Новини
Відьмак. Час погорди. Книга 4 /Анджей Сапковський/
266 грн.
Згідно з давнім ельфійським пророцтвом, Цірі, Дитя Старшої Крові, мала змінити долю світу. Але поки зеленоока спадкоємиця трону Цінтри прямує під захистом своїх названих батьків до чарівницького острову Танедд, світ уже невпізнавано змінився. Усюди, в усіх серцях війна, ненависть і погорда. Для відьмака Ґеральта настав час заради порятунку Цірі обирати, на чиєму він боці.
Героїчна сага Анджея Сапковського про відьмака Ґеральта посідає четверте місце за накладами у Польщі, нагороджена преміями імені Януша Зайделя, преміями SFinks, а 2010 року автор отримав почесну нагороду Європейського співтовариства наукової фантастики EuroCon «Ґранд Майстер».
Відьмак. Час погорди. Книга 4
Автор: Анджей Сапковський
Сторінок: 320
АКМЕ / Леся Холодюк / (Видання 2022 року)
280 грн.
Психологічний роман про життєві випробування та пошук себе чотирьох жінок у сучасному місті.
У романі "АКМЕ" авторка розкриває історії чотирьох подруг, кожна з яких переживає власну кризу та шукає свій шлях до самореалізації. Через долі героїнь - політикині Ольги, що починає нове життя після розлучення, Алевтини з її складними стосунками, бізнес-леді, зануреної у роботу, та травмованої Агнєжки - досліджується поняття АКМЕ (вершина, розквіт) у контексті жіночого досвіду. Роман запрошує читача разом з героїнями переживати їхні історії та відкривати власне розуміння життєвої повноти.
Переписи Чернігівщини 1638 та 1713 років (Оновлене друге видання)
Оцінено в 5.00 з 5
КНИГА ВИЙШЛА
Книга містить документи та статті з історії Чернігівщини 17-18 ст.
Перепис посполитих Чернігівського полку 1713 року, матеріали якого дають можливість ознайомитися з кількісним та якісним складом посполитого населення (селян і міщан), їхніми іменами, прізвищами, промислами та ремеслами, а також тогочасною адміністративно-територіальною структурою Чернігівського полку і його сотень.
Подимний реєстр Чернігівського воєводства 1638 року є нині єдиним документом, чий масштаб дозволяє уявити як адміністративний поділ та структуру землеволодіння Чернігівщини того часу, так і виступає орієнтиром з економічної спроможності кожного згаданого в документі поселення.
Для багатьох сіл регіону, це також перша письмова згадка про їх існування. Для другого видання подимний перепис перекладено та зроблена географічна прив'язка до сучасних сіл і міст.
Стаття про планувальну основу сіл Чернігівщини XVII-XVIII ст. робить вступ до теми формування різних топографічних типів поселень.
Назва: «Переписи Чернігівщини 1638 та 1713 років»
Серія: Джерела до вивчення козацтва
Упорядники: І. Ситий, С. Горобець, А. Потьомкін, П. Кулаковський
Ілюстратори: С. Шаменков, О. Бондар
Рік: 2024
Видавництво: РВВ (м. Запоріжжя)
Сторінок: 344 з ілюстраціями
Обкладинка: тверда
Розмір: 175×245 мм
Вага: 480 г
ISBN: 978-617-95356-5-9
Ревізії Конотопської сотні 30–40-х рр. XVIII ст
1200 грн.
Ревізії Конотопської сотні 30–40-х рр. XVIII ст.
Публікація унікальних переписів жителів Конотопської сотні Ніжинського полку, яка включала місто Конотоп та села біля нього. (Тепер, переважно, в Сумській області)
Оригінали знаходяться в Центральному історичному архіві України в м. Київ.
Книга містить списки козаків, селян, міщан, старшини за 1732, 1736, 1737, 1738, 1745, 1747 роки.
496 стр.
Видатні мореплавці (комплект книг серії “Мартин”)
Оцінено в 5.00 з 5
Видатні мореплавці - комплект книг Віктора Губарева, одного з найкращих українських дослідників мореплавства XVI-XVIII ст.
В масовій свідомості «історії піратів» — це історії про грабунок, пиятику і ризиковані пригоди. Але за цим фасадом майже завжди стояла державна гра за перерозподіл територій та сфер впливу. Вмілими управлінськими діями англійці спрямовували піратську агресію на своїх головних морських конкурентів — іспанські колонії в Америці, зокрема на узбережжі Карибського моря. Вести війну за допомогою піратів, хоч би й легалізованих на державній службі — завжди ризик і постійне балансування. Не дивно, що більшість їх ватажків для успішної кар’єри мусили мати виняткові організаційні здібності та виняткову жорстокість.
Перша книга присвячена серу Френсісу Дрейку та його епосі - другій половині XVI ст. - “Вельможне панство не любить його за висоти, яких він досяг, народившись в простій сім’ї; решта кажуть, що він — головна причина війн.” - так писали про нього сучасники.
Друга книга розповідає про сера Генрі Моргана, одного з найвідоміших моряків 1670-80-их років. Це історія справжнього капітана Моргана, який зовсім не схожий на усміхненого хлопця на пляшці рому.
Кожна книга щедро проілюстрована як класичними картинами XVI-XVII ст., так і спеціально замовленими ілюстраціями від найкращих українських художників-баталістів.
Усна історія степової України. Том 1 (Наукове видання 2008 року)
900 грн.
Колекційне історичне видання. Перший том великого циклу "Усної історії Степової України" було створено на основі археографічних експедицій Запорізького наукового товариства ім. Я. Новицького, за сприянням Запорізького відділення Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України та Інституту усної історії Запорізького національного університету. Важливість і унікальність видання полягає в тому, що усна історія є вагомим чинником історичного буття, значущим елементом відносин - побутових, економічних, суспільних і, що головне, - визначальним механізмом передачі історичної пам'яті і, як наслідок, - елементом ідентичності тієї чи іншої суспільної, соціальної, етнічної групи.
Видання розраховане на істориків, філологів, фольклористів, краєзнавців, усіх, хто цікавиться історичною традицією, віруваннями, уявленнями населення степового краю.
Назва: Усна історія степової України. Том 1.
Автор: Павло Степанович Сохань (1926–2013) - український історик-славіст, джерелознавець, археограф.
Анатолій Васильович Бойко (1960–2010) - український історик, дослідник історичних джерел.
Валерій Кирилович Козирєв (нар. 1952) - український історик, краєзнавець.
Валерій Андрійович Смолій (нар. 1950) – український громадський та політичний діяч, історик, директор Інституту історії України НАН України, доктор історичних наук, академік НАН України, заслужений діяч науки і техніки України.
Віктор Анатолійович Брехуненко (нар. 1965) - український історик, джерелознавець.
Олександр Олександрович Маврін (нар. 1963) — український історик, джерелознавець, археограф, доктор історичних наук.
Юрій Андрійович Мицик (нар. 1949) — український історик, джерелознавець, археограф, дослідник історії України козацької доби, церковної історії, збирач усних свідчень про Голодомор в Україні 1932—1933 років, публіцист, україніст, священник, доктор історичних наук, професор.
Володимир Іванович Мільчев (нар. 1972) - український історик.
Віктор Григорович Ткаченко (1954–2014) - український історик.
Надія Анатоліївна Бєлік (нар. 1961) - український історик.
Надія Іванівна Швайба (нар. 1980) - український історик.
Рік: 2008
Сторінок: 418
довжина 24,5
ширина 17,5
товщина 3
Вага: 0,900 кг
Мандри Гуллівера/Джонатан Свіфт/(Видання 1983 року)
1000 грн.
Під виглядом подорожей до фантастичних країн автор малює гостру сатиру на сучасне йому англійське суспільство і державу.
Переклад з англійської лауреата премії ім. М. Рильського, Юрія Лісняка, коментарі к. ф. н. Бориса Буніч-Ремізова, вступна стаття д. ф. н., професора Агапія Шамрая.
Добре збережений екземпляр може бути цікавим збирачам серії "Вершини світового письменства", (випуск 47), та поціновувачам виразних ілюстрацій художника Ігоря Вишинського.
Таємниці козацьких портретів (Ольга Ковалевська)
900 грн.
Таємниці козацьких портретів
Автор: Ольга Ковалевська
Рік: 2021
Кількість сторінок: 288, кольорові вклейки.
Обкладинка тверда
Книга містить десять нарисів з історії давньої та сучасної іконографії відомих українських гетьманів, полковників, сотників та їхніх матерів і дружин. У захопливій формі читачам запропоновано дізнатися, який зі збережених портретів демонструє нам справжнього Івана Мазепу, замислитися, чи дійсно Петро Дорошенко виглядав так, як його малювали художники, довідатися, чому Івана Самойловича зображено із заплющеними очима, з’ясувати, яким насправді був Іван Гонта, уявити, якою мала бути на портреті поважна гетьманша чи полковниця, та розвідати, чому відбуваються підміни портретованих. Книжка адресована науковцям, викладачам, студентам, а також усім, хто цікавиться історією та культурою України козацьких часів і готовий побачити наше минуле крізь призму дивовижних історій портретів її видатних діячів.
Крила України: військово-повітряні сили України (1917–1920 рр.) Андрій Харук.
600 грн.
Книга присвячена одній з малодосліджених сторінок історії Перших визвольних змагань 1917–1920 рр. — зародженню та розвитку української військової авіації. На підґрунті архівних джерел автор ретельно дослідив стан національних військово-повітряних сил за часів Центральної Ради, Української Держави гетьмана П. Скоропадського, Армій УНР та УГА.
Видання супроводжують численні кольорові реконструкції українських вояків та літаків.
Розраховане на всіх, хто цікавиться історією України ХХ ст.
Крила України: військово-повітряні сили України (1917–1920 рр.)
Автор: Андрій Харук
Ілюстратор: Вадим Заяць, Тарас Штик
Рік: 2008
Кількість сторінок: 98
Поглянь – он смерть тебе чекає / Марія Ланґ / (Видання 2022 року)
240 грн.
Класичний шведський детектив, дія якого розгортається в театральному середовищі Стокгольма 1950-х рр.
У детективній повісті головна героїня Пак Буре розслідує загадкове вбивство в історичному Дроттнінгольмському театрі. Авторка майстерно поєднує елементи класичного детективу з докладними описами театрального життя та музичного середовища шведської столиці, створюючи атмосферний твір, що занурює читача в культурне життя повоєнної Швеції.
Тридцять перше червня / Джон Бойнтон Прістлі / (Видання 2021 року)
170 грн.
Фентезійна повість, де переплітаються два світи: середньовічний Перадор часів короля Артура та сучасний Лондон.
Іронічний твір про кохання, що долає час і простір, з елементами сатири на сучасний бізнес та технічний прогрес. Події розгортаються одночасно у двох часових вимірах протягом одного дня – 31 червня.
Колекція переписів Полтавщини козацької доби (17-18 ст.)
Книги мають іменні та географічні покажчики.
Комплект складається з таких книг:
1. Відомості полку Полтавського 1734-го року
2. Компут Полтавського полку 1721 року
3. Компути Полтавського полку 1649 та 1718 років
4. Ревізії Полтавського полку 1723 та 1726 років
5. Ревізія Полтавського полку 1733 року
6. Список іменний Полтавського полку 1735-го року
Подібні книги:
1. 06. Присяга Лубенського полку 1718 року
2. 07. Присяга Гадяцького полку 1718 року (Друге видання)