Антикварні книги на подарунок
Топ продажів
Труды перваго съѣзда дѣятелей. Вып. ІІ (Антикварне видання 1911 року)
12000 грн.
Унікальна сільськогосподарська антикварна праця. У виданні "Труды перваго съѣзда дѣятелей по селекціи сельскохозяйств. растеній, сѣменоводству и распространенію сѣмен. матеріала", яке вийшло в світ 10 - 15 січня 1911 року у місті Харкові, подані доповіді, які були заслухані на з'їзді. У цих доповідях були розкриті питання організації селекційних справ в імперії, а також питання окремих сільськогосподарських рослин.
Видання містить загальний список доповідей, які були представлені на з'їзді, у алфавітному порядку, а також таблиці.
Ця праця для тих, хто цікавиться історією сільського господарства України, а також для любителів рідкісних антикварних видань.
Назва: Труды перваго съѣзда дѣятелей. Вып. ІІ.
Рік: 1911
Харковъ
Типо-Литографія М. Х. Сергѣева и К. М. Гальченка.
Сторінок: 363
довжина 26,5
ширина 18
товщина 1,5
Вага: 0,660 кг
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек.
Происхожденіе человѣка и половой подборъ /Ч. Р. Дарвін/ (Антикварне видання 1903 року)
38000 грн.
Унікальне природодослідницьке видання. У науковій праці "Походження людини та статевий відбір", Чарлз Дарвін вперше виклав свої погляди на проблему походження людини, і на численних прикладах показав близьку спорідненість людини з вищими антропоїдними мавпами, а також спробував науково пояснити рушійні сили антропогенезу.
Видання переклав письменник і філософ М. Філіппов. Праця містить 71 ілюстрацію.
Книга розрахована на біологів, природознавців та любителів унікальних антикварних видань.
Назва: Происхожденіе человѣка и половой подборъ.
Автор: Чарлз Роберт Дарвін (1809 — 1882) — англійський науковець, який створив теорію еволюції та запропонував разом з Альфредом Расселом Воллесом принципи природного добору.
перекладач: Михайло Михайлович Філіппов (1858 - 1903) - письменник, філософ, журналіст, фізик, хімік, історик, економіст і математик, популяризатор науки й енциклопедист.
Рік: 1903
С.-ПЕТЕРБУРГЪ
Изданіе В. И. Губинскаго
Сторінок: 566
довжина 24
ширина 16
товщина 3,5
Вага: 0,960 кг
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек.
Труды перваго съѣзда дѣятелей (Антикварне видання 1911 року)
12000 грн.
Унікальна сільськогосподарська антикварна праця. У виданні "Труды перваго съѣзда дѣятелей по селекціи сельскохозяйств. растеній, сѣменоводству и распространенію сѣмен. матеріала", яке вийшло в світ 10 - 15 січня 1911 року у місті Харкові, описані постанови цього з'їзду та сільськогосподарські питання, які було там розглянуто.
Зміст
Постановленія перваго Съѣзда дѣятелей по селекціи сельскохозяйственныхъ растеній и сѣменоводству 10 - 15 января 1911 г. въ г. Харьковѣ.
- І. Отъ Редакціоннаго Комитета - с. V
- II. Пo основнымъ вопросамъ организаціи въ Россіи селекціи сельськохозяйственныхъ растеній - с. 1
- III. По частнымъ вопросамъ селекціи сел.-хоз. растеній - с. 15
- IV. По вопросамъ сѣменоводства и распространенія сѣменного матеріала - с. 17
- V. По вопросамъ плодового сортоводства - с. 27
- VI. По разнымъ вопросамъ и заключительныя постановленія - с. 29
Праця містить таблиці, а також зміст III-го випуску "Трудовъ" І З'їзду діячів по селекції сільськогосподарських рослин і насінництва.
Видання для тих, хто цікавиться історією сільського господарства України, а також для любителів рідкісних антикварних видань.
Назва: Труды перваго съѣзда дѣятелей.
Рік: 1911
Харковъ
Сторінок: 29+116
довжина 27
ширина 18
товщина 1
Вага: 0,420 кг
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек.
Є нерозрізані сторінки.
Бактеріи и грибки /Францъ Лафаръ/ (Антикварне видання)
14000 грн.
Унікальне антикварне видання з мікробіології. У праці австрійського хіміка, мікробіолога та міколога Франца Лафара "Бактеріи и грибки" розглянуто цікаві питання теорій бродіння, морфологію і фізіологію бактерій, методи стерилізації та методи чистих культур. Особливу увагу автор приділив вивченню хромогенних, фотогенних і термогенних бактерій, а також бактерій, які здатні витримувати кип'ятіння. Ф. Лафар, як спеціаліст у області хімії, майстерно описав молочно-кисле бродіння, утворення слизу, зміни органічних азотистих сполук та окислювальні бродіння. Праця містить додатки, в яких зібрано матеріали про найважливіші хвороботворні мікроорганізми та грибки.
Видання містить ілюстрації та таблиці.
Праця сподобаєтсья усім любителям хімії та мікробіології, а також тим, хто цікавиться рідкісними антикварними виданнями з біології.
Назва: Бактеріи и грибки.
Автор: Франц Лафар (1865 - 1938) — австрійський хімік, мікробіолог і міколог.
Лафар вивчав хімію у Віденському технологічному університеті, отримав ступінь доктора філософії в Лейпцизькому університеті, а потім був асистентом з бактеріології та науки про дріжджі на ферментаційній експериментальній станції в Гогенгаймі. Згодом Ф. Лафар став професором фізіології бродіння та бактеріології у Віденському технологічному університеті та займався вивченням дріжджових грибів і бактерій.
С.-Петербургъ. Типографія Акц. Общ. Брокгаузъ-Ефронъ, Прачешный пер., №6.
Сторінок: 443
довжина 27
ширина 18
товщина 2,2
Вага: 0,950 кг
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек.
Ядовитый паукъ Кара-Куртъ /К. Н. Россиков/ (Антикварне видання 1904 року)
14000 грн.
Унікальне антикварне видання з арахнології. У У сільсЬкогосподарській монографії Костянтина Миколайовича Росикова "Ядовитый паукъ Кара-Куртъ" досліджено павука каракурта, зокрема, його образ життя, біологію, місця розмноження, боротьбу з ним, а також токсичні властивості його отрути. Щоб дослідити павука каракурта, автор цієї праці 1899 року вирушив у експедицію в степи Уральської та Тургайської областей.
Видання містить якісні кольорові ілюстрації, таблиці та мапу.
Книга буде надзвичайно цікавою для дослідників павукоподібних, а також для любителів царства павуків.
Назва: Ядовитый паукъ Кара-Куртъ.
Автор: Костянтин Миколайвочи Росиков - зоолог, натураліст і мандрівник, дослідник природи Північого Кавказу.
Рік: 1904
С.-Петербургъ
Типографія М. Меркушева. Невскій пр., д. 8.
Сторінок: 232
довжина 23,5
ширина 16
товщина 1
Вага: 0,360 кг
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек.
Измѣнчивость и эволюция /Ю. А. Филипченко/ (Антикварне видання 1915 року)
6000 грн.
Унікальне антикварне видання з природознавства. У виданні "Измѣнчивость и эволюция" приват-доцента Юрія Олександровича Філіпченка розглянуто питання мутацій і природного добору, а також значення простих варіацій для еволюції та інші питання еволюції.
Зміст
- Простыя варіаціи или модификаціи - с. 4
- Мутаціи - с. 20
- Комбинаціи - с. 40
- Значеніе простыхъ варіацій для эволюціи. Естественный подборъ и чистыя линіи - с. 52
- Значеніе мутацій и комбинацій для эволюціи - с. 72
- Внѣшняя среда и эволюція - с. 81
Видання сподобається усім любителям природознавства, а також поціновувачам рідкісних і якісних раритетних праць.
Назва: Измѣнчивость и эволюция.
Автор: Юрій Олександрович Філіпченко (1882 - 1930) - біолог і генетик, відомий своєю педагогічною та науково-організаторською діяльністю. Його наукові інтереси охоплювали: генетику якісних та кількісних ознак, включаючи успадкування таланту у людини, євгеніку, генетичні основи еволюції. Він запропонував поняття «мікроеволюція» та «макроеволюція».
Рік: 1915
Издательство А. С. Панафидиной
Сторінок: 90
довжина 22
ширина 15
товщина 0,5
Вага: 0,130 кг
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек.
Труды сѣти коллективныхъ опытовъ съ минеральными удобреніями въ Екатеринославской губерніи. Часть 2-я /М. М. Вольфъ/ (Антикварне видання 1910 року)
2000 грн.
Унікальне антикварне видання з сільського господарства. У перший випуск другої частини видання "Труды сѣти коллективныхъ опытовъ съ минеральными удобреніями въ Екатеринославской губерніи" увійшли таблиці обліку хлібних врожаїв, метеорологічні дані, відомості про вологість ґрунтів, а також інформація про хімічний та механічний аналіз орного шару ґрунтів. Цікаві досліди з озиминою та яровими зразками рослин теж присутні в цьому виданні. Укладач унікальної публікації - господарський діяч Мойсей Михайлович Вольф.
Видання зацікавить істориків, працівників сільського господарства та любителів унікальних антикварних видань.
Назва: Труды сѣти коллективныхъ опытовъ съ минеральными удобреніями въ Екатеринославской губерніи. Часть 2-я.
Автор: Мойсей Михайлович Вольф (1880 — 1933) — господарський діяч, заступник народного комісара зернових та тваринницьких радгоспів СРСР. Впровадив плановість та методологію наукового експерименту для сільського господарства, і досі використовується так званий «сніп Вольфа». Також є автором близько півтори сотні публікацій на тему сільського господарства. Засуджений кривавим сталінським режимом за звинуваченням у контрреволюційній, шпигунській та шкідницькій діяльності у сільському господарстві. Розстріляний 1933 року. Реабілітований посмертно 1957 року.
Рік: 1910
Харковъ. Типографія "Печатное Дѣло". Клещевскій пер., № 3.
Сторінок: 15
довжина 26,5
ширина 17,5
товщина 0,3
Вага: 0,038 кг
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек.
Московщина /Ю. А. Вудка/ (Діаспорне видання 1978 року)
3200 грн.
Діаспорний мемуарний есей. "Московщина" Юрія Ар'є Вудки - це мемуарний есей про російські концтабори та систему, що їх породила. У цій книзі, автор, на основі власних переживань, тонких спостережень і глибинного осмислення подій, розкрив широку картину не лише становища в імперії у різних ділянках життя, але й провів глибокий аналіз історичного явища, що його окреслює одним словом — московщина. Більшовицька система, з усіма її жахіттями та мільйонними людськими жертвами, не випливала лише із неприродних суспільно-економічних теорій Маркса, але, передусім, вона коренилася в самій сутності московського народу, який, не знайшовши власного сильного природного ґрунту для нормального життя та розвитку, пішов на знищення сусідніх народів. Та й тепер московія є загрозою для цілого світу.
Спомини Ю. Вудки не є хронологічною реєстрацією пережитих ним днів ув’язнення. Описувані ним картини в’язничного чи концтабірного життя, окремих людей по обидвох боках барикади — це лиш по-мистецькому вирізьблені різнокольорові плиточки, потрібні для мозаїчного образу творива, що йому на ім’я московська імперія. Збагнути її суть, розпізнати сили, на котрих вона держиться, а теж її слабості — є провідною ідеєю твору. Рівнобіжно з тим автор розглянув і проаналізував протиставні до імперії сили, особливо духовність, культуру та політично-державницькі стремління поневолених народів.
Книга надзвичайно сильна та актуальна у наш час. Для широкого кола небайдужих читачів.
Видання містить суперобкладинку.
Назва: Московщина.
Автор: Юрій Ар’є Вудка (нар. 1947) – громадський діяч. Виготовляв і розповсюджував літературу самвидаву. 1969 року заарештований і засуджений за сіоністську діяльність до 7 років таборів суворого режиму. Покарання відбував у Мордовії. Від березня до липня 1976 перебував у таборі № 36, де вивчив напам’ять вірші українських поетів-політв’язнів (С. Караванський, З. Красівський, М. Луцик, М. Масютко, В. Мороз, М. Осадчий, О. Різників, Є. Сверстюк, І. Світличний, І. Сеник, В. Стус, С. Шабатура, О. Невідомий). 1978 у Мюнхені вийшла книга «Поезія з-за колючих дротів», основу якої склали вірші, вивезені Вудкою, але без згадки про нього. Того ж року в Лондоні вийшов мемуарний есей "Московщина", в якому Ю. Вудка гостро критикував ідеологію й практику російського імперіалізму. Автор філософських есеїв "Нитка Аріядни", "Приховане світло". Сьогодні проживає в Ізраїлі, викладає в школі іврит і вчення про Біблію.
Рік: 1978
Лондон
Українська видавнича спілка
Сторінок: 298
довжина 21,5
ширина 15
товщина 2,5
Вага: 0,620 кг
Яка краса відродження країни. Альманах. (Діаспорне видання 1979 року)
4200 грн.
Унікальне діаспорне періодичне видання. Альманах Українського Братського Союзу "Яка краса відродження країни" 1979 року під редакцією українського письменника та журналіста Івана Смолія приурочено до 60-річчя Української національної революції. У виданні містяться тексти українського та американських гімнів, твори ввідомих українських письменників, патріотичні спогади українських державних діячів та документи з історії України початку XX століття, а також статті українських педагогів, журналістів та суспільно-політичних діячів.
На обкладинці видання - робота українського митця-маляра Едварда Козака.
Альманах сподобається усім, хто цікавиться виданнями української діаспори, історією України та усім небайдужим українцям.
Назва: Яка краса відродження країни. Альманах.
Автор: редактор: Іван Смолій (1915 — 1984) — український письменник і журналіст, редактор, член ОУП «Слово».
Рік: 1979
Скрентон, Па
Видавництво "Народна воля"
Мова: українська, англійська
Сторінок: 319
довжина 23
ширина 16
товщина 1,5
Вага: 0,400 кг
Історія України-Руси. Том VII /М. С. Грушевський/ (Антикварне видання 1909 року)
60000 грн.
У томі VII висвітлено ключові події першої чверті XVII століття, участь козаків у релігійній боротьбі, Хотинська війна та відновлення православної ієрархії 1620 — 1621 роках, морські походи та військові дії гетьмана Сагайдачного проти турок і татар. У виданні описано зв’язки козацтва з київським тогочасним культурно-громадським рухом, який очолювали митрополити Йов Борецький і Петро Могила.
Книга розрахована на істориків, археологів, етнографів, філологів та всіх, хто цікавиться історичним минулим України та унікальними антикварними виданнями.
Унікальне раритетне історичне видання. "Історія України-Руси" - це відома десятитомна монографія Михайла Грушевського, найголовніша праця його життя. Видання містять виклад історії України від прадавніх часів до другої половини XVII століття. М. Грушевський писав десять томів із перервами протягом 1895 — 1933 років. Сьомий том "Історія України-Руси" присвячено козацьким часам. У ньому розповідається про початки козацтва від кінця XV століття до початку XVII століття, коли воно перетворюється з чисто побутового явища у суспільно-політичний стан, стає на чолі національно-визвольних змагань українського народу.
Книга комплектна, реставрована.
Назва: Історія України-Руси. Том VII.
Автор: Михайло Сергі́йович Грушевський (1866 — 1934) — український історик, громадський і політичний діяч, голова Центральної Ради Української Народної Республіки, член Історичного товариства ім. Нестора-Літописця, член Чеської АН, почесний член Київського товариства старожитностей і мистецтв, академік ВУАН та АН СРСР, багаторічний голова НТШ у Львові, завідувач кафедри історії Львівського університету, автор понад 2000 наукових праць.
Рік: 1909
Київ-Львів
Друкарня П. Барського, Київ, Хрещатик 40
Сторінок: 447
довжина 23,5
ширина 16
товщина 3
Вага: 0,700 кг
Історія української літератури. Том III (частини першої книга третя) /М. С. Грушевський/ (Антикварне видання 1923 року)
16000 грн.
Унікальне раритетне філологічне видання. Академік М. С. Грушевський - український історик, громадський і політичний діяч, був також і видатним дослідником історії української літератури. За життя він видав п’ять томів "Історії української літератури", шостий зберігся в рукописі. У третьому томі (частини першої книги третьої) описано історію книжної словесності та оригінального письменства XII - XIII століть. Вміщено, зокрема, дружинні повісті про Ізяслава, про погром Києва 1169 року, про вбивство князя Ігоря та інші. В окремих розділах розглянуто релігійну літературу цієї доби (зокрема, творчість Клима Смолятича, Кирила Туровського й інших анонімних авторів). Проаналізовано історію створення та зміст "Галицько-Волинського літопису", "Слова о погибелі Руської землі", "Моління Данила" тощо.
Видання розраховано на філологів, істориків та усіх, хто цікавиться українською культурою, джерелами духовності українського народу й унікальними антикварними виданнями.
Назва: Історія української літератури. Том III (частини першої книга третя).
Автор: Михайло Сергі́йович Грушевський (1866 — 1934) — український історик, громадський і політичний діяч, голова Центральної Ради Української Народної Республіки, член Історичного товариства ім. Нестора-Літописця, член Чеської АН, почесний член Київського товариства старожитностей і мистецтв, академік ВУАН та АН СРСР, багаторічний голова НТШ у Львові, завідувач кафедри історії Львівського університету, автор понад 2000 наукових праць.
Рік: 1923
Київ-Львів
З друкарнї Наукового товариства імени Шевченка
Сторінок: 295
довжина 22
ширина 16
товщина 1,7
Вага: 0,400 кг
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек
Історія української літератури. Том III (частини першої книга третя) /М. С. Грушевський/ (Антикварне видання 1923 року)
16000 грн.
Унікальне раритетне філологічне видання. Академік М. С. Грушевський - український історик, громадський і політичний діяч, був також і видатним дослідником історії української літератури. За життя він видав п’ять томів "Історії української літератури", шостий зберігся в рукописі. У третьому томі (частини першої книги третьої) описано історію книжної словесності та оригінального письменства XII - XIII століть. Вміщено, зокрема, дружинні повісті про Ізяслава, про погром Києва 1169 року, про вбивство князя Ігоря та інші. В окремих розділах розглянуто релігійну літературу цієї доби (зокрема, творчість Клима Смолятича, Кирила Туровського й інших анонімних авторів). Проаналізовано історію створення та зміст "Галицько-Волинського літопису", "Слова о погибелі Руської землі", "Моління Данила" тощо.
Видання розраховано на філологів, істориків та усіх, хто цікавиться українською культурою, джерелами духовності українського народу й унікальними антикварними виданнями.
Назва: Історія української літератури. Том III (частини першої книга третя).
Автор: Михайло Сергі́йович Грушевський (1866 — 1934) — український історик, громадський і політичний діяч, голова Центральної Ради Української Народної Республіки, член Історичного товариства ім. Нестора-Літописця, член Чеської АН, почесний член Київського товариства старожитностей і мистецтв, академік ВУАН та АН СРСР, багаторічний голова НТШ у Львові, завідувач кафедри історії Львівського університету, автор понад 2000 наукових праць.
Рік: 1923
Київ-Львів
З друкарнї Наукового товариства імени Шевченка
Сторінок: 295
довжина 24
ширина 16
товщина 1,2
Вага: 0,310 кг
Є нерозрізани сторінки
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек.