Новини
Минуле – то лиш сон / Аксель Сандемусе / (Видання 2024 року)
Усна історія степової України. Том 1 (Наукове видання 2008 року)
Техаський рейнджер. Наполеон Огастус Дженнінгс (Спогади техаського рейнджера про свою службу у легендарному підрозділі).
Під вітрилами (збірка книг).
Динозаври. Новий погляд /Майкл Бентон
Тісту-чудотворець / Моріс Дрюон / (Видання 2020 року)
Змова Катіліни / Ґай Саллюстій Крісп / (Видання 2020 року)
Сумно ангел зітхнув (Наталія Кавера-Безюк). Історичний роман
Моя війна / В. Залужний /
Після розкриття глибокого внутрішнього світу та людиноцентричного стилю роботи Залізного Генерала в книзі "Уроки Людяності", тепер ми можемо ознайомитися зі шляхом професійного становлення Генерала, історії його сходження до найбільш відповідальної армійської посади безпосередньо з його слів, викладених в пропонованій книзі "Моя війна", першій частині монументальної епопеї, де віддзеркалилося не лише його життя, а й армія, суспільство ти держава за 30 років становлення незалежної української держави.
Ця книжка — особиста розповідь генерала Валерія Залужного про шлях від хлопчака до Головнокомандувача Збройних сил України. А водночас це історія країни, яка прямує до війни: спершу примарної, у можливість якої ніхто не вірив, а згодом великої і повномасштабної.
У цій книжці Валерій Залужний тісно переплітає події різних часів: з мирної школи 80-х у Новограді-Волинському (сьогодні — Звягель) він перенесе вас на Донбас 2015-го, у напівзруйнований клас; із казарм військового училища — до окопів та бліндажів 2014-го; із затишної квартири, обжитої дружною родиною, — у бункери урядового кварталу 2022-го…
Кожне слово цієї книжки по-військовому виважене і по-людяному щире. «Моя війна» — це особиста розповідь генерала Валерія Залужного про шлях від хлопчака до Головнокомандувача Збройних сил України, а водночас це історія країни, яка прямує до війни: спершу примарної, у можливість якої ніхто не вірив, а згодом великої, ґлобальної, повномасштабної.
«Моя війна» — перша частина трилогії, яку становитимуть книжки «Моя війна», «Наша війна» та «Їхня війна».