Новини
Салимове лігво /Стівен Кінг/ Salem’s Lot
560 грн.
Містечко, у якому виріс Бен Міерз, завжди було звичайним. Нічого особливого, нікого особливого, хіба що назва трохи дивна: Єрусалимове, або, як вимовляють місцеві люди, Салимове Лігво. І ось Бен, тепер уже відомий письменник, повернувся сюди знову, бо хотів закрити гештальт минулого — свій дитячий страх. Те, що він малим побачив у старому зруйнованому будинку, який називали Домом Марстена, ледь не довело його до божевілля. Та Салимове Лігво не квапиться стирати старі спогади Бена. Навпаки: над Домом Марстена скупчуються моторошні хмари. У містечку один за одним зникають люди. Та найстрашніше розпочнеться тоді, коли зниклі знову повертатимуться…
Стівен Кінг — неймовірно популярний американський письменник, який може похизуватися тим, що майже кожен його твір стає літературною сенсацією та стовідсотковим бестселером. За понад 40 років творчої діяльності Кінга світ побачило безліч романів, наклади яких давно перетнули межу в третину мільярда примірників. Він володар численних престижних літературних нагород і має чималу армію шанувальників, яка незмінно поповнюється.
Салимове лігво
Автор: Стівен Кінг
Переклад: Красюк О.І.
Сторінок: 576
вага 0,478 кг
Путивльський краєзнавчий збірник. Випуск 9
650 грн.
Путивльський краєзнавчий збірник. Випуск 9
Збірка статей
Рік: 2020
Мова: українська, російська
Кількість сторінок: 328
обкладинка тверда, лясе
Увазі читачів пропонується восьмий випуск «Путивльського краєзнавчого збірника». Наукові статті, опубліковані у виданні, висвітлюють історичне минуле Сіверської землі, особливу увагу приділено Путивлю та його окрузі.
Публікації, подані в збірці, стосуються питань археології, давньої, середньовічної, нової і новітньої історії краю. Низку статей присвячено етнографічній, топонімічній, мистецтвознавчій, музеєзнавчій та природничій тематиці.
Плавання до Сарантію / Ґай Ґевріел Кей / (Видання 2024 року)
460 грн.
Перший роман дилогії "Сарантійська мозаїка" - епічне фентезі, натхненне історією Візантійської імперії та життям її найвідомішого митця.
Роман переносить читача у світ, що нагадує Європу VI ст., де талановитий майстер-мозаїст Гай Крисп вирушає з провінційної Варени до величної столиці Сарантію на запрошення імператора. Його подорож сповнена небезпечних пригод, містичних зустрічей та роздумів про призначення митця. У столиці на героя чекають не лише грандіозні творчі завдання, але й небезпечні придворні інтриги, де переплітаються політика, релігія та мистецтво. Кей майстерно створює багатошарову оповідь, де історичні паралелі з Візантією поєднуються з елементами фентезі.
Генрі Морган. Хроніка життя адмірала піратів Карибського моря /Віктор Губарев/
Оцінено в 5.00 з 5
Ця книга присвячена найвідомішому ватажку буканірів — Генрі Моргану (1635-1688). Історія справжнього капітана Моргана, який зовсім не схожий на усміхненого хлопця на пляшці рому.
В масовій свідомості «історії піратів» — це історії про грабунок, пиятику і ризиковані пригоди. Але за цим фасадом майже завжди стояла державна гра за перерозподіл територій та сфер впливу. Вмілими управлінськими діями губернатори англійських колоній XVII ст. спрямовували піратську агресію на своїх головних конкурентів — іспанські колонії в Америці, зокрема на узбережжі Карибського моря. Вести війну за допомогою піратів, хоч би й легалізованих на державній службі — завжди ризик і постійне балансування. Не дивно, що більшість їх ватажків для успішної кар’єри мусили мати виняткові організаційні здібності та виняткову жорстокість.
Книга написана на документальній основі, ілюстрована картинами художників-мариністів, стародавніми гравюрами та мапами. Адресована широкому колу читачів.
Назва: Генрі Морган. Хроніка життя адмірала піратів Карибського моря
Автор: Віктор Губарев
Рік: осінь 2024
Сторінок: 416
Ілюстратори: Сергій Шаменков, Артур Орльонов
Поліанна / Елеонор Портер / (Видання 2024 року)
500 грн.
Життєствердна історія про дівчинку, яка своєю грою в радість змінює життя цілого містечка.
Класичний роман американської письменниці Елеонор Портер розповідає про одинадцятирічну сироту Поліанну, яка приїжджає жити до своєї суворої тітки міс Полі. Дівчинка привозить із собою успадковану від батька-пастора "гру в радість" - вміння знаходити щось добре в будь-якій ситуації. Своїм невгасимим оптимізмом та щирістю Поліанна поступово розтоплює серця містян, навчаючи їх бачити світлу сторону життя. Книга не лише розважає читача, але й допомагає переосмислити власне ставлення до життєвих труднощів, показуючи силу позитивного мислення та доброти.
Усна історія степової України. Том 4 (Наукове видання 2008 року)
900 грн.
Колекційне історичне видання. Четвертий том "Усної історії степової України" містить у собі матеріали роботи археографічної експедиції Запорізького наукового товариства ім. Я. Новицького та Запорізького відділення Інституту української археографії ім. М. С. Грушевського НАН України у 2002 році в село Біленьке Запорізького району Запорізької області. Під час експедиції усні розповіді жителів цього села було зібрано студентами, аспірантами та викладачами Запорізького державного університету. Село Біленьке - яскравий представник традиційної культури запорозьких плавнів. Винятковість цієї місцини полягала у тому, що старі роди в селі користувалися беззаперечним авторитетом і жодні події XIX-XX століття не могли докорінним чином змінити козацькі традиції, які продовжували зберігатися навіть за 50 років після затоплення плавнів Великого Лугу.
Видання розраховане на істориків, філологів, фольклористів, краєзнавців, усіх, хто цікавиться історичною традицією, віруваннями, уявленнями населення степового краю.
Назва: Усна історія степової України. Том 4.
Автор: Павло Степанович Сохань (1926–2013) - український історик-славіст, джерелознавець, археограф.
Анатолій Васильович Бойко (1960–2010) - український історик, дослідник історичних джерел.
Валерій Кирилович Козирєв (нар. 1952) - український історик, краєзнавець.
Валерій Андрійович Смолій (нар. 1950) – український громадський та політичний діяч, історик, директор Інституту історії України НАН України, доктор історичних наук, академік НАН України, заслужений діяч науки і техніки України.
Віктор Анатолійович Брехуненко (нар. 1965) - український історик, джерелознавець.
Олександр Олександрович Маврін (нар. 1963) — український історик, джерелознавець, археограф, доктор історичних наук.
Юрій Андрійович Мицик (нар. 1949) — український історик, джерелознавець, археограф, дослідник історії України козацької доби, церковної історії, збирач усних свідчень про Голодомор в Україні 1932—1933 років, публіцист, україніст, священник, доктор історичних наук, професор.
Володимир Іванович Мільчев (нар. 1972) - український історик.
Віктор Григорович Ткаченко (1954–2014) - український історик.
Надія Анатоліївна Бєлік (нар. 1961) - український історик.
Надія Іванівна Швайба (нар. 1980) - український історик.
Рік: 2008
Сторінок: 473
довжина 24,5
ширина 17,5
товщина 2,5
Вага: 0,800 кг
Русь «після Русі». Між короною і булавою /В. Горобець, М. Волощук, А. Плахонін, Б. Черкас, К. Галушко/ (Наукове видання 2016 року)
860 грн.
Історичне наукове видання. Чим могла бути "Русь після Русі"? У цьому дивному словосполученні міститься безліч прихованих сюжетів ‒ не лише історичних, але й ідеологічних. Частина з них набула раптом актуальності 2014 року, коли чимало українців знову замислилися про витоки своєї держави та народу, а також про стосунки із давніми сусідами. Тому, для цієї книги серії "Історія без цензури" ця назва є невипадково провокативною. Для істориків та загалу віддавна вразливими є питання закінчення Русі та початку України, а також існування Галицько-Волинської держави. Чи була литовсько-руська доба періодом бездержавності українців і чи була Річ Посполита "польським завоюванням" - на ці та інші питання читач може знайти відповіді у цьому виданні.
Видання написане простою зрозумілою мовою і розраховане на широку аудиторію.
У книзі є багато якісних мап.
Назва: Русь «після Русі». Між короною і булавою
Автор: Віктор Миколайович Горобець (нар. 1964) — український історик, дослідник середньовічної та ранньомодерної історії України, доктор історичних наук, професор.
Мирослав Михайлович Волощук (нар. 1979) - доктор історичних наук, професор, директор Центру медієвістичних студій ПНУ ім. В.Стефаника.
Андрій Гаврилович Плахонін (нар. 1972) – історик, фахівець у галузі історії Давньої Русі, європейського середньовіччя, історичної генеалогії, географії, сфрагістики, хронології.
Борис Володимирович Черкас (нар. 1976) – дослідник історії міжнародних відносин країн Центрально-Східної Європи та геополітичного становища України у XIV – XVII ст.
Кирило Юрійович Галушко (нар. 1973) — український історик, кандидат історичних наук, науковий співробітник Інституту історії України НАН України, соціолог, викладач, публіцист, блогер, літератор.
Рік: 2016
Сторінок: 351
Розміри,см.:
довжина 20,5
ширина 13
товщина 2
Вага: 0,330 кг
Україна: війни, битви, персони / Ярослав Трінчук / (Видання 2020 року)
320 грн.
Переосмислення ключових воєнних подій та визначних постатей української історії крізь призму сучасних історичних концепцій.
Книга пропонує новий погляд на військову історію України, очищений від імперських та радянських історіографічних міфів. Автор детально аналізує мотивації історичних діячів, стратегічні аспекти відомих та маловідомих битв, розкриває замовчувані сторінки української воєнної історії. Особливу увагу приділено подіям, які тривалий час перебували поза увагою офіційної історіографії або подавалися викривлено. Дослідження спирається на сучасні соціологічні та історіософські підходи, пропонуючи читачеві об'єктивний погляд на формування української військової традиції.
Усна історія степової України. Том 5 (Наукове видання 2009 року)
900 грн.
Колекційне історичне видання. Матеріали, представлені в п'ятому томі "Усної історії степової України" були зібрані в результаті експедиції до села Біленького Запорізького району Запорізької області у червні 2002 року. Команда на чолі з професором А. В. Бойком торувала сільськими вулицями дорогу усноісторичного та етнографічного поля. Членами експедиції було зібрано надзвичайно цікаві історії мешканців Степової України, у яких відобразився історичний досвід кількох поколінь. Зміст спогадів, зафіксованих у Біленькому, кількість людей, яку вдалось охопити за відносно короткий час, виявлені документальні джерела, чисельні фото, етнографічні пам'ятки перетворили цю експедицію для її учасників на знакову.
Видання розраховане на істориків, філологів, фольклористів, краєзнавців, усіх, хто цікавиться історичною традицією, віруваннями, уявленнями населення степового краю.
Назва: Усна історія степової України. Том 5.
Автор: Павло Степанович Сохань (1926–2013) - український історик-славіст, джерелознавець, археограф.
Анатолій Васильович Бойко (1960–2010) - український історик, дослідник історичних джерел.
Валерій Кирилович Козирєв (нар. 1952) - український історик, краєзнавець.
Валерій Андрійович Смолій (нар. 1950) – український громадський та політичний діяч, історик, директор Інституту історії України НАН України, доктор історичних наук, академік НАН України, заслужений діяч науки і техніки України.
Віктор Анатолійович Брехуненко (нар. 1965) - український історик, джерелознавець.
Олександр Олександрович Маврін (нар. 1963) — український історик, джерелознавець, археограф, доктор історичних наук.
Юрій Андрійович Мицик (нар. 1949) — український історик, джерелознавець, археограф, дослідник історії України козацької доби, церковної історії, збирач усних свідчень про Голодомор в Україні 1932—1933 років, публіцист, україніст, священник, доктор історичних наук, професор.
Володимир Іванович Мільчев (нар. 1972) - український історик.
Віктор Григорович Ткаченко (1954–2014) - український історик.
Надія Анатоліївна Бєлік (нар. 1961) - український історик.
Надія Іванівна Швайба (нар. 1980) - український історик.
Рік: 2009
Верхи на шатлі / Майк Маллейн/ Riding Rockets: The Outrageous Tales of a Space Shuttle Astronaut
469 грн.
У 1978 році першу групу астронавтів космічного шатла — двадцять дев’ять чоловіків і шість жінок, які проведуть в НАСА найбурхливіші роки програми космічних шатлів — представили публіці. Серед них був полковник ВПС США Майк Маллейн, який у своїх мемуарах «Верхи на шатлі» розвіює героїчний ореол навколо корпусу астронавтів і зображує їх такими, якими вони є — звичайними людьми.
Історії Маллейна часом непристойні, часто комічні, але завжди цікаві. Він яскраво описує всі аспекти досвіду астронавта, та є жорстоко чесним у своїй критиці керівництва НАСА, чия помилка призвела до катастрофи «Челленджера» у 1986 році та загибелі чотирьох членів його групи. «Верхи на шатлі» — це весела, щира історія життя в усій його доленосній невизначеності.
Назва: Верхи на шатлі
Серія: «Corvus»
Автор: Майк Маллейн
Видавництво: Бородатий Тамарин
Переклад: Ярослава Панко
Сторінок: 528
Формат: 135х210
Вага: 500 г
ISBN: 978-617-95267-4-9
+ кольорова вклейка
Чигирин — гетьманська столиця (Юрій Мицик)
810 грн.
Чигирин — гетьманська столиця
Автор: Юрій Мицик
Рік видання: 2021
Видання друге
Книга являє собою узагальнююче дослідження з історії старої гетьманської столиці — Чигирина, з яким нерозривно пов’язана українська історія Доби Козаччини 17 ст. та Гайдамаччини 18 ст. Висвітлюється також історія Чигиринського полку та ряду поселень на його землях: Суботів, Медведівка тощо.
Робота ґрунтується як на опублікованих, так і на архівних джерелах.
Пісня Ловихвоста / Тед Вільямс / (Видання 2022 року)
480 грн.
Захоплива фентезійна історія про відважного кота та його друзів, які вирушають у небезпечну подорож заради порятунку зниклих побратимів.
У цій казковій пригоді молодий кіт Фрітті Ловихвіст стає на захист свого народу, коли таємничі зникнення котів починають сіяти паніку серед усіх кланів. Після зникнення його подруги Тихолапки, він разом з мудрим Жучкожером та енергійним кошеням Прудкоплигом вирушає у небезпечну подорож. Їхній шлях пролягає через загадкові місця – від величного Дому Первородків до моторошної підземної цитаделі, де на героїв чекають неймовірні випробування та відкриття.