Новини
Дзвона чи дзвону? або -А (-Я) чи -У (-Ю) в родовому відмінку / Н.Є. Лозова, В.Б. Фридрак / (Видання 2015 року)
500 грн.
Практичний довідник з правильного проживання відмінкових випускників в українській мові.
Словник-довідник присвячений одному з найскладніших питань української граматики - вибору закінчення родового відмінка однієї іменників чоловічого роду на приголосний. Видання містить активну загальномовну лексику, терміни різних галузей та найуживаніші власні назви. Матеріал подано в доступній формі з детальними поясненнями та прикладами. Книга стане в пригоді широкого кола читачів - від школярів до професійних філологів.
Іловайськ (Книга про АТО)
2000 грн.
Книга про мужність, героїзм і людяність українських солдат і офіцерів
Іловайськ - книга про мужність, неймовірний героїзм і людяність українських солдат і офіцерів, бійців добровольчих батальйонів, батальйонів тероборони, всіх тих, хто опиняється в кінці серпня 2014 року в Іловайському котлі, що став найбільшою поразкою української армії в ході війни на сході. Це чесна книга про війну, яка, як відомо, нікого ще не зробила краще, натомість, серед крові, вогню та заліза люди залишаються людьми. Автор почув історії близька сотні учасників Іловайської трагедії, книга побудована на реальних подіях. Тим не менше, просимо вважати всі збіги імен, прізвищ та позивних випадковими.
2-е видання, виправлене.
«Іловайськ. Розповіді про справжніх людей».
Автор: Положій Євген Вікторович (м. Суми), 47 років - відомий журналіст і письменник.
Видання 2015 року
Мова: українська
Сторінок: 377
Мистецтво війни /Сунь- дзи/
644 грн.
Велике ілюстроване подарункове видання найвідомішого трактату про ведення війн!
Кожен у житті неминуче має «воювати»: звільняти собі місце під сонцем, долати власні страхи, сперечатися з начальством, боротися з конкурентами й суперниками. Найчастіше від того, чи здобудемо ми перемогу, залежить не тільки добробут, але й життя. Перед вами один з найвідоміших трактатів всіх часів про війну й тактику військових дій, який є путівником для багатьох відомих воєначальників і політиків. Поради стародавнього полководця не втратили своєї актуальності й сьогодні, тому що вчать нас приймати рішення й домагатися обраних цілей. Ця книга навчить вас перемагати незалежно від того, у чому саме ви хочете досягти успіху – у бізнесі, спорті або політиці!
Сторінок: 128
Розмір: 205x270 мм
Студії з української етнографії та антропології : нова редакція (Федір Вовк)
930 грн.
Студії з української етнографії та антропології : нова редакція
автор Федір Вовк
Класичні праці відомого українського етнографа та антрополога Федора Кіндратовича Вовка (1847–1918).
Праці науковця супроводжені примітками сучасних фахівців. Оригінальні ілюстрації збережено, бібліографію вивірено та уточнено. Для зручності користування книгою укладено іменний та предметний покажчики.
Основні розділи
- Антропологічні особливості українського народу;
- Етнографічні особливості українського народу;
- Шлюбний ритуал та обряди в Україні;
- Сани в похоронному ритуалі в Україні;
Життя наше – це подорож / Григорій Сковорода / (Видання 2023 року)
1500 грн.
Повне зібрання художніх творів та афоризмів видатного українського філософа.
Унікальне видання, що вперше представляє повний корпус художніх творів Григорія Сковороди в сучасному українському перекладі Валерія Шевчука. Книга містить не лише поетичні та прозові твори, але й ретельно відібрані афоризми з різних текстів філософа, літературознавчий аналіз творчої спадщини та біографію, написану учнем Сковороди М. Ковалинським. Особливістю видання є збереження оригінальної структури силабічного вірша з цезурами та ілюстративний матеріал, що відображає мистецьке світобачення XVIII ст.
Три любові / Арчибальд Джозеф Кронін / (Видання 2024 року)
560 грн.
Оцінено в 5.00 з 5
Історія жінки, чиє прагнення ідеального життя стає випробуванням для неї та її близьких.
Один з найвідоміших романів Арчибальда Кроніна розповідає про Люсі Мур - жінку, одержиму ідеєю досконалого майбутнього для своєї родини. Її самовіддана любов до близьких межує з одержимістю, а прагнення вишуканого життя часто затьмарює здоровий глузд. Автор майстерно досліджує, як благородні наміри та сліпа материнська любов можуть перетворитися на руйнівну силу, що загрожує сімейному щастю. Роман, що витримав уже третє видання українською мовою, глибоко розкриває психологію жіночого характеру та ціну, яку доводиться платити за нездійсненні мрії.
Під вітрилами (збірка книг).
В масовій свідомості «історії піратів» — це історії про грабунок, пиятику і ризиковані пригоди. Але за цим фасадом майже завжди стояла державна гра за перерозподіл територій та сфер впливу. Вмілими управлінськими діями англійці спрямовували піратську агресію на своїх головних морських конкурентів — іспанські колонії в Америці, зокрема на узбережжі Карибського моря. Вести війну за допомогою піратів, хоч би й легалізованих на державній службі — завжди ризик і постійне балансування. Не дивно, що більшість їх ватажків для успішної кар’єри мусили мати виняткові організаційні здібності та виняткову жорстокість.
Перша книга присвячена серу Френсісу Дрейку та його епосі – другій половині XVI ст. – “Вельможне панство не любить його за висоти, яких він досяг, народившись в простій сім’ї; решта кажуть, що він — головна причина війн.” – так писали про нього сучасники.
Друга книга розповідає про сера Генрі Моргана, одного з найвідоміших моряків 1670-80-их років. Це історія справжнього капітана Моргана, який зовсім не схожий на усміхненого хлопця на пляшці рому.
Третя книга, на відміну від попередніх - художня література. Це класична збірка оповідань Рафаеля Сабатіні "Хроніки капітана Блада".
Кожна книга щедро проілюстрована як класичними картинами XVI-XVII ст., так і спеціально замовленими ілюстраціями від найкращих українських художників-баталістів.
Безкоштовна доставка Новою поштою
Ревізії Конотопської сотні 30–40-х рр. XVIII ст
1200 грн.
Ревізії Конотопської сотні 30–40-х рр. XVIII ст.
Публікація унікальних переписів жителів Конотопської сотні Ніжинського полку, яка включала місто Конотоп та села біля нього. (Тепер, переважно, в Сумській області)
Оригінали знаходяться в Центральному історичному архіві України в м. Київ.
Книга містить списки козаків, селян, міщан, старшини за 1732, 1736, 1737, 1738, 1745, 1747 роки.
496 стр.
Ревізії Полтавського полку 1723 та 1726 років
Джерела з історії Полтавського полку, том 3
Компути та ревізії Полтавського полку
Ревізії Полтавського полку 1723 та 1726 років
упорядник В.О. Мокляк
Публікація унікальних архівних переписів Полтавського козацького полку за 1720-і роки.
Перший перепис 1723-го року присвячений козакам та їх обліку, в зв'язку з Перською війною 1722-23 років. Також в книзі міститься окрема відомість від 1734-го року про нововписаних 1723-го року козаків та про їх службу за цей (1723-34 рр.) період.
Другий перепис 1726 ширше охоплює стани, окрім козаків в ньому є й міщани та посполиті селяни. Завдяки поглибленій структурі, можна дізнатись про склад цехів містечок Полтавщини, інформацію про наявність шинків тощо.
Для істориків, краєзнавців, дослідників родоводу.
Книга має іменний та географічний покажчики.
Книги схожого змісту:
1. Присяга Лубенського полку 1718 року
2. Присяга Гадяцького полку 1718 року (Друге видання)
3. Відомості полку Полтавського 1734-го року
4. Генеральне слідство про маєтності Полтавського полку 1729-1730 (Документи 18 століття, книга 2007 року)
5. Компут Полтавського полку 1721 року
6. Місто Полтава в Румянцевському описі 1765-1769 рр. (упорядник Ю. Волошин)
7. Полтавська міська книга, 1668-1740 рр. (Документи 18 століття, книга 2015 року)
8. Ревізія Полтавського полку 1733 року
9. Реєстри Полтавського полку 1654 року
10. Компути Полтавського полку 1649 та 1718 років
Лісова пісня. Вибране /Леся Українка/
336 грн.
Цей ліс був сповнений чарів. Дрімають польові русалки, танцює спокусник-перелесник. Там, у серці лісу, у сухій вербі прокинулася навесні прекрасна Мавка і почула спів сопілки. То вигравав людський хлопець Лукаш… Прекрасна мелодія торкнулася того, що колись було Мавчиною душею. У народі кажуть, що лісові духи не здатні кохати. Але Мавка покохала. Так, як не здатна кохати жодна людська душа… («Лісова пісня»)
Також до збірки увійшли відомі поезії Лесі Українки та драматичні поеми «Одержима», «Кассандра», «Бояриня», «Оргія».
Про автора:
Леся Українка — видатна українська письменниця, перекладачка та культурна діячка, яка є найвизначнішою постаттю в історії літератури поруч із геніальними Тарасом Шевченком та Іваном Франком. Сам Франко, захоплюючись неймовірним талантом Лесі Українки, назвав її «єдиним мужчиною в нашому письменстві». Творчість поетки стала вагомим надбанням не лише для вітчизняної, а й для світової культури.
Сторінок: 352
Дракон-лежебока / Кеннет Грем / (Видання 2020 року)
150 грн.
Дотепна казка про незвичайного дракона, який віддає перевагу книгам та спокою замість традиційних драконячих обов'язків.
Чарівна історія від автора класичної дитячої книги "Вітер у вербах" розповідає про дракона-інтелектуала, який зовсім не схожий на своїх родичів. Замість того, щоб викрадати принцес та битися з лицарями, він надає перевагу спокійному життю та самоосвіті. Але коли сам Святий Юрій кидає йому виклик, дракону доводиться знайти особливий спосіб вирішення конфлікту. Історія з гумором розкриває теми індивідуальності та вміння залишатися собою навіть під тиском традицій.
Генеральне слідство про маєтності Полтавського полку 1729-1730 (Документи 18 століття, книга 2007 року)
3600 грн.
Книга включає опис сіл (власницьких, монастирських, рангових, вільних) і сотенних міст Полтавського полку, здійснений сотенною і полковою старшиною і схвалений генеральною старшиною та полковниками, а також документів (універсалів, грамот та інш.), що підтверджують права на володіння маетностями. У сумі вони висвітлюють питання народонаселення, соціально- економічні, суспільні стосунки в регіоні у 2-й половині XVII - 30 роки XVIII ст. До кінця XVIII ст. слідство було діючим юридичним документом.
Видання супроводжується передмовою, примітками, словником маловживаних слів, предметним, іменним та географічним покажчиками.
Генеральне слідство про маєтності Полтавського полку 1729-1730.
Рік: 2007
Сторінок: 176
Упорядник Іван Бутич
Книги схожої тематики:
1. Присяга Лубенського полку 1718 року
2. Присяга Гадяцького полку 1718 року (Друге видання)
3. Відомість про залінійні поселення Полтавського полку 1762 року: збірник документів /Сухомлин О. Д./ (Дніпропетровська обл. часів Гетьманщини)
4. Компути Полтавського полку 1649 та 1718 років
5. Компут Полтавського полку 1721 року
6. Ревізії Полтавського полку 1723 та 1726 років
7. Ревізія Полтавського полку 1733 року
8. Список іменний Полтавського полку 1735-го року
9. Відомості полку Полтавського 1734-го року
10. Френсіс Дрейк. Життя та неймовірні пригоди королівського корсара. (Віктор Губарев)