Новини
Страх мудреця. Книга 2 /Патрік Ротфусс/ The Wise Man’s Fear
999 грн.
У тихому шинку вже другий день господар розказує Хроністу історію легендарного Королевбивці. Свою історію. Поки слова ллються з його вуст, за дверима шинку розгортається початок нового сказання.
Квоут змушений вирушити в мандри. Інтриги сильних світу цього, сутички з розбійниками, суперництво з чаклунами - його шлях не буде легким. Але найбільшою небезпекою стане зустріч із жінкою...
Із цієї подорожі він повернеться живою легендою. Та чи наблизиться до таємниці тих, хто вбив його сім’ю?
Серія Хроніки вбивці короля
1. Ім’я вітру
2. Страх мудреця
Про автора:
Патрік Ротфусс — американський письменник-фантаст і викладач в коледжі. Славу йому приніс опублікований у 2007 році дебютний роман «Ім’я вітру», який почав трилогію «Хроніки Вбивці Короля».
Перший роман автора, «Ім’я вітру» (The Name of the Wind) був опублікований в 2007. Він виграв нагороду Quill Award (для наукової фантастики, фентезі та жахів), та був включений в список «Книги року» тижневика Publishers Weekly. Він також виграв нагороду Alex Award в 2008 році.
«Страх мудреця» (The Wise Man’s Fear) був опублікований в 2011 та досягнув першого номера в списку бестселерів фантастики журналу The New York Times.
Страх мудреця. Книга 2
Автор: П. Ротфусс
Оригінальна назва The Wise Man’s Fear
Сторінок: 1264
Формат: 150x220 мм
Переклад: Пухлій Марія Миколаївна
Серія Хроніки вбивці короля
Рік видання 2023
Вага: 1,090 кг
Україна та сусідні землі в XVIII ст. Подорожі барона фон Кампенгаузена (переклад Полоза О.Є., наук.ред. Сокирка О.Г.)
Оцінено в 5.00 з 5
Основа цієї книги – «Замітки» остзейського німця барона фон Кампенгаузена, які він зробив під час подорожей 1780-90-х років.
Його нотатки є цінним свідченням не лише краси та багатства природи України та сусідів, але й соціально-політичних реалій того часу. Кампенгаузен подорожував регіонами, які багаті на історичні події та культурну спадщину, зустрічався з місцевими жителями, досліджував їхній побут, звичаї, традиції.
Варто зазначити, що твір Кампенгаузена – це погляд передусім європейця, який хоч і перебував на російській службі, але мав цілком західну освіту й світогляд, незакаламучений комплексом російського месіанізму чи то «вірнопідданства».
Назва: Україна та сусідні землі в XVIII ст. Подорожі барона фон Кампенгаузена
Автор: Лейон Пірс Бальтазар фон Кампенгаузен
Переклад з німецької, коментарі, передмова: Полоз Олег Євгенович
Наукове редагування і передмова: Сокирко Олексій Григорович
Видавництво: РВВ (Запоріжжя)
Обкладинка: тверда
Сторінок: 224
Абу-Касимові капці / Франко Іван / (Видання 2017 року)
300 грн.
Казка-притча про дивовижні пригоди багдадського купця.
Захоплива східна казка Івана Франка про пригоди багдадського купця Абу-Касима та його знамениті капці, що стали причиною численних бід і випробувань. Автор майстерно відтворює атмосферу східного міста, створюючи яскраві образи його мешканців та переплітаючи елементи притчі з казковими мотивами.
Документальні джерела
4500 грн.
В комплект входять три книги, які являють собою збірки документів 17-18 ст. та їх описи. Оригінали документів знаходяться, переважно, в російських архівах, а саме:
- документи, що стосуються історії Гетьманщини 1690–1709 рр., зокрема корпус так званого Батуринського архіву, вивезеного О. Д. Меншиковим з гетьманської резиденції під час її знищення в 1708 р. Документи являють собою вхідну канцелярію гетьмана Івана Мазепи — єдиний гетьманський архів кінця XVII — початку XVIII ст., що дійшов до наших днів. Крім того представлені оригінали й копії універсалів І. Мазепи, які не відомі широкому загалу.
- описи "Малоросійського приказу" (спеціальна установа Московської держави, що відало зносинами з Гетьманщиною), що зберігаються в Російському державному архіві давніх актів. Описи, укладені упродовж XVIII–ХХ ст., дають вичерпне уявлення про склад фонду, часові межі й особливості, а також зміст збережених документів.
- описи фонду 124 «Малоросійські справи», що зберігаються в Російському державному архіві давніх актів. До нього увійшли матеріали Посольського приказу, Малоросійського приказу, Посольської канцелярії та Колегії закордонних справ. Описи дають змогу ознайомитися зі складом фонду, окреслюють хронологічні рамки, розкривають специфіку та зміст збережених документів.
05. Чернігово-Сіверщина у складі Речі Посполитої 1618-1648 рр. Петро Кулаковський
900 грн.
Чернігово-Сіверщина у складі Речі Посполитої 1618-1648 рр.
Петро Кулаковський
Фундаментальна робота про малодосліджений період перебування Чернігово-Сіверщини у складі Речі Посполитої в 1618-1648 роках.
У монографії досліджується входження та перебування Чернігово-Сіверщини у складі Речі Посполитої, простежується процес поширення на цей регіон польського адміністративного устрою, аналізуються колонізаційні та соціально-економічні процеси протягом 1618-1648 рр.
Ціле століття, перед цим, перебувала Чернігово-Сіверщина в складі Московського царства, будучи весь цей час знелюдненою та занедбаною прикордонною землею. Після її відвоювання почалась активна реколонізація території — значна частина відомих зараз поселень бере свій початок саме в цей короткий проміжок часу.
Книга містить іменний та географічний покажчики.
Книги схожої тематики:
1. Присяга Чернігівського полку 1718 року (Друге видання 2022 року)
2. Чернігівська переписна книга 1666 року (Друге видання)
3. Мазепина книга, перепис маєтностей ясновельможного пана гетьмана 1726 року. (упорядник І.М. Ситий)
4. Збірка переписів Чернігівщини
5. Переписи Чернігівщини 1638 та 1713 років (Подарункове видання)
6. Ревізії Конотопської сотні 30–40-х рр. XVIII ст
7. Місто Конотоп у матеріалах генерального опису Лівобережної України 1765–1769 років. Книга 1. Козацька старшина та духовенство (2023)
8. Присяга козацьких полків, що були у поході 1718 року /упорядники Алфьоров, Різніченко/
Сумний кипарис /Агата Крісті/
350 грн.
Елінор та Родді планували весілля. Вони були сповнені надій на щасливе подружнє життя. До того ж Елінор була єдиною спадкоємицею багатої тітки Лорі, яка тяжко хворіла. Та все перекреслив лист від аноніма, що підписався "Доброзичливцем". Він натякнув Елінор, що тітчина вихованка Мері Джеррард може зазіхнути на спадок. За кілька днів тітку Лорі знаходять мертвою. А незабаром смерть наздоганяє і молоду Мері. Докази вказують на єдину спадкоємницю, що залишилася живою, - Елінор. Ба більше - дівчина раптом сама зізнається у злочині. Але легендарний детектив Еркюль Пуаро підозрює, що все не так очевидно. Він уже знає: до цієї химерної історії причетний ще дехто…
Сумний кипарис
Авторка А. Крісті
Мова українська
Сторінок 304
Формат 125x170 мм
Переклад А. В. Нікіфорова-Вакалюк
Рік видання 2023
Вага: 0,240 кг
«Стрип-покер» та інші п’єси / Жан-П’єр Мартінес / (Видання 2023 року)
280 грн.
Перший сучасний переклад українською мовою п'єс відомого французького драматурга Жан-П'єра Мартінеса.
Збірка містить п'ять найвідоміших п'єс автора, який славиться своїм умінням розкривати найпотаємніші куточки людської душі через призму тонкого гумору та доброзичливої іронії. Мартінес майстерно поєднує комедійні та драматичні елементи, створюючи захопливі історії, що змушують глядача і сміятися, і замислюватися. Його твори з успіхом ставляться на театральних сценах Європи, США та Латинської Америки. Це перше видання п'єс драматурга українською мовою, що відкриває можливості для постановок на українській сцені.
Біла ніч /Андрій Кокотюха/
550 грн.
Захопливе продовження романів «Чорний ліс» та «Багряний рейд»!
Весна, 1945 рік. На Західній Україні — тотальний наступ загонів НКВС на повстанську лісову армію. Максим Коломієць на прізвисько Східняк очолив летючий відділ, який здійснює диверсійні військові операції. Про нього ходять легенди: безстрашний відділ Східняка може діяти одночасно у кількох місцях, а сам Коломієць — невловимий. Майору НКВС Полиніну доручають надскладне завдання: він має знищити Східняка. Агент потрапляє до летючого відділу і втирається в довіру до командира: НКВС хоче зруйнувати повстанський рух зсередини. Операція «Біла ніч» зазнає успіху. Але заманити Східняка в пастку — не так просто...
Серія історичних детективів про УПА
- Червоний
- Червоний. Без лінії фронту
- Чорний ліс
- Багряний рейд
- Біла ніч
Назва товару Біла ніч
Автор А. Кокотюха
Сторінок 288
Формат 135х205 мм
Рік видання 2022
Вага: 0,270 кг
Малоросійський приказ (опис архівного фонду)
1500 грн.
Малоросійський приказ (опис архівного фонду)
кількість сторінок: 496
обкладинка тверда
З історичних причин на сьогодні переважна більшість документів з історії України 16–19 ст. зберігається в архівах Москви, до яких українські дослідники не мають доступу.
У книжці опубліковано описи "Малоросійського приказу" (спеціальна установа Московської держави, що відало зносинами з Гетьманщиною), що зберігаються в Російському державному архіві давніх актів. Описи, укладені упродовж XVIII–ХХ ст., дають вичерпне уявлення про склад фонду, часові межі й особливості, а також зміст збережених документів.
Видання стане у пригоді дослідникам української історії, студентам та викладачам.
Дзвона чи дзвону? або -А (-Я) чи -У (-Ю) в родовому відмінку / Н.Є. Лозова, В.Б. Фридрак / (Видання 2015 року)
500 грн.
Практичний довідник з правильного проживання відмінкових випускників в українській мові.
Словник-довідник присвячений одному з найскладніших питань української граматики - вибору закінчення родового відмінка однієї іменників чоловічого роду на приголосний. Видання містить активну загальномовну лексику, терміни різних галузей та найуживаніші власні назви. Матеріал подано в доступній формі з детальними поясненнями та прикладами. Книга стане в пригоді широкого кола читачів - від школярів до професійних філологів.
Мальовнича Львівщина / Юрій Николишин / (Видання 2020 року)
600 грн.
Розкішний фотоальбом, що представляє архітектурну та культурну спадщину Львівської області.
У виданні представлено найвизначніші міста та містечка Львівщини з їхніми архітектурними пам'ятками різних стилів - від ренесансу до сецесії. Кожен розділ присвячено окремому населеному пункту, де через фотографії розкривається неповторна краса храмів, замків, міської забудови та природних краєвидів регіону. Видання супроводжується трьомовними підписами (українською, польською та англійською мовами), що робить його доступним для міжнародної аудиторії.
ІСТОРІЯ, МОВА, ГЕОГРАФІЯ: топоніми середньовічного Поділля. Віталій Михайловський
900 грн.
ІСТОРІЯ, МОВА, ГЕОГРАФІЯ: топоніми середньовічного Поділля
автор: Віталій Михайловський
Кількість сторінок: 412
Ця книжка розповідає про Поділля, регіон на території України, що виник у другій половині XIV ст. на розлогій території від Теребовлі на заході й до Черкас на сході.
Основою цього дослідження став «Словник топонімів історичного Поділля в пізньому середньовіччі», у якому зібрано інформацію про всі топоніми, пов’язані з цим регіоном, його утворенням, головними містами із замками та сформованими довкола них повітами.
Подібні книги:
1. Документи Брацлавського воєводства 1607-1648 років. З архіву Пісочинських (архівні документи)
2. Трикутник Правобережжя: царат, шляхта і народ. 1793–1914 рр. (Даніель Бовуа)
3. Документи Брацлавського воєводства 1566 – 1606 років (Наукове видання 2008 року)
4. Вінницьке намісництво (деканат) Русько-Католицької Церкви у XVIII ст.: дослідження, публікація актів візитацій. (Зінченко А. Л., Петренко О. С.)
5. РУСЬКА (ВОЛИНСЬКА) МЕТРИКА. КНИГА ЗА 1569-1572, 1574 РОКИ. Упорядники Кулаковський П. М., Святець Ю. А.