Новини
Тінь Командора /Надія Гуменюк/
550 грн.
НОВЕ ЖУРНАЛІСТСЬКЕ РОЗСЛІДУВАННЯ ВОЛИНСЬКОЇ МІС МАРПЛ
Рута Ружин органічно вжилася в ролі мами для сироти Соломійки та коханої для Свята. Однак кримінальний світ вириває жінку із сімейної ідилії: для журналістки знову знаходиться робота. Усе розпочинається з безглуздого, на перший погляд, викрадення старого комп’ютера Рути з редакції та бронзової скульптури - з музею. Обидві ці речі не несуть жодної цінності та, здавалося б, навряд чи пов’язані між собою. Місцеві оперативники заходять у глухий кут. Їхня єдина версія - комп’ютер украв якийсь жартівник, а статую забрав скульптор. І лише Рута впевнена, що поліція помиляється, та вперто продовжує розслідування. Професійне чуття не підводить журналістку: дуже скоро в ланцюжку злочинів з’являється перша жертва. Оперативники майже відразу знаходять головного підозрюваного. Однак Рута впевнена, що схопили не того. Вона все глибше поринає у кримінальні нетрі міста, аби розплутати справи. Проте цього разу в небезпеці може опинитися не лише Рута, а ще й її близькі…
Назва товару Тінь Командора
Авторка Надія Гуменюк
Сторінок 240
Формат 135х205 мм
Рік видання 2023
Вага: 0,250 кг
Сумно ангел зітхнув (Наталія Кавера-Безюк). Історичний роман
Оцінено в 5.00 з 5
КНИГА ВИЙШЛА
Бурхливе українське XVI століття в сентиментальному історичному романі «Сумно Ангел зітхнув».
Чорна княгиня... Неймовірне багатство та легендарна врода стали її найбільшим нещастям. Вона злітала та падала: зазнала романтичне кохання, шалену пристрасть, підступну зраду, злі плітки й поголос, тисячі відтінків гіркої самотності. Пережила трьох чоловіків, тричі залишившись удовою. Подолала шлях від наївної дівчинки до впевненої мудрої жінки. Книги, шахи та зірки стали її вірними друзями. Проживши лише 43 роки, піднеслася до нечуваних висот у науках і заснувала в Острозі на Волині друкарню, першу православну академію, школи і шпиталь. За її правління переклали і надрукували першу Біблію русинською, яку ми читаємо й нині.
Назва: «Сумно ангел зітхнув»
Серія: Гайстер, Історичні романи
Авторка: Наталія Кавера-Безюк
Ілюстрації: Олег Безюк
Рік: 2024
Видавництво: РВВ (м. Запоріжжя)
Сторінок: 632 з ілюстраціями
Обкладинка: тверда
Розмір: 175×245 мм
Вага: 850 г
ISBN: 978-617-8174-11-8
Українське народне мистецтво / The peasant art of Ukraine
900 грн.
Українське народне мистецтво / The peasant art of Ukraine
Це видання є першим українським перекладом англомовної праці видатного українського науковця та музейника Миколи Федотовича Біляшівского (1867–1926), що вийшла в Лондоні 1912 року у видавництві часопису «The Studio». Книгу доповнено унікальними світлинами етнографічного характеру кін. XIX – поч. ХХ ст. з колекції Національного художнього музею України (ДАФ НХМУ, ф. 33).
This edition is the first Ukrainian translation of the English study by the famous Ukrainian scientist and museum worker Mykola Biliashivskyi (1867–1926), which was originally published by The Studio art journal in London in 1912. The book is supplemented by exclusive ethnographic photographs of the late 19th and early 20th century from the collection of the National Art Museum of Ukraine (fund no. 33).
Автор: Микола Біляшівський
Рік: 2022
Кількість сторінок: 168
Обкладинка тверда
Еллінські військові традиції на українських землях Причорномор’я (Костянтин Колесников)
710 грн.
На краю Ойкумени. Еллінські військові традиції на українських землях Причорномор'я: від заснування перших поселень до перших століть християнської ери (VII ст. до н.е. - IV ст. н. е.)
Книга присвячена військовим традиціям давньогрецьких колоній півдня сучасної України: полісних громад Тіри, Ольвії Понтійської, Херсонеса Таврійського та Боспорського царства впродовж більш ніж тисячоліття їхньої історії від зародження до сутінок античної цивілізації на півночі Понту. Розглянуто військово-політичні аспекти історії північнопричорноморських еллінських держав, еволюцію різних видів наступальної й оборонної зброї, проблему зовнішніх впливів і запозичень, окремі «роди військ» античних армій Північного Причорномор’я. Описано найважливіші воєнні кампанії північнопонтійських еллінів, свідчення про які дійшли до нашого часу.
Видання розраховане на всіх, кому цікава історія України, історія зброї і військової справи.
Книга супроводжується численними сучасними художньо-історичними реконструкціями.
Подібні книги:
1. Воїни степів. Гуни на території України. Олеся Жданович
2. Світанок Русі. Військова справа в Україні епохи вікінгів (ІХ–Х ст.) Артем Папакін
3. Відгомін карниксів: Військові традиції давніх кельтів на землях України, IV—I ст. до н. е. (Геннадій Казакевич)
4. ДІТИ ТАРГІТАЯ: Військо і війни скіфів VII–ІІІ століть до Р. Х. Артем Папакін
5. Зі Скандинавії у Причорномор’я. Військове мистецтво готів на теренах України. Олеся Жданович
6. Скіфи. Граков Б. М. (Антикварна наукова книга 1947 року)
7. Херсонес Таврический в третьей четверти 6 – середине 1 вв. до н.э. Очерки истории и культуры
8. Политическая и культовая элита Ольвии IV-I вв. до н.э. (Николаев Н.И.
Сад Гетсиманський. Тигролови / Іван Багряний / (Видання 2022 року)
680 грн.
Збірка двох найвідоміших романів Івана Багряного про боротьбу українців проти тоталітарного режиму.
До видання увійшли романи "Сад Гетсиманський" та "Тигролови", що розкривають злочинну сутність сталінської репресивної системи. Обидва твори, частково автобіографічні, показують незламність людського духу в протистоянні з тоталітарною машиною НКВС. "Сад Гетсиманський" розповідає про випробування головного героя у катівнях НКВС, а "Тигролови" - про драматичну втечу політв'язня на Далекий Схід. Романи об'єднані спільною тематикою боротьби за людську гідність та свободу в умовах терору й насильства.
Феномен Львова / Николишин Юрій / (Видання 2018 року)
650 грн.
Унікальне фотовидання про архітектурні перлини та історичні пам'ятки Львова.
Книга-альбом представляє найвидатніші архітектурні пам'ятки Львова через професійні фотографії та тримовні (українською, польською та англійською) описи. Автор розкриває історію знакових будівель міста, їхнє призначення крізь століття та архітектурні особливості. Видання детально висвітлює історію кожної представленої споруди, подаючи цікаві факти про їхніх власників, архітекторів та значення в культурному житті міста.
Пріапея / (Видання 2021 року)
200 грн.
Перший український переклад античної збірки еротичної поезії, присвяченої богу родючості Пріапу.
"Пріапея" - це унікальна колекція латинських віршів, що поєднує традиції римської сатири, еротичної поезії та народного гумору. Збірка, що складається з 80 епіграм різних авторів, відображає маловідомий аспект античної культури через призму культу бога Пріапа. Видання супроводжується ілюстраціями та становить значний інтерес як для дослідників античної літератури, так і для поціновувачів класичної поезії. Переклад зберігає автентичний дух оригіналу, водночас відтворюючи мовні особливості та культурний контекст епохи.
Воїни степів. Гуни на території України. Олеся Жданович
600 грн.
Воїни степів. Гуни на території України
Книга присвячена темі появи та перебування гунів на землях сучасної України у пізньоантичний та ранньосередньовічний період. На основі джерел висвітлюється соціальна організація, життя, побут, звичаї гунського суспільства, матеріальна культура і військове мистецтво гунів. В процесі пересування на захід гуни асимілювались з іншими племенами і в новому вигляді з’явились у європейських степах, створивши у V ст. велике державне об’єднання під проводом Аттіли. Держава гунів стала першим великим племінним об’єднанням кочовиків, cформованим у Східній Європі. Саме гуни заклали основи для об’єднання тюркських етносів. На зміну їм у степи Причорномор’я та Подунав’я зі сходу прийшли сарагури, оногури, уроги, савіри, авари тощо.
Книга супроводжується численними сучасними художньо-історичними реконструкціями.
Людина біжить над прірвою. Морітурі. Розгром. Генерал / Іван Багряний / (Видання 2023 року)
540 грн.
Збірка драматичних творів Івана Багряного про боротьбу українського народу за виживання і свободу під час Другої світової війни, що резонує із сучасною боротьбою України.
Видання об'єднує чотири твори відомого українського письменника-емігранта, що висвітлюють боротьбу українського народу проти тоталітарних режимів. Особливу цінність має проведення паралелей між історичними подіями часів Другої світової війни та сучасною боротьбою України за незалежність. Книга входить до серії "Класика української белетристики" і містить повість та три п'єси, які розкривають тему національної стійкості та незламності духу українського народу.
Усна історія степової України. Том 1 (Наукове видання 2008 року)
900 грн.
Колекційне історичне видання. Перший том великого циклу "Усної історії Степової України" було створено на основі археографічних експедицій Запорізького наукового товариства ім. Я. Новицького, за сприянням Запорізького відділення Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України та Інституту усної історії Запорізького національного університету. Важливість і унікальність видання полягає в тому, що усна історія є вагомим чинником історичного буття, значущим елементом відносин - побутових, економічних, суспільних і, що головне, - визначальним механізмом передачі історичної пам'яті і, як наслідок, - елементом ідентичності тієї чи іншої суспільної, соціальної, етнічної групи.
Видання розраховане на істориків, філологів, фольклористів, краєзнавців, усіх, хто цікавиться історичною традицією, віруваннями, уявленнями населення степового краю.
Назва: Усна історія степової України. Том 1.
Автор: Павло Степанович Сохань (1926–2013) - український історик-славіст, джерелознавець, археограф.
Анатолій Васильович Бойко (1960–2010) - український історик, дослідник історичних джерел.
Валерій Кирилович Козирєв (нар. 1952) - український історик, краєзнавець.
Валерій Андрійович Смолій (нар. 1950) – український громадський та політичний діяч, історик, директор Інституту історії України НАН України, доктор історичних наук, академік НАН України, заслужений діяч науки і техніки України.
Віктор Анатолійович Брехуненко (нар. 1965) - український історик, джерелознавець.
Олександр Олександрович Маврін (нар. 1963) — український історик, джерелознавець, археограф, доктор історичних наук.
Юрій Андрійович Мицик (нар. 1949) — український історик, джерелознавець, археограф, дослідник історії України козацької доби, церковної історії, збирач усних свідчень про Голодомор в Україні 1932—1933 років, публіцист, україніст, священник, доктор історичних наук, професор.
Володимир Іванович Мільчев (нар. 1972) - український історик.
Віктор Григорович Ткаченко (1954–2014) - український історик.
Надія Анатоліївна Бєлік (нар. 1961) - український історик.
Надія Іванівна Швайба (нар. 1980) - український історик.
Рік: 2008
Сторінок: 418
довжина 24,5
ширина 17,5
товщина 3
Вага: 0,900 кг
Мистецтво жити / Андре Моруа / (Видання 2023 року)
250 грн.
Глибокий філософський погляд на мистецтво життя від визначного французького письменника і мислителя XX ст.
У своєму есе Андре Моруа, член Французької академії, розкриває п'ять ключових аспектів людського життя: мистецтво думати, кохати, працювати, керувати та старіти. Автор, спираючись на багатий життєвий досвід та глибокі знання людської природи, пропонує читачеві мудрі роздуми про те, як досягти гармонії в різних сферах життя. Особлива цінність цього видання полягає в тому, що воно доповнене добіркою афоризмів та цитат Моруа, які допомагають краще зрозуміти його філософію життя. Книга залишається актуальною для сучасного читача, пропонуючи практичну мудрість для повсякденного життя.
Велика війна 1914 – 1918 рр. і Україна
1400 грн.
Велика війна 1914 - 1918 рр. і Україна
Рік: 2020
Кількість сторінок: 784
Обкладинка тверда
Книга є збіркою тематично згрупованих статей-досліджень українських істориків. Знайомлячись із ними, будь-хто зможе відчути глибину збройних конфліктів, трагічність долі народів, утягнутих у них, незворотні зрушення в психології людей. Масштабність соціальних потрясінь простежується у зруйнуванні звичного способу життя, деструктивних процесах у господарстві, погіршенні матеріального становища населення, голоді та поневіряннях мільйонів людей. Водночас картину доповнюють факти кардинальних змін у свідомості народу, активізації доброчинності, національних рухів, що в українському вимірі каталізували процес формування модерної нації, яка з об’єкта міжнародної політики перетворилася на її безпосередній суб’єкт. Пропонований том складається з нарисів про Першу світову війну в історіографічному вимірі, «українську карту» в міжнародних відносинах, політичні сили українства в 1914–1918 рр. та актуалізацію «українського питання», бойові дії на українських теренах, соціально-економічні, духовні та повсякденні проблеми тогочасного суспільства. Книга розрахована на науковців, викладачів, студентів, усіх, хто цікавиться історією України. Обсяг 784 стор. Обкладинка тверда.