Антикварні книги на подарунок
Топ продажів
Н. А. Максимейко. Опыт Критическаго изследованія Русской Правды. (Антикварна книга 1914-го року)
Оригінальне видання 1914-го року.
Микола Максимейко Досвід критичного дослідження Руської правди.
Публікація узагальнюючого аналітичного дослідження видатної пам'ятки української історії та юриспруденції доби Київської Русі - Руської Правди. Книга містить ряд окремих розділів, в яких автор послідовно викладає та коментує висновки щодо правового застосування норм, викладених у Руській Правді, різниці між різними її редакціями, часу їх виникнення, впливу римського права та позиціонує Руську Правду як один з націотворчих чинників, що сприяв консолідації держави. Книга є бібліографічною рідкістю.
Н. А. Максимейко. Сеймы Литовско-русскаго государства до Люблинской уніи 1569 г. (Антикварна книга 1902-го року)
Оригінальне видання 1902-го року
Микола Максимейко Сейми Литовсько-руської держави до Люблінської унії 1569 р.
Публікація праці видатного дослідника права про історію сеймів Великого князівства Литовського (повна назва - Велике князівство Литовське, Руське, Жемойтське) — з'їздів середньовічного парламенту держави, що охоплювала території сучасної Білорусі, України, Литви, частково Польщі та РФ. Описуваний період охоплює 15-16 століття до моменту об'єднання князівства з польським королівством в Річ Посполиту. Книга поряд з науковими розвідками автора містить публікації документів (актів сеймів). Книга є бібліографічною рідкістю.
С.Н. Шубинский. Исторические очерки и разсказы. Третье изданіе дополненное и исправленное, съ 52 портретами и иллюстраціями. (Антикварна книга 1893-го року)
А.Н. Куропаткинъ. Кашгария, историко-географическій очеркъ страны, ея военныя силы, промышленность и торговля. (Антикварна книга 1879-го року.)
Оригінальне видання 1879-го року.
Олексій Куропаткін, Кашгарія, історико-географічний нарис країни, її військові сили, промисловість та торгівля.
Класичний історико-географічний опис Кашгарії (тепер одна з північно-західних провінцій КНР) в форматі розширених подорожньо-розвідувальних замальовок, опублікований в кінці 19-го століття за авторством, тоді ще полковника генерального штабу, Олексія Куропаткіна під егідою Імператорського географічного товариства. Містить екскурс в минуле краю, але головне завдання, яке поставив і реалізував автор — опис сучасного йому стану Кашгарії в політичній, економічній, військовій та інших сферах. Окрему увагу приділено особі і діяльності видатного тогочасного правителя Кашгарії Якуб-хана.
Книга є бібліографічною рідкістю.
Вадим Модзалевський. Гути на Чернігівщині (Антикварна книга 1926-го року)
Оригінальне видання 1926-го року Вадим Модзалевський. Гути на Чернігівщині
за редакцією та з передмовою академіка М. Біляшівського Узагальнююча робота видатного українського історика старої школи Вадима Модзалевського про промисловість з виробництва продукції зі скла та кришталю в 17-19 ст. на Чернігівщині, під якою, на час написання праці, розуміли територію Чернігівської губернії (охоплювала сучасні Чернігівську та частини Київської, Сумської, Брянської областей). Робота представлена автором в 1918-му році, але опублікована вже після смерті.
Книга має географічний та іменний покажчики, карту. Також вміщено родовідні розписи гутницьких сімей. Особливо варто відзначити спеціальний покажчик скляних виробів - своєрідний перелік номенклатури 17-19 ст. Книга є бібліографічною рідкістю.
Василій Ляскоронскій. Исторія Переяславльской земли съ древнѣйшихъ временъ до половины ХІІІ столѣтія. (Антикварна книга 1897-го року)
Василь Ляскоронський, Історія Переяславської землі від прадавніх часів до половини 13-го століття.
Книга історика Василя Ляскоронського про минуле однієї з головних частини Русі — Переяславської землі. Визначна праця, створена і опублікована в 19-му столітті, про домонгольску історію території, яку зараз займають частини Київської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Сумської, Харківської, Курської областей. Включає глави по географічно-територіальному, торгівельно-промисловому, громадсько-політичному устроям Переяславщини від найдавніших часів до монгольського вторгнення в 13-му столітті.
В.Е. Романовскій. Очерки изъ исторіи Грузіи (Антикварна книга 1902-го року)
В. Романовський. Нариси з історії Грузії Нарис історії Грузії від дослідника Василя Євграфовича Романовського, виданий в Тіфлісі (тепер Тбілісі) на початку 20-го століття. Праця охоплює період від утвердження християнства в Грузії до 19-го століття, фокусуючи увагу на діяльності її видатних правителів, таких як цариця Тамара, цар Вахтанг Шостий, а також зовнішніх відносинах держави, зокрема з Росією. Окремий розділ присвячено економіко-географічному та етнографічному опису тогочасної Грузії. На момент написання книги, автор працював училищним інспектором, тому не міг обійти свою професійну тему — в якості додатка книга містить статтю про розвиток освіти на Кавказі в 19 ст. Книга є бібліографічною рідкістю.