Антикварні книги на подарунок
Топ продажів
Принципы и методы работы /И. В. Мичурин/ (Антикварне видання 1939 року)
4800 грн.
Класичне природознавче видання. У виданні "Принципы и методы работы" І. В. Мічуріна містяться його статті, присвячені принципам і методам роботи, а також автобіографічні статті. У книзі є передмова Т. Д. Лисенка, яка характеризує творчість І. В. Мічуріна, а також вступна стаття доктора біологічних наук І. І. Презента і біографія І. В. Мічуріна, яку написав його колишній особистий секретар.
Видання містить чорно-білі та кольорові ілюстрації.
Книга розрахована на природознавців та усіх, хто цікавиться унікальними раритетними науковими виданнями.
Назва: Принципы и методы работы.
Автор: Іван Володимирович Мічурін (1855 — 1935) - біолог і селекціонер-помолог, автор багатьох сортів плодово-ягідних культур, почесний член АН СРСР. Розробив методи селекції плодово-ягодних рослин, головним чином — метод віддаленої гібридизації (підбір батьківських пар, подолання несхрещуваності та ін.).
Рік: 1939
Москва
ОГИЗ
Сельхозгиз
Сторінок: 655
довжина 26
ширина 17,5
товщина 4,5
Вага: 1,370 кг
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек.
Итоги шестидесятилетних работ /И. В. Мичурин/ (Антикварне видання 1934 року)
3400 грн.
Класичне природознавче видання. У праці "Итоги шестидесятилетних работ" відомого біолога та селекціонера-помолога І. В. Мічуріна містяться помологічні описи виведених ним сортів плодових рослин - яблуні, груші, айви, горобини, вишні, черешні, сливи, абрикоси та ягідних культур. У книзі цікаво описані генотипічні зміни під час міжродових схрещувань, а також є матеріали за підсумками його роботи 1934 року. Видання містить покажчики імен і назв рослин, а також кольорові ілюстрації.
Видання розраховано на природознавців, селекціонерів та усіх, хто цікавиться рідкісними науковими виданнями.
Назва: Итоги шестидесятилетних работ.
Автор: Іван Володимирович Мічурін (1855 — 1935) - біолог і селекціонер-помолог, автор багатьох сортів плодово-ягідних культур, почесний член АН СРСР. Розробив методи селекції плодово-ягодних рослин, головним чином — метод віддаленої гібридизації (підбір батьківських пар, подолання несхрещуваності та ін.).
Рік: 1934
Москва
ОГИЗ
Сельхогиз
Сторінок: 366
довжина 27
ширина 21
товщина 2
Вага: 0,900 кг
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек.
Труды съезда дѣятелей экономической помощи мѣстному хозяйству. Часть І (Антикварне видання 1901 року)
12000 грн.
Рідкісне раритетне видання з агрономії. У першій частині "Трудов съезда дѣятелей экономической помощи мѣстному хозяйству" містяться матеріали про діяльність з'їзду, зокрема, історичний нарис, систематичні зводи постанов, журнали засідань і доповіді, які були винесені на розгляд з'їзду.
Видання розраховане на тих, хто цікавиться історією агрономії та рідкісними економічними антикварними виданнями.
Назва: Труды съезда дѣятелей экономической помощи мѣстному хозяйству. Часть І.
Рік: 1901
Москва
Товарищество «Печатня С. П. Яковлева». Петровка, Салтыковский пер., д. № 9
Сторінок: -
довжина 26
ширина 18
товщина 5
Вага: 1,720 кг
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек.
Хозяйственные районы Европейской Россіи. Выпускъ 1-2 /О. І. Скворцов/ (Антикварне видання 1914 року)
18000 грн.
Рідкісне раритетне видання з економіки. У праці "Хозяйственные районы Европейской Россіи" економіст О. І. Скворцов описав основні економічні райони російської імперії. У першому випуску книги міститься короткий біографічний нарис О. І. Скворцова та текст із мапою господарських районів імперії. У другому випуску є таблиці розподілу імперських земель за певними ознаками та категоріями.
Видання зацікавить економістів, дослідників історії господарства, а також любителів рідкісних антикварних видань.
Назва: Хозяйственные районы Европейской Россіи. Выпускъ 1-2.
Автор: Олександр Іванович Скворцов (1848 - 1914) - економіст, професор, близький до легального марксизму.
Закінчив курс у Петрівській землеробській академії.
Дотримувався трудової теорії вартості, але не був соціалістом. За політичними поглядами був конституціоналістом, націоналістом та монархістом. Читав кількома європейськими мовами, вільно писав німецькою.
Рік: 1914
С.- Петербургъ
Типографія Редакціи період. изданій М-ва Финансовъ
Сторінок: 186 та 180
довжина 29
ширина 23
товщина 2
Вага: 1,150 кг
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек.
Ежегодникъ свѣдѣній о болѣзняхъ и поврежденіяхъ культурныхъ и дикорастущихъ полезныхъ растеній. 7 годъ 1911. – 8 годъ 1912 /А. А. Ячевскій/ (Антикварне видання 1917 року)
24000 грн.
Унікальний посібник з ботаніки. "Ежегодникъ свѣдѣній о болѣзняхъ и поврежденіяхъ культурныхъ и дикорастущихъ полезныхъ растеній. 7 годъ 1911. - 8 годъ 1912" - сьомий і восьмий томи, в яких містяться матеріали по хворобах та пошкодженнях рослин, а також про розчини, що використовуються у боротьбі з грибними паразитами.
"Ежегодникъ" - довідкова та настільна книга для тих, хто цікавиться питаннями лікування рослинних хвороб.
Видання містить ілюстрації.
Зміст
- Предисловіе
- І. Болѣзни хлѣбныхъ злаковъ - с. 1
- ІІ. Болѣзни кормовыхъ злаковъ и травъ - с. 118
- ІІІ. Болѣзни огородныхъ и торговыхъ растеній - с. 143
- ІV. Болѣзни плодовыхъ деревервьевъ - с. 210
- V. Болѣзни ягодныхъ растеній - с. 276
- VI. Болѣзни виноградной лозы - с. 343
- VII. Болѣзни лѣсныхъ породъ - с. 355
- VIII. Болѣзни садовыхъ и декоративныхъ растеній - с. 391
- IX. Болѣзни тропическихъ и субтропическихъ растеній - с. 421
- X. Поврежденія растеній отъ дыма и газовъ - с. 428
- XI. Поврежденія обработанной древесины и деревяныхъ построекъ - с. 432
- XII. Грибные паразиты насѣкомыхъ - с. 444
- Перечень русскихъ названій питающихъ растеній въ алфавитномъ порядке - с. 451
- Перечень русскихъ названій болѣзней и поврежденій растеній въ алфавитномъ порядкѣ - с. 453
- Перечень латинскихъ названій питающихъ растеній въ алфавитномъ порядкѣ - с. 458
- Перечень латинскихъ названій вредителей въ алфавитномъ порядкѣ - с. 460
- Перечень составовъ - с. 465
- Перечень русских названій паразитовъ насѣкомыхъ - с. 465
- Перечень латинскихъ названій паразитовъ насѣкомыхъ - с. 465
Назва: Ежегодникъ свѣдѣній о болѣзняхъ и поврежденіяхъ культурныхъ и дикорастущихъ полезныхъ растеній. 7 годъ 1911. - 8 годъ 1912.
Автор: Артур Артурович Ячевський (1863 — 1932) — міколог, ботанік та фітопатолог. Член-кореспондент Академії наук СРСР. А. А. Ячевський вивчав маловідомих, але досить шкідливих грибних паразитів (зокрема Fusarium lini, Neocosmospora vasinfecta, Fusarium limonii), дію деяких засобів боротьби з ними (формаліну, лугових розчинів, тощо). Він видав серію популярних брошур, монографічні дослідження і виготовив гербарій грибних хвороб культурних та дикоростучих корисних рослин у 7 випусках. А. Ячевський видав понад 500 наукових праць, серед яких чимало фундаментальних монографій, обсяг деяких із них доходить до 1000 сторінок. Йому належить двотомний визначник грибів. Згодом були надруковані його так звані кишенькові визначники «Определитель голосумчатых грибов» та «Определитель мучнисторосных грибов», які стали настільними книгами фітопатологів. В унікальному підручнику А. А. Ячевського «Основы микологии» вміщено детальну історію розвитку цієї науки.
А. А. Ячевський володів багатьма мовами, тому на Міжнародних конгресах робив доповіді на мові країни-організатора форуму. Він був редактором журналів, зокрема «Вестника садоводства» та швейцарського журналу «La narcisse». Він також був консультантом багатьох науково-дослідних та виробничих установ з питань впливу грибів на різні процеси.
Рік: 1917
С.-Петербургъ
Типографія С. Л. Кинда, Казанская улица, 44.
Сторінок: 463
довжина 25
ширина 17
товщина 2
Вага: 0,800 кг
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек.
Труды сѣти коллективныхъ опытов съ минеральными удобреніями въ Екатеринославской губерніи. Часть ІІІ /М. М. Вольфъ/ (Антикварне видання 1911 року)
8600 грн.
Унікальне сільськогосподарське раритетне видання. У книзі "Труды сѣти коллективныхъ опытов съ минеральными удобреніями въ Екатеринославской губерніи. Часть ІІІ" містяться результати колективних дослідів удобрення. Видання уклав відомий господарський діяч М. М. Вольф під редакцією ученого і фахівця з вирощування цукрових буряків і зернових культур Б. М. Рожественського. Автор розповів, яке значення мінеральних добрив для господарств Єкатеринославської губернії, подав цінні матеріали з програм і методики дослідів, описав результати дослідів і вказав, який вплив мали супутні умови на дію добрив.
Видання містить тематичні таблиці, схеми, додатки, фотографії, мапи.
Видання сподобається усім, хто цікавиться історією сільського господарства минулого століття, а також усім агрономам та любителям цінних раритетних видань.
Назва: Труды сѣти коллективныхъ опытов съ минеральными удобреніями въ Екатеринославской губерніи. Часть ІІІ.
Автор: Мойсей Михайлович Вольф (1880 - 1933) - господарський діяч, заступник народного комісара зернових та тваринницьких радгоспів СРСР. Впровадив плановість та методологію наукового експерименту для сільського господарства, і досі використовується так званий «сніп Вольфа». Також є автором близько півтори сотні публікацій на тему сільського господарства. Засуджений кривавим сталінським режимом за звинуваченням у контрреволюційній, шпигунській та шкідницькій діяльності у сільському господарстві. Розстріляний 1933 року. Реабілітований посмертно 1957 року.
редактор: Борис Миколайович Рожественський (1874 - 1943) - учений, фахівець із вирощування цукрових буряків та зернових культур, академік.
Рік: 1911
Харковъ
Типографія "Печатное Дѣло". Клещевскій пер., № 3
Сторінок: 170 + додатки
довжина 26
ширина 17
товщина 1
Вага: 0,430 кг
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек.
Опредѣлитель грибовъ. Томъ ІІ /А. А. Ячевский/ (Антикварне видання 1917)
22000 грн.
Унікальне раритетне видання з мікології. У праці відомого біолога та професора А. А. Ячевського "Опредѣлитель грибовъ. Томъ ІІ" подано цікавий матеріал про незавершені гриби. Зокрема, автор розповідає про найвідоміші види незавершених грибів. Видання доповнене цінними додатками, в яких містяться вказівки не тільки на види, але й на нові роди грибних форм. У книзі є 288 оригінальних ілюстрацій і фотографічні знімки, які зробив відомий ботанік і міколог М. О. Наумов.
Видання розраховане на біологів, зокрема, ботаніків, мікологів, фітопатологів і любителів цінних антикварних видань.
Назва: Опредѣлитель грибовъ. Томъ ІІ.
Автор: Артур Артурович Ячевський (1863-1932) - біолог, член-кореспондент Академії наук СРСР, професор, міколог, фітопатолог, один із засновників справи захисту рослин в СРСР.
Микола Олександрович Наумов (1888 - 1959) - ботанік, міколог, основоположник фітопатології в СРСР, доктор біологічних наук і доктор сільськогосподарських наук.
Рік: 1917
Петроградъ.
Типографія С. Л. Кинда, Казанская улица, № 44
Сторінок: 803
довжина 20
ширина 14
товщина 3,5
Вага: 0,830 кг
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек.
Общая физіологія /І. Розенталь/ (Антикварне видання 1902 року)
22000 грн.
Унікальне раритетне перекладне видання з природознавства. У праці видатного німецького фізіолога Ізідора Розенталя "Общая физіологія" подано вступ до вивчення природознавства та медицини. У цій книзі автор базовано розповів про задачі та зміст фізіології, логічні основи природознавства, методи дослідження в природознавства та, зокрема, в фізіології. І. Розенталь не оминув своєю увагою цікаві теми, пов'язані з матерією та ефіром, рухом та енергією, а також описав властивості газів і рідин. У виданні міститься багато матеріалів із будови хімічних сполук, вуглеводів, жирів і протеінових тіл, а також багато інших не менш цікавих тем.
Видання містить ілюстрації.
Книга розрахована на природознавців, фізіологів та усіх, хто цікавиться рідкісними антикварними виданнями.
Назва: Общая физіологія.
Автор: Ізідор Розенталь (1836 - 1915) - німецький фізіолог. Закінчив Берлінський університет у 1859 році, навчався у Еміля Генріха Дюбуа-Реймона. У тому ж році став помічником фізіологічного інституту в Берліні, де в 1867 був обраний екстраординарним професором; з 1872 року ординарний професор фізіології та гігієни в Ерлангені.
Рік: 1902
С.-Петербургъ
Типографія Акц. Общ. Брокгаузъ-Ефронъ. Пречешный пер., № 6
Сторінок: 377 + додатки
довжина 27
ширина 18
товщина 2,5
Вага: 0,930 кг
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек.
Агрономическая помощъ въ Россіи (Антикварне видання 1914 року
10000 грн.
Унікальне раритетне видання з агрономіки. У виданні "Агрономическая помощъ въ Россіи" розповідається про значення сільського господарства в економіці російської імперії, а також міститься короткий історичний нарис агрономічних заходів в імперії, огляд організації центрального сільськогосподарського відомства, агрономічної організації земств і організації сільськогосподарських товариств і їх союзів. У книзі є також цікаві нариси про сільськогосподарську освіту в імперії.
Зміст
- Предисловіе - с. I - V
- Глава I. Вступленіе - с. 1 - 55
- Глава II. Краткій историческій очеркъ сельскохозяйственныхъ мѣропріятій - с. 56 - 122
- Глава ІІІ. Агрономическая организація - с. 123 - 258
- Глава ІV. Распространеніе сельскохозяйственныхъ знаній - с. 259 - 345
- Глава V. Сельскохозяйственное опытное дѣло - с. 346 - 607
Видання сподобається усім, хто цікавиться історією сільського господарства минулого століття, а також усім агрономам та любителям раритетних унікальних видань.
Назва: Агрономическая помощъ въ Россіи.
Рік: 1914
Изданіе департамента земледѣлія
Сторінок: 607
довжина 23,5
ширина 17
товщина 3
Вага: 1,000 кг
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек.
Менделизмъ или теорія скрещиванія /Е. А. Богдановъ/ (Антикварне видання 1914 року)
20000 грн.
Унікальне раритетне видання з генетики. У своїй праці "Менделизмъ или теорія скрещиванія" відомий учений і зоотехнік Єлій Анатолійович Богданов виклав менделівські закономірності та розглянув погляди критиків менделізму. У виданні міститься цікавий матеріал з історії дослідів Менделя, а також описано закони розщеплення метисів, домінування ознак і утворення нових форм за допомогою схрещування. Автор детально розповів про найпростіші випадки схрещування в тваринному царстві, назвав причину несподіванок при схрещуванні та цікаво пояснив походження забарвлення у тварин.
У книзі містяться кольорові ілюстрації.
Книга розрахована на генетиків, біологів, природознавців, зокрема, ботаніків та зоологів.
Назва: Менделизмъ или теорія скрещиванія.
Автор: Єлій Анатолійович Богданов (1872 — 1931) — відомий учений, один із основоположників наукової зоотехнії. Опублікував понад 150 праць із питань виховання, годівлі та розведення сільськогосподарських тварин, методики й організації зоотехнічних досліджень, походження свійських тварин та інші. Експериментально довів можливість утворення жиру в тілі тварини (свиней) з білків корму, показав позитивне значення симбіозу мікрофлори з тваринним організмом, науково обґрунтував кормову одиницю, встановив успадкування тваринами набутих ознак.
Рік: 1914
Москва
Книгоиздательство студентовъ Московскаго сельськохозяйственнаго института.
Сторінок: 625
довжина 26
ширина 18
товщина 4
Вага: 1,560 кг
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек.
Курсъ анатоміи растеній /И. П. Бородин/ (Антикварне видання 1910 року)
16500 грн.
Унікальне видання з ботаніки. У своїй праці "Курсъ анатоміи растненій" відомий ботанік та академік Іван Парфенійович Бородін детально описав клітину, тканини та анатомію стебла, кореня, листка та квітки. Видання містить ілюстрації та покажчик назв рослин.
Книга розрахована на ботаніків, природознавців та любителів унікальних антикварних видань.
Назва: Курсъ анатоміи растненій.
Автор: Іван Парфенійович Бородін (1847 — 1930) — відомий ботанік, академік, піонер охорони природи, один із засновників етико-естетичного підходу у заповідній справі та охорони дикої природи.
Рік: 1910
С.-Петербургъ, Москва
Изданіе т-ва М. О. Вольфъ
Сторінок: 365
довжина 26
ширина 17,5
товщина 1,5
Вага: 0,670 кг
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек.
Алкогольное броженіе въ связи съ другими энзимными процессами въ дрожжевой клѣткѣ /Н. Н. Простосердов/ (Антикварне видання 1910 року)
22000 грн.
Унікальне антикварне видання про алкогольне бродіння. Праця вченого-винороба та хіміка Миколи Простосердова "Алкогольное броженіе въ связи съ другими энзимными процессами въ дрожжевой клѣткѣ" містить у собі короткий нарис біохімічних основ алкогольного бродіння.
Зміст
- Предисловіе
- І. Проблема броженія въ историческомъ развитіи - с. 1
- ІІ. Природа энзимовъ - с. 16
- III. - Природа веществъ, подвергающихся алкогольному броженію - с. 36
- IV. Микроорганизмы, какъ зимазообразователи - с. 58
- V. Полученіе дрожжевого сока по методу Бухнера и свойства зимазы - с. 92
- VI. Гидратазы и дегидратазы дрожжевой клѣтки. - 1) Энзимы, гидратирующіе гексобіозы и поліозы; 2) Глюкозидазы, или энзимы, гидратирующіе глюкозиды; 3) Энзимы, гидратирующіе жиры (липаза); 4) Энзимы, гидратирующіе бѣлковыя тѣла, или протеазы и пептазы; 5) Дегидратазы (коагуляза) - с. 122
- VII. Оксидазы и оксидаза дрожжей - с. 163
- VIII. Редуктаза - с. 187
- IX. Химизмъ алкогольнаго броженія и его продукты - с. 194
- X. Алкогольное броженіе съ физіологической и біологической точекъ зрѣнія - с. 222
- XI. Литературный указатель (по главамъ)
Видання сподобається усім виноробам і любителям біології.
Назва: Алкогольное броженіе въ связи съ другими энзимными процессами въ дрожжевой клѣткѣ.
Автор: Микола Миколайович Простосердов (1873 - 1961) - учений-винороб, доктор біологічних наук, професор. Проводив наукові дослідження у галузі мікробіології, хімії бродіння, дегустації; автор увології, методу дифузійного спиртування вин. Автор понад 180 наукових праць.
Рік: 1910
С.-Петербургъ
Типографія В. Ѳ. Киршбаума (отдѣленіе), Новоисаакіевская, 20.
Сторінок: 234+37
довжина 26,5
ширина 18
товщина 1,5
Вага: 0,610 кг
Присутні відбитки печаток неіснуючих бібліотек.