Новини
Кобзар/Тарас Шевченко/(Видання 1985 року)
1000 грн.
Поетичні твори українського класика, пройняті гострими соціальними мотивами та ліричними почуттями.
Дане видання Кобзаря може бути цікаве збирачам серії "Вершини світового письменства" (випуск 50) та пошановувачам видань Шевченка з ілюстраціями Народного художника України Володимира Куткіна.
Вступна стаття Олеся Гончара. Примітки шевченкознавиці, к. ф. н. Лариси Кодацької.
Летючий шинок / Г. К. Честертон / (Видання 2021 року)
175 грн.
Іскрометний сатиричний роман про двох друзів, які борються проти абсурдних заборон в Англії початку XX ст.
У романі "Летючий шинок" видатний англійський письменник Г.К. Честертон з властивим йому дотепним гумором змальовує пригоди двох приятелів, які вирішили протистояти радикальному руху за тверезість. Озброївшись бочкою рому та головкою сиру, вони мандрують країною, винахідливо оминаючи заборони та захищаючи традиційні англійські вольності. Проста на перший погляд історія переростає в захопливу пригодницьку оповідь, де герої зрештою опиняються втягнутими у викриття справжньої змови проти своєї країни. Твір майстерно поєднує гострий соціальний коментар із фірмовим честертонівським парадоксальним гумором.
Голова Якова/ Любко Дереш/ (Видання 2012 року)
720 грн.
Літературно-художнє видання.
Геніальний композитор Яків отримує від свого брата, політтехнолога, незвичну пропозицію - створити симфонію до відкриття Євро-2012. Темні отці, які стоять за цим замовленням, впевнені, що лише йому до снаги створити музику, яка стане прологом до апокаліпсиса. Але для цього йому доведеться зіграти на найпотаємніших струнах душі, а може, вмерти й відродитися знову... Головні герої роману «Голова Якова» – «арт-менеджери» найвищого рівня. Їхній товар - фундаментальні ідеї людства.
«Голова Якова». Алхімічна комедія.
Автор: Любко Дереш
Видавництво: 2012
Мова: українська
Сторінок: 237
Розміри,см.:
довжина 17
ширина 12,5
товщина 1,7
Вага: 0,209 кг
06. Присяга Лубенського полку 1718 року
Оцінено в 4.67 з 5
КНИГА ВИЙШЛА!
Присяга Лубенського полку 1718 року
упорядник О. Різніченко
Публікація присяжних списків жителів Лубенського полку Гетьманщини за 1718 рік. Книга містить поіменні реєстри різних тогочасних станів — козаків, старшини, посполитих селян, міщан, духовенства.
Це один з найраніших переписів Лубенського полку — військово-адміністративної одиниці з центром в м. Лубни, яка займала величезну територію сучасних Полтавської та Сумської областей України.
Лубни 1718
Назва: «Присяга Лубенського полку 1718 року»
Серія: Джерела до вивчення козацтва
Упорядник: Різніченко О.С
Рік: 2022
Видавництво: РВВ (м. Запоріжжя)
Сторінок: 336 з ілюстраціями
Обкладинка: тверда
Розмір: 175×245 мм
Вага: 700 г
ISBN: 978-617-8221-07-2
Документальні джерела
4500 грн.
В комплект входять три книги, які являють собою збірки документів 17-18 ст. та їх описи. Оригінали документів знаходяться, переважно, в російських архівах, а саме:
- документи, що стосуються історії Гетьманщини 1690–1709 рр., зокрема корпус так званого Батуринського архіву, вивезеного О. Д. Меншиковим з гетьманської резиденції під час її знищення в 1708 р. Документи являють собою вхідну канцелярію гетьмана Івана Мазепи — єдиний гетьманський архів кінця XVII — початку XVIII ст., що дійшов до наших днів. Крім того представлені оригінали й копії універсалів І. Мазепи, які не відомі широкому загалу.
- описи "Малоросійського приказу" (спеціальна установа Московської держави, що відало зносинами з Гетьманщиною), що зберігаються в Російському державному архіві давніх актів. Описи, укладені упродовж XVIII–ХХ ст., дають вичерпне уявлення про склад фонду, часові межі й особливості, а також зміст збережених документів.
- описи фонду 124 «Малоросійські справи», що зберігаються в Російському державному архіві давніх актів. До нього увійшли матеріали Посольського приказу, Малоросійського приказу, Посольської канцелярії та Колегії закордонних справ. Описи дають змогу ознайомитися зі складом фонду, окреслюють хронологічні рамки, розкривають специфіку та зміст збережених документів.
Принцеса Океану / Валерій Нагребінчик / (Видання 2024 року)
430 грн.
Захоплюючий морський фентезі-роман про юну піратку, яка кидає виклик усталеним традиціям.
У дебютному романі молодого українського автора розгортається епічна історія Мерібет Вейн - двадцятирічної спадкоємиці піратського корабля. Події відбуваються у вигаданому світі Аеґон, де Великий Океан став ареною кривавого протистояння піратських кланів. Отримавши після смерті батька капітанський чин, Мерібет опиняється в епіцентрі подій, що можуть змінити усталений порядок цього світу. На читачів чекають масштабні морські битви, екзотичні острови, небезпечні пригоди та історія кохання.
Усна історія степової України. Том 3 (Наукове видання 2008 року)
900 грн.
Колекційне історичне видання. Третій том "Усної історії степової України" репрезентує матеріали з усної історії, які були записані в 2001 році під час археографічної експедиції Запорізького наукового товариства ім. Я. П. Новицького та Запорізького відділення Інституту української археографії ім. М. С. Грушевського до села Мала Білозірка Василівського району Запорізької області. До матеріалів включено розшифровані аудіозаписи, які були здійснені місцевим краєзнавцем Володимиром Комовим впродовж 2001 - 2006 років. У додатках представлено мемуари Олександра Замрії, уродженця села Мала Білозірка. Читач зможе дізнатися про традиційне життя степового села початку XX століття з його інтересами і цінностями доки зовнішній фактор - призов на службу, а потім події Першої Світової війни докорінним чином не змінили внутрішній уклад.
Це видання - безцінне, адже, на сьогоднішній день, село Мала Білозірка знаходиться під тимчасовою окупацією російських загарбників.
Видання розраховане на істориків, філологів, фольклористів, краєзнавців, усіх, хто цікавиться історичною традицією, віруваннями, уявленнями населення степового краю.
Назва: Усна історія степової України. Том 3.
Автор: Павло Степанович Сохань (1926–2013) - український історик-славіст, джерелознавець, археограф.
Анатолій Васильович Бойко (1960–2010) - український історик, дослідник історичних джерел.
Валерій Кирилович Козирєв (нар. 1952) - український історик, краєзнавець.
Валерій Андрійович Смолій (нар. 1950) – український громадський та політичний діяч, історик, директор Інституту історії України НАН України, доктор історичних наук, академік НАН України, заслужений діяч науки і техніки України.
Віктор Анатолійович Брехуненко (нар. 1965) - український історик, джерелознавець.
Олександр Олександрович Маврін (нар. 1963) — український історик, джерелознавець, археограф, доктор історичних наук.
Юрій Андрійович Мицик (нар. 1949) — український історик, джерелознавець, археограф, дослідник історії України козацької доби, церковної історії, збирач усних свідчень про Голодомор в Україні 1932—1933 років, публіцист, україніст, священник, доктор історичних наук, професор.
Володимир Іванович Мільчев (нар. 1972) - український історик.
Віктор Григорович Ткаченко (1954–2014) - український історик.
Надія Анатоліївна Бєлік (нар. 1961) - український історик.
Надія Іванівна Швайба (нар. 1980) - український історик.
Рік: 2008
Сторінок: 490
довжина 24,5
ширина 17,5
товщина 3
Вага: 0,810 кг
Авари в Європі: кочовики в системі візантійської дипломатії раннього Середньовіччя. Олеся Жданович
600 грн.
Авари в Європі: кочовики в системі візантійської дипломатії раннього Середньовіччя
Книжка присвячена аварам на землях європейського континенту, їхній появі, утвердженню та активній участі у процесі формування нової Європи. Питання походження аварів — дискусійне. Відомо тільки, що, втікаючи від тюрків, вони прийшли на територію Центрально-Східної і Південної Європи, підкорили місцеве населення, переважно слов’ян, та створили своє велике державне утворення — Аварський каганат. Про взаємини кочовиків із народами Східної й Західної Європи та з Візантійською імперією йтиметься в цій книжці.
Книга супроводжується численними сучасними художньо-історичними реконструкціями.
Здобути державу Ізраїль. (Володимир Жаботинський)
270 грн.
Збірник праць Володимира Жаботинського, які описують нелегкий шлях Ізраїлю до ствердження власної державної сили.
Один із батьків-засновників сучасної держави Ізраїль Володимир Жаботинський встиг прожити яскраве життя — від відомого журналіста до організатора підпільної самооборони, від оригінального письменника до творця Єврейського легіону, від ідеолога правого сіонізму до всесвітньо відомого політв’язня. Його життєвий шлях цілком можна вважати взірцем служіння власній нації та її державницьким прагненням. Це видання є збірником праць Володимира Жаботинського, які описують нелегкий шлях Ізраїлю до ствердження власної державної сили. Сподіваємось, книга надихне кожного з вас вчитися на успішних прикладах інших народів.
Книги схожої тематики:
1. Френсіс Дрейк. Життя та неймовірні пригоди королівського корсара. (Віктор Губарев)
2. Мої перші бої (Юзеф Пілсудський)
3. Як я опинився на ста доларах (Бенджамін Франклін)
Що потрібно знати українцям про економіку. Дмитро Бураков
350 грн.
Базова економіка для українця — будуй достаток на міцному фундаменті.
Українська економіка — це трилер, детектив та пригодницький роман. Сприймаючи її як лотерею, українець раз за разом робить ставки, замість того щоб створити бізнес план. В цій книзі ви знайдете базу для вашого особистого та національного плану, що складається із законів ринку та фінансової системи, шкіл економіки та оптимізації податків, міжнародної економіки та політики. Базова економіка для українця — будуй достаток на міцному фундаменті.
Про автора
Економіст, засновник просвітницької ініціативи «Український Лібертарій».
Що потрібно знати українцям про економіку
Автор: Дмитро Бураков
Рік: 2021
Сторінок: 384
Через терни — на волю / Степан Орищин / (Видання 2024 року)
360 грн.
Документальний роман про долі українських в'язнів ГУЛАГу, заснований на реальних свідченнях репресованих.
Особливу увагу приділено долям дітей політв'язнів, зокрема сина командира УПА Романа Шухевича. Твір є важливим документальним свідченням про радянські репресії проти українців та систему таборів примусової праці, показуючи незламність духу та здатність до опору навіть у найжорстокіших умовах.
Батуринський архів (документи)
1500 грн.
Батуринський архів (документи)
кількість сторінок: 344
обкладинка тверда
До книжки увійшли документи, що стосуються історії Гетьманщини 1690–1709 рр., зокрема корпус так званого Батуринського архіву, вивезеного О. Д. Меншиковим з гетьманської резиденції під час її знищення в 1708 р. Документи являють собою вхідну канцелярію гетьмана Івана Мазепи — єдиний гетьманський архів кінця XVII — початку XVIII ст., що дійшов до наших днів. Крім того представлені оригінали й копії універсалів І. Мазепи, які не відомі широкому загалу.