Новини
Пригодник. Таємниці Брамура /Яскр/ Велике ілюстроване видання фентезі
Оцінено в 5.00 з 5
Яскраве ілюстроване українське фентезі великого формату.
Четверо пригодників за завданням ратуші міста Брамур вирушають у брудну підземну каналізацію, спокушені видимою простотою та вигодою місії – знищити зграї пацюків та заробити грошенят.
Проте, як це часто трапляється з особами, чиє життя минає під владою нещасливих зірок, за видимою частиною місії ховалась невидима, де вхід не дорівнює виходу.
Простий шлях назад із цих зловісних підземель виявився для героїв закритим, а мандрівка перетворилась на безкінечне ірраціональне блукання з наживанням могутніх ворогів – підземних виродят, таємничих некромантів, злочинних гільдій та корумпованих правителів міста. Але й не меншою проблемою герої стали один для одного: виявилось, що кожен із них несе з собою не лише власні тіні минулого, але й власні плани та амбіції, які створюють не менше проблем, ніж будь-які підземні чудовиська.
Які звитяги повинні звершити герої, щоб віднайти себе та загадковий головний трофей, який щоразу змінюється разом із грою?
Назва: Пригодник. Таємниці Брамура
Автор: Яскр
Сторінок: 268
Ілюстратори: Gurge Feodor, Шаменков С.І., Ангела Бетельгейзе
Видавництво: РВВ (Запоріжжя)
Рік: початок 2025 року
Таке яскраве минуле / Ґай Ґевріел Кей / (Видання 2024 року)
520 грн.
Майстерний історичний роман у стилі фентезі від всесвітньо відомого канадського письменника Ґая Ґевріела Кея.
У центрі оповіді – спогади Ґвіданіо Черри, який з висоти прожитих років згадує свою молодість у світі, що нагадує середньовічну Італію. Доля підносить юнака від сина простого кравця до придворного графа Майлазії, прозваного Тварюкою. Одна фатальна зустріч з Адрією Ріполі, донькою герцога, яка прийшла вбити графа, змінює все. На тлі особистої історії кохання розгортаються масштабні політичні події, що перегукуються з падінням Константинополя. Автор майстерно переплітає історичні алюзії, особисті драми та філософські роздуми про вплив індивідуального вибору на хід історії.
Усна історія степової України. Том 6 (Наукове видання 2009 року)
900 грн.
Колекційне історичне видання. Матеріали, представлені у шостому томі "Усної історії степової України" були зібрані в результаті експедиції до села Преслав Приморського району Запорізької області. Село Преслав розташоване в непересічному місці - на землі, яка довгі десятиріччя була духовним центром усієї болгарської Таврії. Розповіді сешканців села подано зі збереженням усіх мовних особливостей, зокрема діалектизмів і специфіки побудови речення. Сучасна пунктуація застосована тільки за умови, якщо вона не змінює змістове навантаження. Під час проведення експедиції було використано недосконалу техніку і стару півку, тож, як наслідок, окремі слова та речення було неможливо розібрати. Тому, у текстах цього тому такі ушкоджені частини позначені як [нерозбірливо].
Це видання - безцінне, адже, на сьогоднішній день, село Преслав знаходиться під тимчасовою окупацією російських загарбників.
Видання розраховане на істориків, філологів, фольклористів, краєзнавців, усіх, хто цікавиться історичною традицією, віруваннями, уявленнями населення степового краю.
Назва: Усна історія степової України. Том 6.
Автор: Павло Степанович Сохань (1926–2013) - український історик-славіст, джерелознавець, археограф.
Анатолій Васильович Бойко (1960–2010) - український історик, дослідник історичних джерел.
Валерій Кирилович Козирєв (нар. 1952) - український історик, краєзнавець.
Валерій Андрійович Смолій (нар. 1950) – український громадський та політичний діяч, історик, директор Інституту історії України НАН України, доктор історичних наук, академік НАН України, заслужений діяч науки і техніки України.
Віктор Анатолійович Брехуненко (нар. 1965) - український історик, джерелознавець.
Олександр Олександрович Маврін (нар. 1963) — український історик, джерелознавець, археограф, доктор історичних наук.
Юрій Андрійович Мицик (нар. 1949) — український історик, джерелознавець, археограф, дослідник історії України козацької доби, церковної історії, збирач усних свідчень про Голодомор в Україні 1932—1933 років, публіцист, україніст, священник, доктор історичних наук, професор.
Володимир Іванович Мільчев (нар. 1972) - український історик.
Віктор Григорович Ткаченко (1954–2014) - український історик.
Надія Анатоліївна Бєлік (нар. 1961) - український історик.
Надія Іванівна Швайба (нар. 1980) - український історик.
Рік: 2009
Сторінок: 460
довжина 24,5
ширина 17,5
товщина 2,5
Вага: 0,780 кг
З української старовини (Дмитро Яворницький)
950 грн.
З української старовини
автор: Дмитро Яворницький
Кількість сторінок: 144
Кількість ілюстрацій: 44
Класика українознавства від знаменитого автора.
Книга містить 20 історичних нарисів авторства Д. І. Яворницького, проілюстрованих видатними українськими художниками — С. І. Васильківським та М. С. Самокишем.
Перевидання альбому 1900 року.
В новому українському перекладі, містить дві передмови та примітки.
Ілюстрації репродукувано з оригінального видання і подано разом із збільшеними фрагментами.
Батуринський архів (документи)
1500 грн.
Батуринський архів (документи)
кількість сторінок: 344
обкладинка тверда
До книжки увійшли документи, що стосуються історії Гетьманщини 1690–1709 рр., зокрема корпус так званого Батуринського архіву, вивезеного О. Д. Меншиковим з гетьманської резиденції під час її знищення в 1708 р. Документи являють собою вхідну канцелярію гетьмана Івана Мазепи — єдиний гетьманський архів кінця XVII — початку XVIII ст., що дійшов до наших днів. Крім того представлені оригінали й копії універсалів І. Мазепи, які не відомі широкому загалу.
Біле Ікло / Джек Лондон / (Видання 2024 року)
500 грн.
Зворушлива історія про напіввовка, який через любов та довіру людини знаходить своє місце у світі.
Повість розповідає про дорослішання та становлення характеру Білого Ікла - дикого звіра, народженого від вовка та собаки в суворих умовах Півночі. Крізь жорстокість золотошукачів, собачі бої та виживання в дикій природі, головний герой проходить складний шлях від дикого вовченяти до відданого друга людини. Автор майстерно змальовує не лише захопливі пригоди, але й глибоку психологічну трансформацію тварини, що відкриває для себе силу доброти та довіри.
Захар Беркут / Іван Франко / (Видання 2022 року)
220 грн.
Класична історична повість про боротьбу карпатських громад проти монгольської навали.
Знаковий твір Івана Франка, що майстерно поєднує історичні факти, літописні джерела та народні перекази про життя Карпатської Русі XIII ст. У центрі сюжету – протистояння вічевого, громадського устрою, уособленого мудрим старійшиною Захаром Беркутом, з феодальною княжо-боярською системою та монгольською загрозою. Письменник створює героїчну сагу про боротьбу за свободу, демократичні цінності та збереження давніх традицій самоврядування українських громад.
Конотоп і Конотопщина. Доба Козаччини
3600 грн.
Комплект переписів Конотопа і Конотопщини 18 століття
Список книг:
- Ревізії Конотопської сотні 30–40-х рр. XVIII ст
- Місто Конотоп у матеріалах генерального опису Лівобережної України 1765–1769 років. Книга 1. Козацька старшина та духовенство
- Місто Конотоп у матеріалах генерального опису Лівобережної України 1765–1769 років. Книга 2. Рядове козацтво
Видання розраховане на істориків, краєзнавців, генеалогів та всіх, хто цікавиться історією України.
Комплект з книг “Лицарі другого сорту” та “Присяга охотницьких полків 1718 року”
1610 грн.
Комплект з книг, які присвячені маловідомому складнику українських збройних сил Козацької доби — найманого (охотницького) війська Гетьманщини.
1. “Лицарі другого сорту. Наймане військо Лівобережної Гетьманщини 1669 — 1726 рр. О. Сокирко
Дослідження історії маловідомого складника українських збройних сил Козацької доби — найманого (охотницького) війська. Використавши широкий ряд літератури та архівних джерел, автор розглядає становлення й розвиток українського військового найманства в контексті європейської історії 17 — 18 ст., його вплив на політичну та військову історію Лівобережної Гетьманщини. В центрі уваги роботи — основні організаційні особливості охотницьких полків — структура, комплектування, забезпечення та озброєння, а також їхнє повсякденне життя та участь у воєнних конфліктах.
Книга доповнена численними ілюстраціями.
2. “Присяга охотницьких полків 1718 року”. Упорядник Іван Синяк
Книга є своєрідним каталогом-навігатором по особистостях, які служили в охотницьких полках гетьмана Скоропадського в 1710-20-х роках. Списки, біографії. Для тих, хто досліджує родовід та хоче перейти від загальної історії підрозділів до персоналізації їх учасників.
Книга доповнена ілюстраціями з історичними реконструкціями вигляду вояків цих підрозділів.
Зі Скандинавії у Причорномор’я. Військове мистецтво готів на теренах України. Олеся Жданович
600 грн.
Зі Скандинавії у Причорномор’я. Військове мистецтво готів на теренах України
У книзі йдеться про германські племена готів, їх переселення зі Скандинавії у Північне Причорномор’я, згадки про них в античних авторів, життя, побут, військове мистецтво, взаємини з Римом та іншими народами регіону. Готи були одними з перших, хто започаткував Велике переселення народів, та одним з головних гравців у Центрально-Східній та Південній Європі на рубежі двох епох — античності і середньовіччя. Землі Кримського півострова, Північне Причорномор’я, степова частина Європейського континенту були головним плацдармом, на якому за безпосередньою участю германських племен творилася історія Європи.
Книга супроводжується численними сучасними художньо-історичними реконструкціями.
Поліанна / Елеонор Портер / (Видання 2024 року)
500 грн.
Життєствердна історія про дівчинку, яка своєю грою в радість змінює життя цілого містечка.
Класичний роман американської письменниці Елеонор Портер розповідає про одинадцятирічну сироту Поліанну, яка приїжджає жити до своєї суворої тітки міс Полі. Дівчинка привозить із собою успадковану від батька-пастора "гру в радість" - вміння знаходити щось добре в будь-якій ситуації. Своїм невгасимим оптимізмом та щирістю Поліанна поступово розтоплює серця містян, навчаючи їх бачити світлу сторону життя. Книга не лише розважає читача, але й допомагає переосмислити власне ставлення до життєвих труднощів, показуючи силу позитивного мислення та доброти.
Листи з Америки
820 грн.
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 362
Чудово видана книга з листами художниці Катерини Кричевської-Росандіч, яка народилась в Києві, але більшу частину життя прожила в США до її полтавських друзів - художників, музейників, мистецтвознавців та науковців.
Прізвище Кричевських відоме будь-кому в Україні, хто хоч поверхово знайомий з українською архітектурою — дід Катерини — Василь Григорович Кричевський був автором та співавтором таких архітектурних пам’яток як Будинок Полтавського губернського земства (тепер Полтавський краєзнавчий музей) музею Шевченка в Каневі та Києві, будинку письменників “Роліт” в Києві тощо. Малий державний герб УНР теж його авторства. І багато іншого.
Часові межі листування 1960-2010-і роки (основний масив за період незалежності України).
Для всіх, хто цікавиться історією культури й мистецтва, життям українців – діаспорян.