Новини
Війна з саламандрами/Карел Чапек/(Видання 1978 року)
1000 грн.
До збірки чеського фантаста Карела Чапека увійшли сатиричний роман "Війна з саламандрами", п`єса "Мати", оповідання "В замку", "Ворожка", "Експеримент професора Роусса", "Кара Прометеєві" та інші.
Переклад з чеської лауреата премії ім. М. Рильського, Юрія Лісняка, ілюстрації Володимира Василенка.
Дане видання може бути цікаве збирачам серії "Вершини світового письменства" (випуск 28).
Перст провидіння /Агата Крісті/ The Moving Finger
350 грн.
Агата Кристі вважала цей роман одним із кращих своїх творів!
Містечко Лімсток здається ідеальним для реабілітації хворих. Тож після авіакатастрофи Джері Бертон вирішує оселитися тут разом зі своєю сестрою Джоаною, яка супроводжує його. Але незабаром серія анонімних листів-наклепів порушує тихий плин місцевого життя. Одна з адресаток зрештою скоює самогубство, імовірно, через обурливий зміст листа. Та й на цьому потрясіння не завершуються: убитою знаходять її служницю.
Схоже, усе це - справа рук когось із місцевих мешканців. Джері намагається допомогти поліції вийти на слід аноніма. Поки той або та на волі, у Лімстоку не можуть довіряти одне одному. Проте розкрити секрети й докопатися до суті до снаги тільки Джейн Марпл.
Аґату Крісті знають у всьому світі як королеву детективу. Продано близько мільярда примірників її творів англійською мовою, ще один мільярд — у перекладі 100 іноземними мовами. Вона — найпопулярніший автор усіх часів. За кількістю перевидань її книжки поступаються лише Біблії та творам Шекспіра.
Перст провидіння
Авторка Агата Крісті
Мова українська
Сторінок 320
Формат 125x170 мм
Рік видання 2023
Вага220 гр.
Символи нескореної держави. Нагороди уряду Української Народної Республіки (Ярослав Тинченко)
620 грн.
Державні нагороди — це знаки визнання заслуг особи перед його Батьківщиною. Нагороди з’явилися за доісторичних часів та шанобливо передавались із покоління в покоління. Нагородна спадщина стала невід’ємним атрибутом цивілізованого суспільства. Спочатку — аристократії, потім — гуманістів, учених, представників інтелігенції. Наша книжка оповідає про нагороди Української Народної Республіки, традиції яких сповідували три покоління української еміграції по всіх куточках світу. Це дослідження — не тільки про відзнаки, але й про людей, які їх розробляли, виготовляли, нагороджували та носили. Про ті три покоління українців «Вільного Світу», про які у сучасній Україні мало хто знає та пам’ятає.
Автор: Ярослав Тинченко
Рік: 2016
Кількість сторінок: 212
Поглянь – он смерть тебе чекає / Марія Ланґ / (Видання 2022 року)
240 грн.
Класичний шведський детектив, дія якого розгортається в театральному середовищі Стокгольма 1950-х рр.
У детективній повісті головна героїня Пак Буре розслідує загадкове вбивство в історичному Дроттнінгольмському театрі. Авторка майстерно поєднує елементи класичного детективу з докладними описами театрального життя та музичного середовища шведської столиці, створюючи атмосферний твір, що занурює читача в культурне життя повоєнної Швеції.
06. Присяга Лубенського полку 1718 року
Оцінено в 4.67 з 5
КНИГА ВИЙШЛА!
Присяга Лубенського полку 1718 року
упорядник О. Різніченко
Публікація присяжних списків жителів Лубенського полку Гетьманщини за 1718 рік. Книга містить поіменні реєстри різних тогочасних станів — козаків, старшини, посполитих селян, міщан, духовенства.
Це один з найраніших переписів Лубенського полку — військово-адміністративної одиниці з центром в м. Лубни, яка займала величезну територію сучасних Полтавської та Сумської областей України.
Лубни 1718
Назва: «Присяга Лубенського полку 1718 року»
Серія: Джерела до вивчення козацтва
Упорядник: Різніченко О.С
Рік: 2022
Видавництво: РВВ (м. Запоріжжя)
Сторінок: 336 з ілюстраціями
Обкладинка: тверда
Розмір: 175×245 мм
Вага: 700 г
ISBN: 978-617-8221-07-2
Містер Мерседес /Стівен Кінг/ Mr. Mercedes
588 грн.
Спогади про нерозкритий злочин не дають спокою колишньому поліцейському Біллу Годжесу. Він мав упіймати злочинця, який на вкраденому «мерседесі» навмисне вбив та покалічив десятки людей, але... Одного дня Білл отримує листа від того самого таємничого вбивці. Він обіцяє, що наступного разу жертв буде більше! Це був тільки початок… Білл знову повертається до роботи. Ставки в цій смертельній грі надто високі...
Про автора:
Стівен Кінг — шалено популярний американський письменник, і майже кожний його твір стає світовим бестселером. За понад 40 років його творчої діяльності світ побачили безліч надзвичайно популярних романів, наклади яких давно перетнули межу в третину мільярда примірників. Він володар великої кількості престижних літературних нагород і має численну армію шанувальників.
Містер Мерседес
Автор: Стівен Кінг
Переклад: Красюк О.І.
сторінок: 544
вага 0,460 кг
Усна історія степової України. Том 9 (Наукове видання 2010 року)
900 грн.
Колекційне історичне видання. Дев’ятий том "Усної історії Степової України" репрезентує матеріали експедиції до села Скельки Василівського району Запорізької області, здійснену Запорізьким науковим товариством ім. Я. Новицького, Запорізьким відділенням Інституту української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського НАН України та Інститутом усної історії Запорізького національного університету в серпні 2002 року. Важливість і унікальність видання полягaє в тому, що, по-перше, старовинне село було розташоване у Великому Лузі і зберегло пам’ять про унікальну атмосферу плавневої зони, а по-друге, усна історія є вагомим чинником історичного буття, значущим елементом відносин – побутових, економічних, суспільних і, що головне, – визначальним механізмом передачі історичної пам’яті і, як наслідок, – елементом ідентичності тієї чи іншої суспільної, соціальної, етнічної групи.
Це видання - безцінне, адже, на сьогоднішній день, село Скельки знаходиться під тимчасовою окупацією російських загарбників.
Видання зацікавить істориків, філологів, фольклористів, краєзнавців, усіх, хто шанує історичні традиції, вірування й уявлення.
Назва: Усна історія степової України. Том 9.
Автор: Павло Степанович Сохань (1926–2013) - український історик-славіст, джерелознавець, археограф.
Анатолій Васильович Бойко (1960–2010) - український історик, дослідник історичних джерел.
Валерій Кирилович Козирєв (нар. 1952) - український історик, краєзнавець.
Валерій Андрійович Смолій (нар. 1950) – український громадський та політичний діяч, історик, директор Інституту історії України НАН України, доктор історичних наук, академік НАН України, заслужений діяч науки і техніки України.
Віктор Анатолійович Брехуненко (нар. 1965) - український історик, джерелознавець.
Олександр Олександрович Маврін (нар. 1963) — український історик, джерелознавець, археограф, доктор історичних наук.
Юрій Андрійович Мицик (нар. 1949) — український історик, джерелознавець, археограф, дослідник історії України козацької доби, церковної історії, збирач усних свідчень про Голодомор в Україні 1932—1933 років, публіцист, україніст, священник, доктор історичних наук, професор.
Володимир Іванович Мільчев (нар. 1972) - український історик.
Віктор Григорович Ткаченко (1954–2014) - український історик.
Надія Анатоліївна Бєлік (нар. 1961) - український історик.
Надія Іванівна Швайба (нар. 1980) - український історик.
Рік: 2010
Сторінок: 370
довжина 24,5
ширина 17,5
товщина 2,2
Вага: 0,710 кг
Студії з української етнографії та антропології : нова редакція (Федір Вовк)
930 грн.
Студії з української етнографії та антропології : нова редакція
автор Федір Вовк
Класичні праці відомого українського етнографа та антрополога Федора Кіндратовича Вовка (1847–1918).
Праці науковця супроводжені примітками сучасних фахівців. Оригінальні ілюстрації збережено, бібліографію вивірено та уточнено. Для зручності користування книгою укладено іменний та предметний покажчики.
Основні розділи
- Антропологічні особливості українського народу;
- Етнографічні особливості українського народу;
- Шлюбний ритуал та обряди в Україні;
- Сани в похоронному ритуалі в Україні;
Сіячі. Українські інтелектуали, які пробудили ідею незалежності /Ігор Гирич/ (Наукове видання 2023 року)
800 грн.
Збірка інтелектуальних біографій українських мислителів, які заклали основи державної незалежності.
У книзі "Сіячі. Українські інтелектуали, які пробудили ідею незалежності" Ігор Гирич представляє життєписи десяти видатних українських істориків та громадських діячів другої половини XIX — поч. XXI ст. Автор розкриває внесок цих особистостей у розвиток української державницької думки в умовах іноземного панування — від часів Російської імперії до СРСР.
Праця висвітлює історіософські погляди та діяльність таких визначних постатей, як Михайло Грушевський, Ольґерд Бочковський, В'ячеслав Липинський, Володимир Антонович, Олександр Кониський, Євген Чикаленко, Сергій Єфремов, Андрій Жук, Ярослав Дашкевич та Сергій Білокінь. Гирич показує, як ці інтелектуали не лише теоретично обґрунтовували ідею незалежності України, але й активно працювали над її практичним втіленням, створюючи партії, громадські організації та культурні інституції.
Книга розрахована на широке коло читачів, які цікавляться історією української суспільно-політичної думки та процесом формування ідеї незалежної української держави.
/
Бібліографічна інформація
Назва: Сіячі. Українські інтелектуали, які пробудили ідею незалежності
Автор: Ігор Гирич
Рік і місце видання: 2023, Київ
Сторінок: 413
Мова: українська
Іван Франко – дітям / (Видання 2016 року)
200 грн.
Вибрані твори Івана Франка, спеціально підібрані для дитячого читання.
Збірка містить найкращі дитячі твори Івана Франка - вірші, казки та оповідання, які вже понад століття захоплюють юних читачів. Упорядник Д. Іваницька відібрала твори, що найкраще відповідають сприйняттю дітей молодшого шкільного віку. Книга може використовуватися як для самостійного читання дітьми, так і для спільного читання з батьками чи на уроках у школі.
Степовий щит Литви. Українське військо Гедиміновичів (XIV–XVI ст.) Борис Черкас
600 грн.
Степовий щит Литви. Українське військо Гедиміновичів (XIV–XVI ст.)
Книга присвячена історії українського війська у XIV–XVI ст. На прикладах військових кампаній та битв аналізуються традиції українських збройних формувань, їхня тактика та бойові прийоми у протистоянні з кочовими ордами Степу, Московським князівством та Німецьким орденом. Зазначено роль українських полків у становленні та розвитку Великого князівства Литовського, показано взаємозв’язок організації війська та політичного устрою держави Гедиміновичів, безперервність існування українських збройних сил як складової розвитку військової справи Європи.
Видання розраховане на всіх, кому цікава історія України, історія зброї і військової справи.
Книга супроводжується численними сучасними художньо-історичними реконструкціями.
Подібні книги:
1. Світанок Русі. Військова справа в Україні епохи вікінгів (ІХ–Х ст.) Артем Папакін
2. Зі Скандинавії у Причорномор’я. Військове мистецтво готів на теренах України. Олеся Жданович
3. ДІТИ ТАРГІТАЯ: Військо і війни скіфів VII–ІІІ століть до Р. Х. Артем Папакін
4. Авари в Європі: кочовики в системі візантійської дипломатії раннього Середньовіччя. Олеся Жданович
5. Великий Тюркський каганат: кочова імперія євразійських степів. Олеся Жданович
Русь «після Русі». Між короною і булавою /В. Горобець, М. Волощук, А. Плахонін, Б. Черкас, К. Галушко/ (Наукове видання 2016 року)
860 грн.
Історичне наукове видання. Чим могла бути "Русь після Русі"? У цьому дивному словосполученні міститься безліч прихованих сюжетів ‒ не лише історичних, але й ідеологічних. Частина з них набула раптом актуальності 2014 року, коли чимало українців знову замислилися про витоки своєї держави та народу, а також про стосунки із давніми сусідами. Тому, для цієї книги серії "Історія без цензури" ця назва є невипадково провокативною. Для істориків та загалу віддавна вразливими є питання закінчення Русі та початку України, а також існування Галицько-Волинської держави. Чи була литовсько-руська доба періодом бездержавності українців і чи була Річ Посполита "польським завоюванням" - на ці та інші питання читач може знайти відповіді у цьому виданні.
Видання написане простою зрозумілою мовою і розраховане на широку аудиторію.
У книзі є багато якісних мап.
Назва: Русь «після Русі». Між короною і булавою
Автор: Віктор Миколайович Горобець (нар. 1964) — український історик, дослідник середньовічної та ранньомодерної історії України, доктор історичних наук, професор.
Мирослав Михайлович Волощук (нар. 1979) - доктор історичних наук, професор, директор Центру медієвістичних студій ПНУ ім. В.Стефаника.
Андрій Гаврилович Плахонін (нар. 1972) – історик, фахівець у галузі історії Давньої Русі, європейського середньовіччя, історичної генеалогії, географії, сфрагістики, хронології.
Борис Володимирович Черкас (нар. 1976) – дослідник історії міжнародних відносин країн Центрально-Східної Європи та геополітичного становища України у XIV – XVII ст.
Кирило Юрійович Галушко (нар. 1973) — український історик, кандидат історичних наук, науковий співробітник Інституту історії України НАН України, соціолог, викладач, публіцист, блогер, літератор.
Рік: 2016
Сторінок: 351
Розміри,см.:
довжина 20,5
ширина 13
товщина 2
Вага: 0,330 кг