідженню історії Великого Тюркського каганату — першої держави стародавніх тюрків, котра виникла в середині VI ст. в результаті об’єднання багатьох тюркомовних племен. Про цю державу на Південному Алтаї світ уперше дізнався з писемних свідчень візантійського письменника Менандра Протектора. У своїй праці він докладно описав посольство від Каганату до Візантії, під час якого ромеї й дізналися про існування нової північної держави. Дуже цінними та інформативними стали писемні згадки про подорож візантійських послів у ставку тюркського кагана. Окрім інформації про державний устрій, побут, звичаї, спосіб життя, вірування і традиції давніх тюрків, західний світ на початку Середньовіччя дізнався про велику потужну кочову імперію, котра відігравала значну роль у міжнародній торгівлі та політичному житті тогочасного світу.
Книга супроводжується численними сучасними художньо-історичними реконструкціями.
Переписи Чернігівщини 1638 та 1713 років (Подарункове видання)
980 грн.
Подарунковий варіант книги “Переписи Чернігівщини 1638 та 1713 років” в оправі з синтетичної шкіри. Для поціновувачів класичного вигляду книги, що стане прикрасою бібліотеки найвимогливішого з бібліофілів.
Ідеальний подарунок для дослідників свого родоводу чи історії своєї малої Батьківщини в межах сучасних Чернігівської та Сумської областей України.
Назва: «Переписи Чернігівщини 1638 та 1713 років (подарункова оправа)»
Серія: Джерела до вивчення козацтва
Автори: Ситиий І.М., Горобець С.М., Потьомкін А.П.
Рік: 2022
Видавництво: РВВ (м. Запоріжжя)
Сторінок: 344 з ілюстраціями
Розмір: 175×245 мм
Обкладинка: тверда
Вага: 520 г
ISBN: 978-617-8021-96-2
Твори. Том 2 /Д. І. Яворницький/ (Наукове видання 2005 року)
900 грн.
Класичне наукове видання з історії українського козацтва. У другому томі "Творів", який вийшов у серії “Історія, краєзнавство, археологія”, міститься монографія Дмитра Яворницького “Вільності запорізьких козаків: історико-топографічний нарис”. Ця праця є ґрунтовним дослідженням топографії запорізьких земель, а також географічних та природно-кліматичних умов території, яку охоплювали Вільності Війська Запорозького Низового за доби Нової Запорозької Січі.
Зміст
- Від редакційної колегії - с. 7
- Вільності запорізьких козаків: історико-топографічний нарис - с. 9
- Передмова - с. 11
- Розділ I - с. 13
- Розділ II - с. 27
- Розділ III - с. 47
- Розділ IV - с. 95
- Розділ V - с. 111
- Розділ VI - с. 125
- Розділ VII - с. 133
- Розділ VIII - с. 141
- Розділ IX - с. 163
- Розділ X - с. 173
- Розділ XI - с. 181
- Розділ XII - с. 199
- Додаток - с. 225
- Де шукати Жовти Води? - с. 269
- Коментарі - с. 271
- Іменний покажчик - с. 321
- Географічний покажчик - с. 329
Книга підійде для науковців, краєзнавців і всіх, хто цікавиться історичним минулим України, зокрема запорізького краю.
На палітурці є золоте тиснення Печатки Славного Війська Запорозького Низового.
Назва: Твори. Том 2.
Автор: Дмитро Іванович Яворницький (1855 — 1940) — український історик, археолог, етнограф, фольклорист, лексикограф, письменник, дослідник історії українського козацтва, музеєзнавець, дійсний член НТШ і ВУАН. Автор понад 1500 наукових праць. Один із перших, хто детально вивчив всю історію запорозького козацтва та історію дніпровських порогів.
Рік: 2005
Сторінок: 380
Розміри,см.:
довжина 25
ширина 17,5
товщина 2
Вага: 0,680 кг
Книги схожої тематики:
1. Мазепина книга, перепис маєтностей ясновельможного пана гетьмана 1726 року. (упорядник І.М. Ситий)
2. РУСЬКА (ВОЛИНСЬКА) МЕТРИКА. КНИГА ЗА 1569-1572, 1574 РОКИ. Упорядники Кулаковський П. М., Святець Ю. А.
3. Присяга Лубенського полку 1718 року
4. Архів Коша Нової Запорозької Січі, том 9
5. Артилерія XIV–XVIII століть з фондів Львівського історичного музею. Мар’яна Верхотурова
6. Вінницьке намісництво (деканат) Русько-Католицької Церкви у XVIII ст.: дослідження, публікація актів візитацій. (Зінченко А. Л., Петренко О. С.)
7. Кульгавець. Історичний роман з 11 століття (Марія Букрій)
8. Слов’янська міфологія (оновлене видання) /Александр Гейштор/
9. Френсіс Дрейк. Життя та неймовірні пригоди королівського корсара. (Віктор Губарев)
10. Чорний лебідь /Рафаель Сабатіні/