Антикварні книги на подарунок
Топ продажів
Нива: Ежемѣсячныя приложенія. №1, 1905 /(Антикварна книга 1905 року)
2000 грн.
До номера "Ниви" увійшли переклади японських драм, вірші Фофанова та інших поетів Срібного віку, популярний нарис "Квіти в історії людства" Н. Ф. Золотницького, спогади про Чернишевського та інших літературних діячів XIX століття, більш відомого як засновник російської акваріумістики, а також бібліографічний огляд новинок художньої та історичної літератури.
Журнал "Нива", популярний серед дореволюційної інтелігенції, дає уявлення про суспільні настрої, дискусії та інтереси початку ХХ століття.
Основа, южно-русскій литературно-ученый вѣстникъ (Антикварне видання, номери 1861-1862)
600000 грн.
Оригінал легендарного журналу, 1861-1862 рр., в якому вперше з'являлись твори українських класиків XIX століття: Леоніда Глібова, Степана Руданського, Пантелеймона Куліша, Олекси Стороженка, Якова Кухаренка, історичні праці Миколи Костомарова, Пантелеймона Куліша, Олександра Лазаревського, Тадея Рильського, Павла Житецького, Павла Якушкіна та інших.
Видавцями і редакторами були такі легенди як Пантелеймон Куліш, Василь Білозерський, Микола Костомаров, Олександр Кістяківський.
Комплект включає номери: Апрѣль 1861, Май 1861, Июнь 1861, Июль 1861, Август 1861, Сентябрь 1861, Октябрь 1861, Квітень (Апрѣль) 1862
Як зазначено в енциклопедії Брокгауза та Єфрона:
«...щомісячний журнал, видавався з січня 1861 по вересень 1862 року в С-Петербурзі Пантелеймоном Кулішем. Редактором вважався Василь Білозерський.
В області журналістики «Основа» - найбільш помітний прояв так званого українофільства. Керівники «Основи» були просякнуті прагненням до вивчення української старовини та народності та поставили собі як завдання захист прав української народності та української літератури на самостійне існування. Головними діячами «Основи» були Костомаров, Куліш та Шевченко. Останній помер на початку справи, але все ж після його смерті в «Основі» з’явилось багато Шевченкових творів, написаних в роки заслання і після повернення. В «Основі» почали свою діяльність Чубинський, Антонович, Єфименко. Там же з’являлись і праці осіб, які не належали до найближчого кола редакції, наприклад Максимовича, Сухомлинова, Лавровського, О. Котляревського, Сєрова та ын. Через «Основу» пройшов ряд быльш чи менш помітних художніх творів на українській мові. Журнал підтримав інтерес до вивчення української етнографії.»
Безплатное приложеніе къ журналу “Нива” на 1908 г. Ежемѣсячныя литературныя и популярно-научныя приложенія. № 2. Февраль. 1908 / (Антикварне видання 1908 року)
2000 грн.
Лютневий випуск літературного журналу з широким спектром художніх творів та соціальних нарисів.
У номері продовжується публікація оповідання А. Каменського "Студентська любов", представлені нові твори І. Потапенка та Вл. Кохановського, поезія К. Фофанова та Олександра Блока. Особливу увагу привертають соціально-аналітичні матеріали: нарис Р. Д. Гурвича про житло незаможних у Франції та Росії, дослідження І. П. Ніконова про шлюб і розлучення в Америці. Цінним є публікація В. С. Баскіна про листи М. І. Глінки. Бібліографічний розділ знайомить читачів з новими працями з психології, педагогіки та історії.
Безплатное приложеніе къ журналу “Нива” на 1908 г. Ежемѣсячныя литературныя и популярно-научныя приложенія. № 1. Январь. 1908
2000 грн.
Перший випуск літературного додатку за 1908 р. з новорічною та зимовою тематикою.
Січневий номер відкриває новий рік публікацією оповідання Анатолія Каменського "Студентська любов" та святковими віршами Д. Михаловського і К. Фофанова. Ключовою публікацією є критичний нарис К. Чуковського про творчість М. Н. Альбова. Бібліографічний розділ пропонує огляд нових видань, серед яких дослідження про масонство, географічні описи Росії та етнографічні нариси про самоїдів. У розділі "Суміш" подані цікаві наукові факти, зокрема про вплив блакитного світла.
Безплатное приложеніе къ журналу “Нива” на 1908 г. Ежемѣсячныя литературныя и популярно-научныя приложенія. № 5. Май. 1908 / (Антикварне видання 1908 року)
2000 грн.
Травневий випуск літературного журналу з творами видатних поетів та письменників початку XX ст.
У номері продовжується публікація історичної монографії В. А. Тихонова "Чародій", представлені поетичні твори Олександра Блока та Олександра Рославлева, оповідання І. І. Потапенка. Особливий інтерес становить нарис В. Баскіна про оперу "Сказання про невидимий град Кітеж і діву Февронію" та завершення ботаніко-історичного дослідження Н. Золотницького. Бібліографічний розділ містить огляд нових видань з історії, літератури, математики та соціальних питань, включаючи мемуари Л. Ф. Пантелєєва та дослідження старообрядництва А. С. Пругавіна.
Безплатное приложеніе къ журналу “Нива” на 1908 г. Ежемѣсячныя литературныя и популярно-научныя приложенія. № 6. Іюнь. 1908 / (Антикварне видання 1908 року)
2000 грн.
Червневий номер літературного журналу з розмаїтою добіркою оригінальних творів та перекладів.
Випуск містить завершення історичної монографії Вл. А. Тихонова "Чародій", поезію К. Чуковського та Л. Афанасьєва, а також переклади з Гейне та легенд Сельми Лагерлеф. Науково-популярна частина представлена нарисами про острів Челекен та державні союзи. Бібліографічний розділ пропонує огляд нових видань, зокрема дитячої літератури від видавництва Горбунова-Посадова та творів І. Буніна, Б. Лазаревського. У розділі "Суміш" подані цікаві факти про рослини та шкільну гігієну.
Безплатное приложеніе къ журналу “Нива” на 1908 г. Ежемѣсячныя литературныя и популярно-научныя приложенія. № 7. Іюль. 1908 / (Антикварне видання 1908 року)
2000 грн.
Липневий випуск літературного журналу з широким спектром художніх творів та науково-популярних матеріалів.
Номер містить різноманітні художні твори, серед яких оповідання Л. В. Стерн про няню Анну Дементьєвну, поетичні твори А. Коринфського та П. Бикова. Продовжується публікація науково-популярного циклу Є. С. Лядова про дитячі хвороби. Бібліографічний розділ представляє огляд нових видань з педагогіки, конярства, фотографії та астрономії, включаючи праці відомих авторів К. Фламмаріона та Н. Котляревського про Рилєєва. Завершують випуск традиційні розділи розваг.
Безплатное приложеніе къ журналу “Нива” на 1908 г. Ежемѣсячныя литературныя и популярно-научныя приложенія. № 9. Августъ. 1908 / (Антикварне видання 1908 року)
2000 грн.
Серпневий випуск літературного журналу з поезією символістів та науково-популярними статтями.
У номері представлена яскрава добірка художньої літератури, зокрема оповідання В. П. Желіховської та поезія визначних авторів, серед яких Олександр Блок, К. Бальмонт та К. Фофанов. Науково-популярна частина містить завершення циклу статей Є. С. Лядова про дитячі хвороби та актуальний нарис лікаря К. П. Бржитковського про боротьбу зі шкідливими комахами. Особливий інтерес становлять переклади з Джона Кітса, виконані К. Чуковським. Бібліографічний розділ знайомить читачів з новими виданнями з фізики, релігії та актуальних соціальних питань.
Безплатное приложеніе къ журналу “Нива” на 1908 г. Ежемѣсячныя литературныя и популярно-научныя приложенія. № 9. Сентябрь. 1908 / (Антикварне видання 1908 року)
2000 грн.
Спеціальний випуск, присвячений 80-річчю з дня народження Льва Толстого.
Вересневий номер додатку до журналу "Нива" за 1908 р. є унікальним виданням, цілком присвяченим ювілею Л. М. Толстого. До випуску увійшли спогади А. Ф. Коні, критичний нарис К. Чуковського про художню майстерність письменника, особисті спогади І. Тенеромо та роздуми О. О. Ізмайлова. Окремий нарис Н. Б. Бернштейна розкриває малодосліджену тему взаємозв'язку Толстого з музичним мистецтвом. Навіть традиційні розділи з шахів, шашок та розважальних завдань збережені у цьому тематичному випуску.
Безплатное приложеніе къ журналу “Нива” на 1908 г. Ежемѣсячныя литературныя и популярно-научныя приложенія. № 10. Октябрь. 1908 / (Антикварне видання 1908 року)
2000 грн.
Жовтневий випуск літературно-наукового журналу з творами відомих письменників та оглядом новітніх наукових ідей.
Номер примітний публікацією оповідання М. П. Чехова "Льодохід", поезією К. Бальмонта та К. Фофанова, а також науково-популярним нарисом про світогляд Геккеля. Особливу увагу привертає розлогий огляд нових книг у бібліографічному розділі, що охоплює широке коло тем: від дитячої психології та педагогіки до фізики та благодійності. Видання також містить серію статей про винахідників та традиційні розділи з шахів, шашок та розважальних завдань.
Безплатное приложеніе къ журналу “Нива” на 1908 г. Ежемѣсячныя литературныя и популярно-научныя приложенія. № 11. Ноябрь. 1908 / (Антикварне видання 1908 року)
2000 грн.
Літературно-мистецький випуск журналу з особливою увагою до музичної культури та літературних ювілеїв.
Листопадовий номер додатку до журналу "Нива" за 1908 р. містить низку значущих публікацій, присвячених визначним діячам культури. Серед них - ґрунтовний нарис А. Коптяєва до 15-річчя з дня смерті П. І. Чайковського та стаття А. Ізмайлова з нагоди 25-річчя від дня смерті письменника Мельникова-Печерського. Художня частина представлена оповіданнями, віршами та перекладами, зокрема з середньовічної німецької поезії. У бібліографічному розділі подано огляд нових видань, включаючи праці з медицини, театрального мистецтва та релігієзнавства.
Безплатное приложеніе къ журналу “Нива” на 1908 г. Ежемѣсячныя литературныя и популярно-научныя приложенія. № 12. Декабрь. 1908 / (Антикварне видання 1908 року)
2000 грн.
Грудневий випуск літературного журналу з оповіданнями, поезією та науково-популярними статтями.
Це останній номер безкоштовного додатку до журналу "Нива" за 1908 р. У виданні представлені художні твори відомих письменників та поетів, зокрема К. Фофанова, К. Бальмонта, П'єра Лоті. Науково-популярна частина містить цікаві нариси про дитяче малювання та самоврядування. Особливу увагу привертає критична стаття К. Чуковського про творчість Ібсена. У бібліографічному розділі подано огляд нових видань, серед яких праці з природознавства, психології та педагогіки. Завершують випуск традиційні рубрики з шахів, шашок та розважальних завдань.